Angel Care - skúsenosti

yvka
24. feb 2008

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s dýchacim senzorom Angel Care? My sme ho kúpili ešte pred pôrodom. Zapli sme ho ale velice rýchlo sme ho aj vypli lebo tep sme mali asi 300. Alarm sa spúštal pravidelne, pritom malinka spokojne spinkala. 😠

maca_p
7. okt 2011

s angel care veru nemam dobre skusenosti, vzdy som ho zabudla vypinat, ked som vybrala bejby na kojenie a dost ma to otravovalo. po 3 mesiacoch som ho zabalila do skatule a ende. a tiez ho bolo potrebne stale doladovat, co ma tiez neskutocne vytacalo.

dendy1
6. nov 2011

ahojte, nevie mi niekto poradiť: mám AC 401, používame spoľahlivo a k spokojnosti už 8 mesiacov, ale chcela by som ho používať na striedačku: v noci a monitorom dýchania - malá spí v postieľke, a cez deň len ako vysielačku, keď spí v mojej posteli. Niekde som si však "dobre odložila" návod, aby bol poruke 😀 keď ho bude treba. Neviete ako sa to nastavuje? Ďakujem za radu.

monika15
7. nov 2011

@dendy1
Nastavuje sa to na tom co mas ty na pocuvanie s prostrednim gombikom 🙂

lenkka81
30. nov 2011

baby ahojte zachránte aj mna...mam angel care od bracha z irska samozr. s anglickým navodom na pouzitie, so svagrom sme to nastavili/ vie anglicky dobre / a vzdy to zacne pískat,,,mam to teraz vypnuté co je skoda...nemozete mi niekto poslat slovensky navod v maily? lenkapaurova@gmail.com budem vam moc moc vdacná Angelcare movement sound baby monitor

martina172
6. dec 2011

kočky, ja by som potrebovala radu, že kde kúpim len časť Angelcare 401. Mám nefunkčný ten ihlan s tým kruhom hore, nevie mi nasnímať podložku, ale ako pestúnka spoľahlivo funguje... ☹ Potrebovala by som kúpiť tu jednu časť novú, poraďte mi prosím kde, všade to predávajú len ako celé balenia ☹

janka_pn
6. dec 2011

@lenkka81 navod po ruke nemam, ale mali sme ten isty problem zo zaciatku. mas to nadstvene na prilisnu citlivost, trosku tomu na citlivosti uber, mas to pod matracom, tak pristroj nezachyti dychanie uplneho mimi...

janka_pn
6. dec 2011

@martina172 asi skus popozerat na bazariku cele a pouzi z toho len ten snimac... tak extra to asi ani nepredavaju 😒

martina172
6. dec 2011

@janka_pn no ved už to tak pozerám, ale bojím sa aj z bazáriku už kupovať... napísala som to do statusu, tak možno niekto bude vedieť a poradí.

janka_pn
6. dec 2011

@martina172 preco sa bojis? inak da sa to zevraj aj pozicat caz poistovnu na pol roka, alebo si to hod do googlu... ak by si nenasla nic na predaj

janka_pn
6. dec 2011

@martina172 a si si ista, ze nenasnima, nie je to len zle nadstavene? 🙂

martina172
6. dec 2011

@janka_pn lebo nemám dobré skúsenosti s bazárikom, čo sa takýchto vecí týka. Raz som kupila a bolo to pokazené, tak sa bojím. Ja mám ohromné šťastie. Vidíš, aj toto... komu by došiel pokazený monitor dychu z UK? jedine mne asi.. ☹ no skúsim zajtra ešte obvolať obchody, čo mi povedia, či mi to nevedia od niekadial objednať, alebo čo.. ☹

janka_pn
6. dec 2011

@martina172 ved si skus v bazare pozriet daky este v zaruke 😉 alebo si pozri v ramci Ba a chod si to omrknut 🙂

martina172
6. dec 2011

@janka_pn dnes som s tým bola u kamarátky, ona má to isté a to jej sme len zapli a načítalo sa to a to moje sme zapli a nezačalo to horné svetielko ani svietiť.. ☹ to jej sa hned chytilo a samozrejme to začalo pípať, keďže na doske nikto nedýchal.. ale to moje bolo hluché, nezapípalo ani ked to bolo dlhšie zapojené. Ale chúvičky fungovali. Do toho keď som niečo povedala, tak cez vysielačku to bolo pekne počuť.. ☹

