Využili ste nosič pre bábätko?

sakaca
16. jún 2022

Ahojte mali ste pre bábätko aj nosič/šatku? Využili ste? Akú značku? Vyskočila mi reklama na Rischino a celkom ma zaujali. Máte s ním skúsenosti?

hilda08
16. jún 2022

@sakaca ja mam rischino uz v nom nosim druhé dieta a som spokojna, pri šatke som sa bála ci ho dobre zaviažem pri nosici je to pre mna istota

banalu
16. jún 2022

Ja mam Sestrice a nelutujem ani jeden cent. Mala je refluxova a ked ju trebalo vlacit po kazdom krmeni uz nam ruky odpadavali. Plus mala kocikovy strajk, z dna na den nechcela byt v kociku 🤦‍♀️
Inak super pomocka. Ked ideme do obchodu, k lekarke, ze treba z auta nikde len prejst, nemusim rozkladat kocik.
Rischino je super znacka, je ich viac naozajsnych ergo nosicov. Aj Be Lenka su fajn. Inak skus pozriet ci nemas poradenstvo v najblizom meste, kde si vies vyskusat nosic, poradia s nastavenim a pod. Plati sa 10-20€ myslim. Lebo tam zalezi aj od dietata, ake je velke a od bedraku aky je tvrdy a kazdemu vyhovuje nieco ine.
Mam aj satku, ale ta nam nevyhovuje.

19daniela90
16. jún 2022

Ja som prvého syna začala nosiť cca v 4.mesiaci. mala som manducu. Druhú dcéru som začala nosiť v šatke už ako týždňovú, lebo nič iné by som neurobila, značky liliput. Potom šla do ergobaby, manduca mi pri dcére nesedela. Dcéra sa narodila o veľa cm väčšia. Teraz som tretíkrát tehotná a tiež plánujem šatkovať a nosiť. Za mňa spokojnosť so všetkými 3 značkami.

majlo1234
16. jún 2022

Super pomocka, ked potrebujes porobit doma a babo nechce byt bez teba, rovnako pri mensich turach a cestovani. Ja som mala na male babo satku, potom som dostala sestrice zaklad, ale mne nevyhovovali, prisiel mi strasne tvrdy bedrak a siroky medzi nozkami na tak male babo, vymenili sme za sestrice one a ten bol super. Teraz uz pouzivame rischino flexible, maksi bedrak a lepsie sa mi nosi - z toho mi vyplyva, ze kazdemu babatku a zenw sadne nieco ine, treba si asi ist nechat poradit

euka210
16. jún 2022

@sakaca ja ano, pri vseykyc 3...manducu

zuzana9393
17. jún 2022

Ja som mala pri prvom fidella fushion. Vyuzili sme vela. Je to super, mozes ist aj na miesta kam sa s kocikom nedostanes, dieta sa tam ukludni, ja som ho vela vyuzivala aj pri vareni/upratovani. Kym som povysavala, maly tam zaspal. Teraz mam rischino, ale drobec ma len 2 tyzdne, zatial to neriesim. Ale uz sa tesim, ked sa tam bude nosit 🙂

cherrystone
17. jún 2022

@sakaca mam ho doma, vyse troch rokov v skrini. bola som z neho nadsena je velmi prijemny a makkucky. az na to, ze to nie je nic pre mna, moj osobny priestor ani pre moj chrbat. dieta pokrcene, nalepene na mne, spotene. telo horuce, nohy studene. ja som tomu neprisla na chut. 2x ho mal manzel. zato kocikovanie sme si uzili riadne, aj tatry mame prejdene s kociarom 😃

saxana000
17. jún 2022

Fidella
Od pol roka do cca 3 rokov.prilezitostne pri zuboch horuckach na nezaplatenie...
Preliezla som s nou cele karpaty vianocne trhy jarmoky nosila som ju vsade kde boli davy ludi a s kocarom by to bola katastrofa..

bluka2
17. jún 2022

Ja som mala Tula a Noma.
Manduca a ergobaby sa mi v porovnaní s nimi nezdali dobre, zbavila som sa ich. A využívam spolu so šatkou úplne od narodenia (2. deň) do teraz 3,5 roka.

domak2
17. jún 2022

Pri prvej som mala len pevnú šatku a ok, a pri druhom elasticku na doma a nosič na vonok, nejak som asi zabudla viazať tu šatku ci co 🤣 vždy mi po chvíli nosenia vonku bola nepohodlna a to som prvú nosila 2,5 roka 🤷‍♀️😅

keyla38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlana16
17. jún 2022

@sakaca rischino sme mali pri 2 detoch, max. Spokojnosť 🙂 bola to istota, prechodili sme túry a aj doma ak trebalo

mladenca
17. jún 2022

Ano jasne je to super vec, napriklad ale mam kamosku ktora ma nosit a vobec ho nevyuziva ze maly tam ani nechce byt 🙂

kiki68
17. jún 2022

@sakaca man belenka nosic a tiez babybjorn a ani jeden sa neujal. Za nas skoda penazi

sakaca
autor
17. jún 2022

@hilda08 super ďakujem, áno pred šatkou mam aj ja respekt

sakaca
autor
17. jún 2022

@banalu ďakujem za typ poobzeram sa

sakaca
autor
17. jún 2022

Ďakujem všetkým za názory, objednávam Rischino páčia sa mi ich vzory a sú teraz aj za dobrú cenu!

cecilia29
17. jún 2022

Rischino bola moja záchrana pri oboch deťoch. Čiže áno. Za mňa super vec

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz