Ako vybrať šatku, aby bola vhodná pre bábo pár týždňov po narodení ?

petus6
8. feb 2020

Ahojte, budeme mať bábätko a chcela by som šatkovat.. Potrebovala by som teda nejaké rady akú šatku vybrať aby bola vhodná pre babo pár týždňov po narodení. Viem iba ze by mala byť mekká a španovačná.

ukulela
8. feb 2020

@petus6 na zaciatok pozeraj pruzne satky.ja som mala jednu, ale ak chces iba satkovat, tak hadam aspon dve. ked babo podrastie, tak vymenis za pevnu satku, je na tebe, kolko investujes, su satky za par susnov, ale aj za stovku. ja som pruznu kupila tu z kona z bazariku nosenu a bola som spokojna.

simona232323
8. feb 2020

Kukni v skupine nosime nase deti na fb ,tam mas album novorodenci . Inak satka je fajn tak 240g/m2 🙂

leniel
4. máj 2020

@petus6 ahoj, mas 2 moznosti. Elasticka satka - vydrzi pohodlna tak do 6 kg babatka (2-3 mesiace), potom ju musis vymenit. Alebo pevna satka - odporucam. Pozeraj kludne bazarovu - ta je zanosena, zmaknuta, prijemnejsia ako nova. Gramaz by mala byt do 250g/m2, dlzka velkost 5 - cca 4,2 m ak si konfekcne do 38, velkost 6 -4,7 m ak si 38-42 alebo velkost 7 -cez 5 metrov, ak viac ako 42. napr. sestrice slncia, didymos aurora/indio, ellevil, kokadi, a ine 😉