Tula Free To Grow verzus manduca

asmk
18. nov 2017

Ahojte potrebovala by som poradit s ergo nosicom. Uvazujem nad kupou Tula free to grow alebo manduca. Chcela by som nosic od narodenia (mam mesacneho syna) s tym aby vydrzal co najdlhsie. Oba uvedene splnaju (manduca ma vlozku, tula ju nepotrebuje da sa upravit, rozdiel je v cene a dost velky,) Ktory odporucate? Dakujem

lindusss2016
18. nov 2017

@asmk
Ahoj, na trhu je ovela viac dobrych a krajsich nosicov, ktore splnaju podmienky ergo nosenia. Kedze si vyberas z tychto dvoch, predpokladam, ze si ich videla niekde v kamennom obchode. Ak teda ani len neuvazujes nad kupou nosica cez internet, tak rozhodne si v prvom rade vyskusaj, ktory z tychto dvoch sadne viac tebe na postavu.
A k samotnym nosicom len tolko, ze Manduca sice ma novo vlozku, ale nie vsetky deti ju akceptuju. Bez nej ho zacnes pouzivat od 3 m, ak mas velke babo, niekto az v 5, ked ma male, ale vacsina deticiek do Manducy dorastie okolo 4m. Nie je to zrovna najpohodlnejsi nosic podla mojho nazoru, ale niekomu sadne. Manduca je pouzitelna vacsinou do roka, potom z nej dieta vyrastie. Prosim, nevsimaj si maximalnu nosnost udavanu vyrobcom, co je, tusim, u Manducy 20 kg. Je to len nosnost, na ktoru su dane materialy testovane, znamena to, ze sa pracky nezlomia alebo latka nepretrhne. Neznamena to, ze ju budes realne pouzivat do 20 kg. Ako pisem, deti z nej vyrastu okolo roka, kedy uz nemaku latku medzi nozickami od kolienka po kolienko.
Tula, kedze je to ta free to grow, bude vyuzitelna ovela dlhsie, za mna aj trosku krajsi dizajn.
No ak ta zaujima tema nosenia, pridaj sa na fb do skupiny Nosime nase deti, tam ti odporucia aj lokalnu skupinu pre tvoje okolie, ktoru mozes navstivit a vyskusat si ovela viac nosicov. Tieto oba su latkove, neprisposobia sa vam tak dobre ako satkove nosice, tie su omnoho pohodlnejsie.