martina172
6. dec 2011

@janka_pn joj záruku mi nenapadlo pozerať... asi som z toho fakt zlomená.. díky za radu

martina172
6. dec 2011

@janka_pn jani, teraz som sa s tým skoro trištvrte hodinu hrala, ako si sa ma spýtala či to nie je v nastaveniach a ide to... 😀 😀 😀 ja som aký zmätkár... 😀 bolo to nastavené len na postúnku, snímanie pohybu bolo vypnuté, tak nečudo, že to nešlo.. 😀 tak sa teším. A ďakujem ti, veď keby si nenapísala, či to nie je v nastaveniach, tak by mi ani nenapadlo sa v tom hrabať. Myslela som si, že v tej vysielačke nastavím len vysielačku, ale odtiaľ sa nastavuje všetko.. 🙂 juj. teším sa ako malá.

janka_pn
6. dec 2011

@martina172 super, tesim sa s tebou 🙂)

martina172
6. dec 2011

@janka_pn ďakujem, Jani.. 🙂

puncula
16. dec 2011

@yvka presne tak aj my ho máme a alarm sa nám spušťa bárzkedy a moje srdce už vtej chvíli bije osto tristo.Ale zas keby ho nemáme a niečo sa nedajbože stane by som si to vyčítala do smrti,len ešte neviem ak by sa náhodou stalo to že dieťa by prestalo dýchať či pomožem aby znova sa andýchalo.Ale je to riadny stresovač a nechápem prečo to pípa bezdovodne alebo ak to zapípa 5krát denne tak malá 5krát prestaka džchať podla toho prístroja či? prosím ak dakdo má skusenosti napíšte vysvetlenie

zuzkaamato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skrecok
24. jún 2012

@zuzkaamato To by aj mna zaujimalo, kedze pri prvom sme mali kokosovy matrac a fungoval bez problemov a teraz planujeme penovy kvoli alergii, takze neviem... 😖 Snad bude fungovat aj tak, asi budeme musiet zavolat do predajne kde predavaju len tieto produkty a ti by vedeli poradit.

norcima
24. jún 2012

@zuzkaamato my mame z jednej strany kokos a z druhej molitan, pricom teraz mame hore kokos a s monitorom nemame problemy 🙂

zuzkaamato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dendy1
14. júl 2012

ahojte, neviete mi niekto poradiť, čo presne treba urobiť - nastaviť, aby sme mohli Angelcare AC401 používať už len ako vysielačku - bez dýchania?Neviem nájsť návod 😠 Malá mi už začala veľmi cestovať po postieľke a spúšťa sa nám alarm. Teraz má takú väčšiu postieľku a dostane sa v nej aj mimo dosah dosky. Ďakujem.

lolko_lenka
25. júl 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať, máme AC 401 a už by som ho chcela používať iba ako pestúnku, ako sa to nastaví na základni a na vysielačke? ďakujem

lolko_lenka
25. júl 2012

@nika12 ďakujem

nika12
25. júl 2012

@lolko_lenka za malo 🙂

beatrisss1
9. mar 2013

Mam na predaj Angel care AC 401..ak by mal niekto zaujem..

dejna20
13. júl 2013

Baby neviete poradit. Mam ac 401 a chcem nastavit monitorovanie dychu. To mi ide, lenze z rodicovskej jednotky sa stale ozyva take tikanie, ako sa to da vypnut? Ved to sa neda spat pri ustavicnom tykani.

mariposita
13. júl 2013

normalne ste ma potesili, ze mate viacere negativne skusenosti s angel care....my ho mame uz 11 mesiacov a tiez sa nam pravidelne stane, ze nam v noci pipne. Totalne som z toho vystresovana a kym viaceri uz monitor pri 11-mesacnom dietati nepouzivaju, ja ho vlacim vsade so sebou. Neviem ako by to bolo s inym monitorom, ale fakt mam pocit, ze angel care nie je vobec dobry--nechce sa mi verit, ze mala prestane v noci dychat.