2,5 ročná dcérka sa v noci odkopáva. Do čoho ju dať spať?

jasmika
8. okt 2012

Ahojte mamičky...večný náš problém... blíži sa zima..už teraz je chladno.. Moja 2 a pol ročná dcérka vôbec nespí pod perinkou, aj v spánku ked ju prikrývam hádam "100" krát za noc..tak momentálne sa skope.... večer je to ešte ok..ale nad ránom je v izbe chladnejšie...No a samozrejme okamžite je tu chrípka,nádcha...atd.máme ústredné kúrenie iba..tak potrebujem ju asi lepšie obliecť.. Existuje napr.nejaké thermo pyžamko...alebo do čoho ju obliecť na noc..nechcem aby spala v nejakej umeline.. nieje to zdravé ani pohodlné...ako riešite tieto veci vy?

j.a.n.e.7
21. aug 2015

Môj 7r. syn to robí doteraz a keď bol malý, mal spací vak, ako však rástol a potreboval sa viac hýbať, kupujem mu overaly (také akoby teplákové, prípadne na zimu teplé flísové, pod to dávam podľa situácie pyžamo alebo len spodné prádlo), dosť to pomáha, keďže v noci mávame podstatne nižšiu teplotu ako cez deň...

peneloppe
21. aug 2015

Moji synovia maju overaly na spaniel, v zime hrubsie flisove a aj tensie na teplejsie mesiace. Super vec. Aj ked sa odkopu, nemaju hole chrbty.

yasmin0001
21. aug 2015

Poradila by som spací vak. Tento je možné objednať až do veľkosti 130 cm.
http://www.lumpidoo.sk/spinkanie/spacie-vaky/Sp...

jarmila64
24. aug 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@7macka7 ja som ho objednávala tu http://www.holeyquilt.com/sk/ ale majú ho aj v nejakých predajnách čo viem

7macka7
24. aug 2015

Dakujem velmi pekne 🙂

jarmila64
4. sep 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@7macka7 aj si ho kupila?

7macka7
4. sep 2015

Este nie...uvazujem nad tou perinou a nad spacim vakom :-/

jarmila64
8. sep 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@7macka7 tebe vydrží dieta v spacom vaku? Mne veru nie pre nás bola jednina moznost paplon s dierou aby bola zakryta a spala celu noc

moniciatko9
11. nov 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

ja som mojej dcerke tiez kupila spaci vak, ale stale mi place a odmieta mi v nom spinkat.. neviem co uz mam s nou robit, pretoze ked jej dam klasicky paplon tak sa stale odkopava a potom spi celu noc odokryta a potom byva kazdu chvilu chora.. co by ste mi poradili?

tajka1986
11. nov 2015

Co takto naucit ju zakryt sa? Ma 2a pol to by uz mohla vediet :-P

moniciatko9
13. nov 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

ale vsak ona sa zakryt uz vie ale co mam s nou robit ked sa stale odkopava, co jej mam zviazat nohy?

jarmila64
16. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@moniciatko9 ja som mala ten isty problem s dcerkou, tiez mi nechcela spat v spacom vaku a neustale bola odokryta, avsak sme to vyriesili tak ze som jej kupila paplon s dierou a teraz uz konecne nemame s tym problem, uz pekne spinka.. vyskusaj to aj ty a uvidis ci to pomoze

moniciatko9
19. nov 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

to aj take nieco existuje?? o tom pocujem prvy krat.. to je co klasicky paplon a v strede je nejaka diera ci ako to mam chapat? si to vobec neviem predstavit..

majulino
19. nov 2015

@moniciatko9 u nas nezabral ani ten paplon. Oblec ju teplejsie. Moje deti maju termo pyzama a ked zaspia davam na nozicky ponozky bez gumicky

evittam
19. nov 2015

No, a čo keď sa odkopávajú - tak im je pravdepodobne teplo....To vás nenapadlo, ženy? My máme bežne v detskej izbe cca 20 st. (v tomto období) , syn spáva v normálnom pyžame a dcérka buď v normálnom bavlnenom overale alebo tiež v pyžame - bez ponožiek a podobne. Tiež sa odkopávajú - neriešim - neumrú na to a ani nič podobné.... Mimochodom aj vy spávate v termopyžamách a v ponožkách?! 😀
@moniciatko9
@majulino

jarmila64
20. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@moniciatko9 hej uz vymysleli aj taky paplon🙂 a dobre to chapes, vyzera presne tak ako si ho opisala je to paplon a v strede je diera na nohu.. u nas doma sa vyuziva kazdodenne a som spokojna ze som ho kupila..
@majulino je pravda ze ten paplon nemusi zabrat u kazdeho.. ale u nas nastastie zabral 🙂

moniciatko9
24. nov 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

@jarmila64 no ja asi vyskusam este aj ten paplon a ked uz ten nepomoze tak neviem.. a ten paplon vyrabaju aj detsky?

