Angel Care - skúsenosti

yvka
24. feb 2008

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s dýchacim senzorom Angel Care? My sme ho kúpili ešte pred pôrodom. Zapli sme ho ale velice rýchlo sme ho aj vypli lebo tep sme mali asi 300. Alarm sa spúštal pravidelne, pritom malinka spokojne spinkala. 😠

zuziatko
28. feb 2010

Denisocka my sme kupovali z UK cez amazon. A máme len jednu podložku.
A museli sme ešte cez známeho dokúpiť v UK násadky do zásuvky, lebo koncovka je UK.

denisocka
28. feb 2010

ano,akurat pozeram cez amazon 59libier + 5libier pošta,prave to chcem vziať

inka04
28. feb 2010

My mame 401 s 2 podlozkami, pouzivali sme ho do 8 mesiacov, bola som s nim velmi - velmi spokojna🙂

denisocka
28. feb 2010

ako to že maš 2podložky? toto neviem rozlušiť

zuzkat1
28. feb 2010

denisocka... my mame tiez 2 podlozky a je to super vec, velmi som spokojna, mala ma 6 tyzdnov a je to velmi citlive zachyti jej dych aj cez 13 cm hruby matrac

denisocka
28. feb 2010

tak ale na nete su len po 1podložke. iba na MMB som u jedineho človeka videla 2podložkY

inka04
28. feb 2010

neviem preco su 2 podlozky, jednoducho su tam 2 podlozky stvorcoveho tvaru jedna sa da na jednu polovicu postielky, druha na druhu polovicu pod matrac. Potom je vlastne pokryta citlivost celej postielky, ak by sa dietatko v spanku premiestnilo🙂

denisocka
28. feb 2010

a maš to odkial kupene. iináč, asi ked bude nbabo v perinke,tak to by sa nemalo?

macka23
28. feb 2010

denisocka,
tak ako som pisala uz niekde vyssie, kludne ti staci jedna podlozka /30x30cm/, lebo ked je babo malinke, tak ho polozis na podlozku a velmi sa nepremiestnuje a ked sa zacne premiestnovat, uz je vacsie, a ma taku citlivost, ze ho proste zachyti...nam sa stalo mozno fakt 2x, ze pipal...a to ma samko uz vyse roka...a stale ho pouzivame 🙂

mima3
28. feb 2010

my mame tiež dve podložky a malý, keďže už má 6 mesiacov, tak cestuje po postielke a zatiaľ sme nemali žiadny problém, zachytí to jeho dych aj keď je úplne v rohu. ešte nás nikdy nesklamal, je to super vec, kľudne spím a nemusím malého chodiťpozerať, či dýcha 🙂

denisocka
28. feb 2010

Ale odkial mate tie 401 s 2.podlozkami? Inac pisu ze ma 24x24cm

to.beruska
28. feb 2010

denisocka my mame jednu podlozku.mame ho kupovany v Uk.a absolutne staci.my ju mame strede postilelky.a co sa tyka cestovania maleho po postielke tak tiez cestuje a nemame stym problem..ked je mensi tak sa tolko nehybe a teraz ked je väcsi a je to v strede tak dociahne z oboch stran zase.a 401 sensoruje aj pohyb.ja si myslim ze ta jedna staci.nas spinka pod paplonom a ked zacne cestovat tak zachvilu sa zobudi lebo je celkom pod nim
a aj tak v rohu je este deka a hracky tak

denisocka
28. feb 2010

beruška, ale asi babo v perinke nemože byť prve týždne,to by asi nemonitorovalo 😅

danu
28. feb 2010

denisocka • 1d, 18tt • Dnes o 21:50
Ahojte,viem že o AC su temy na babatkach , ale tuna vo výbave nič špeci neviem najsť.

chcem kupiť AC - najlepšáe typ 401 z UK , ale nevidim tam žiadne s dvoma podložkami. Na SK som už 401 s dvoma podložkami zahliadla,ale cena oproti UK je asi 55% vyššia. Trošku sa obavam kazivosti a naslednej reklamácie .

tiež som kdesi zahliadla,že 401 su kazove a lepšie su 301 ,ale zas chcem niečo s väčším dosahom.

budem povdačná každej vašej rade . Možno niekto vie,kde v zahraničí maju 401 s 2.podložkami,alebo sa da možno druha nejak dokupiť ?

denisocka
1. mar 2010

Vdaka ze ste prehodili temu z babatiek do vybavy

zuzkat1
1. mar 2010

no my sme kupovali na slovensku konkretne v DS a vyslo nas to v akcii na 130eur... inak si myslim ze 2 podlozky su lepsie lebo pokryje citlivost celu postel

denisocka
1. mar 2010

tak jasne že 2 su lepšie ako jedna,ale vzhladom k cene ... v UK a tu ... no neviem

denisocka
1. mar 2010

no,tak ešte som objavila vysielačky philips 520 ,tak sa možem rozhodovať

macka23
1. mar 2010

denisocka,
ved angelcare je 2v1, nepotrebujes aj vysielacku.
My mame AC tiez z UK...a v podstate je jedno ci jednu alebo 2 podlozky..a kludne aj v perinke, citlivost sa da regulovat.

denisocka
1. mar 2010

hej? a nevieš či niekde v UK maju aj tie s 2 podložkami?neviem to najst

macka23
1. mar 2010

S dvomi podlozkami som nikde v UK nenasla ani ked sme my kupovali.

denisocka
1. mar 2010

teraz pozerám,že AC 401 + captiva koš + 4 naplne za 79lb,tak neviem či sa ten košoplati,či len AC za 59lb

macka23
1. mar 2010

a si v UK? ci ako objednavas? predpokladam ze delivery na SK vyjde draho, to potom skor cez ebay.
ale 59lb je velmi dobra cena 🙂

denisocka
1. mar 2010

no,vraj cena je 5lb na SK,obj.mi kamoška čo ma v UK učet

denisocka
1. mar 2010

a to sa da dať jedna časť z AC trebars do kočíka a vysielačka ku mne,ak by bolo babo na balkone? či už by som chcela vela

macka23
1. mar 2010

jasne, ze sa da, je to komplikovanejsie ak to chces dat aj s podlozkou, ale len ako vysielacka, v pohodicke 🙂

mayka
1. mar 2010

ja mam angelcare AC 301 a som spokojna. Je spolahlivy. 😉

denisocka
1. mar 2010

ale 401 je novší,lepšé typ asi ako 301?

denisocka
1. mar 2010

A co ten kos na plienky,to sa oplati?