Cestovná postieľka Daily Plus Cam. Máte skúsenosť?

moko123
23. feb 2009

Máte niektorá skúsenost s touto krásnou postielkou nemám možnost si ju nikde pozriet a chcela som ju objednat cez net... neviem či neni moc labilná či je dost stabilna dakujem za skusenosti,, stači aj ked ju niekto iba videl na živo a odskušal stabilitu dakujem moc,,

flori
23. feb 2009

ahoj moko 123
my mame tuto cestovnu postielku u rodicov,kde ju vyuzivame najma cez den na hry,dcera v nej spavala len v tej vyvysenej polohe pre male babatka,teraz sa v nej super zahra,planujem do nej dat matrac z klasickej drevenej postielky a potom ju chceme pouzivat aj na spanok,,,my sme si ju riadne pozreli v predajni,a to sme isli kupovat cest. postielku inej znacky,ale tato nas presvedcila viac,okrem ineho ma vyborny prebalovaci pult,ktory pouzivame doteraz,,co sa tyka stability,neviem,co konkretne myslis,napis

moko123
autor
23. feb 2009

flori
dakujem moc no stabilitou som myslela to že niektore ked sa ich dokneš ako keby sa same kolisali či stabilne stoji to som tym myslela ale ked si s nou spokojna určite nemože byt zlá,,

deina
23. feb 2009

Nie je nestabilna, som s nou velmi spokojna. 🙂 Je dost pevna aj ked nou maly (zvnutra) lomcuje.

sjuzocka
24. feb 2009

Potvrdzujem, je uzasna, a to sme dost narocni. Natrafili sme na nu v carrefoure za 2600 sk 😀

moko123
autor
24. feb 2009

sjuzocka
výborna cena ja na nu nikde neviem natrafit super štastie

sjuzocka
24. feb 2009

Moko urcite hladaj cez google, viem ze to vtedy este niekde bolo dost lacnejsie nez inde

moko123
autor
24. feb 2009

sjuzocka
hej hej ved mame ešte čas kupit ju zatial je najlacnejšia za 99 eur.
tak ani to neni zlé oproti pôvodnej cene ale kto by nebol rád keby kupil čo najlacnejšie no nie?

flori
24. feb 2009

moko
ako pisala deina,je super stabilna,urcite sa nekolise,,, navyse je priestranna,my sme ju kupili v zlave asi za 2900sk

moko123
autor
24. feb 2009

flori
no tak neako ju maju no teda za 99 eur ale to je skoro to iste takže ste ma presvedčili a teraz by som ju kupila už aj cez net aj ked som ju naživo nevidela

kikaaa
24. nov 2010

ahojte, prosím vás, zaujala nás táto postieľka ale nikde nie je uvedené, či má bočný otvor. Rozhodujeme sa medzi Cam daily plus a Caretero grande. Ak ste ich videli naživo a viete poradiť tak vopred ďakujem za pomoc.

kikaaa
25. nov 2010

vie mi niekto poradiť????