jarmila64
25. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@moniciatko9 http://www.holeyquilt.com/sk/holey-quilt-junior/ pozri toto je ten detsky paplon.. ja som si ho tu tiez objednala a este aj moja kamaratka teraz prednedavnom lebo sa tiez stale stazovala na svoje deti ze su stale odokryte..

moniciatko9
27. nov 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

@jarmila64 dakujem ti za stranku, ja to pojdem pozriet, poradim sa s manzelom a mozno jej to teda objedname, dufam ze to pomoze.. a ked si si to z tade objednala za kolko ti prisli?

jarmila64
30. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

vies co mne do troch dni prisiel.. bola som rada ze som nemusela dlho cakat.. lebo kamaratka si takto objednavala paplon tiez ale z inej stranky a jej este doteraz neprisiel a som vobec zvedava ci jej niekedy aj pride..

moniciatko9
2. dec 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

prave preto som sa ta to pytala lebo tiez nemam moc dobre skusenosti s objednavanim cez internet.. stalo sa to uz aj mne ze som si objednala a neprisli mi.. no uz som objednala ten paplon a tesim sa ked mi pride.. dcerka konecne bude pekne spinkat, teda aspon dufam 🙂

jarka800
8. dec 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@moniciatko9 daj potom prosim ta vediet ako si s nim spokojna a ci v pohode tvoja dcera spi zakryta s tym paplonom.. ja sa rozhodujem ze ci objednat alebo nie.. a tie paplony vyrabaju na slovensku?

moniciatko9
18. dec 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

@jarka800 uz mi prisiel ten paplon a hej zatial pekne spinka s tym paplonom, nastastie neprotestuje ani nic podobne, som rada ze som ho kupila 🙂 a ano tie paplony sa vyrabaju na slovensku, to je slovenska vyroba

betka239
10. jan 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

Vcera som bola na navsteve u mojej sestry a davala akurat syna spat, som sa cudovala do coho ho to dava spat a to bol spaci vak a on strasne plakal a ze v tom vobec nechce spavat sa mi potom stazovala, tak som jej hovorila ze nech mu kupi klasicky paplon. Alebo mi viete niekto poradit ake paplony su teraz najlepsie?

sashulla
10. jan 2016

U nás to isté. Spí zásadne na perinke. Ale teda do spacieho vaku ju dávať nebudem. Mne v noci veľa cestuje a prehadzuje sa. Riešim to teplejšim pyžamom. Chorá nebýva.

karkana
10. jan 2016

aj my od malička,,,,,,,,,,,,teraz má 2roky a 3mesiace,,,a vôbec ju nemôžem zakryť,,,,,hned sa odkope a ked ju chcem hned sa zobudí,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,čiže je do rána skoro vždy na perinke,,,,,,,,,,dakedy ju zakryjem,ked sa podarí,,,neni chorá vôbec

betka239
12. jan 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

Vsak ja som ho hned lutovala, neviem si predstavit ze mna by niekto do takeho niecoho pchal ja by som tiez plakala 😀 Som jej hned hovorila ci je normalna ze nech ho tak netrapi.. Len chcem najst nejaku alternativu lebo ona sa boji ze jej syncek bude stale chory ked bude odokryty

jarka800
20. jan 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@moniciatko9 medzicasom som uz aj ja objednala ten paplon s dierou 🙂 Moje rozhodnutie bolo spravne a som rada ze som ho objednala lebo je dobry, dobre sa pod nim spinka 😉

humka2
3. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

Babule chcem dcerke kupit nejaky novy paplon, poradite nejaky kvalitny a dobry? Dakujem za rady 🙂

karkana
3. feb 2016

poradíte- odúčam malú od plienok len neviem, aké plachty sú dobré nepremokavé,,,,,,,,,,,,,,,na postel ,,,,kde objednať,,,dakujem