Angel Care - skúsenosti

yvka
24. feb 2008

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s dýchacim senzorom Angel Care? My sme ho kúpili ešte pred pôrodom. Zapli sme ho ale velice rýchlo sme ho aj vypli lebo tep sme mali asi 300. Alarm sa spúštal pravidelne, pritom malinka spokojne spinkala. 😠

smoulinkapetra
10. dec 2015

AC to je taliansky shit. Píska prijímač aj vysielač. Vydáva to nechutnú frekvenciu.
Maličká, kvôli tomu nevedela spať. Kúpte si inú značku!

vavika28
25. júl 2017

Ahojte kde sa dá nájst slovenský návod na angelcare AC 601
Ďakujem

rony1
25. júl 2017

@yvka mali sme tiez..pry prvon sa nam alarm pustil len 1x no ale to bolo ozaj..lebo si pamatam ze syna sme nemohli prebrat..od vtedy sme to mali vzdy vsade a spokojnost..pri druhom nas potrapil kym sme prisli na to v com je problem..ja som sa uz aj bala sama ostat z mladsim ked mal spat lebo to kazdu chvilku pipalo..a pritom syn si spokojne odfukoval..nakoniec bol hacik v tom ze starsi syn sa s tym hral a nastavil nam nizku citlivost a vlastne babetka tak jemnucko dychaju obcas chvilku nie a pritom su ok a ten monitor to uz bral ako poplach a vkuse vkuse to bolo..potom to muz dal tusim na 3 ci ktore cislo a od vtedy nic nepipalo..

lubka3232
28. aug 2017

my ho mame tiez a spokojnost. mali sme sice par poplachov, kym bol este malicky, ale nastastie to nic vazne nebolo, pouzivame ho stale, maly ma 7m. ja by som ho odporucala. da sa tam nastavit aj citlivost, je spratny a lahko sa zapaja