Detská posteľ menších rozmerov. Kde kúpiť a vaše rady

janina1977
28. nov 2009

ahojte mamičky,
kde by mohla nájsť nejakú ponuku detských postelí menších rozmerov, okolo cca 160x70 cm, niečo na ten typ ako má ikea, prípadne nejaký typ na nternetový obchod ... hľadám širšiu ponuku, napr. aj s úložným priestorom, pridajte aj vaše názory a rady pri kúpe ...
🙂

beruska2x
29. nov 2009

ahoj, no v mensich rozmerech jsem videla jen takove ty postele tvarovane - auto, truck a tak... neuvazoval jsi ze si ji nechas udelat? ja chci zase vetsi tak si ji necham udelat u truhlare 😉

beruska2x
29. nov 2009

jen mi prijde ze tu postel budes mit na chvilku a pak zase kupovat normalni 😅

avanka
29. nov 2009

ahoj, my sme si ju dali vyrobit u stolara, spolu s nabytkom do detskej izby, s rozmerami 160x70 cm, do cca 10 rokov staci

sue
29. nov 2009

Presne tak, tá posteľ vydrží minimálne do 10rokov...a vtedy sa ten nábytok bude tak či tak meniť... pretože ho dieťa zničí, pokiaľ ho naozaj užíva.

beruska2x
30. nov 2009

to by me teda zajimalo jak dite znici postel 😨 to jsem jeste nevidela 😖

majatob
30. nov 2009

mrkni na babynabytek cezet, neco malinko tam maji 🙂

janina1977
autor
30. nov 2009

baby zatiaľ ďakujem za tipy 🙂 🙂 🙂
a čo hovoríte na postele z ikey?
poraďte, aký vybrať matrac ...

alusha
30. nov 2009

my mame postel z ikei, trofast, ktora rastie spolu s dietatom, da sa roztiahnut az na 190cm, najmensia dlzka je 130cm...

majatob
30. nov 2009

my mame taky prodluzovaci z ikei, ale leksvik, je super 🙂

majatob
30. nov 2009

nejmensi rozmer 138, nejdelsi 208 🙂

dosa
30. nov 2009

my mame kritter, cervenu, a sme s nou spokojni. ma rozmer 160x70 ale uz neviem co to mame za madrac - z jednej strany je hladky z druhej taky hrbolaty, cisto molitanovy. myslim ze dietatu staci, pretoze nie je take tazke a tolko ten molitan nezatazuje. i ked v poslednom case na posteli spava viac moj muz ako dcera, pretoze nam pravidelne v noci vlezie do postele a roztahuje sa tam 😀 popytam sa ho, ako sa mu tam spava 😉

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S598...

ak by si chcela ulozny priestor, da sa pod postel kupit box na kolieskach

janina1977
autor
30. nov 2009

dosa ďakujem za radu, ten box je dobrý nápad, a keď si spomenula, že v nej spáva aj manžel, tak ma napadla nosnosť postele, na stránke ikey som nenašla tento údaj, ale na iných stránkach píšu, že až do 200 kg, ja síce toľko kíl nemám, ale malá bezo mňa nezaspí ... neviem, na akú záťaž sú vyrábané, keďže sú rozmerovo menšie

dosa
30. nov 2009

sice su rozmerovo mensie, ale ked si to tak zoberies, su robene tak isto ako nasa postel. dreveny ram, dreveny rost a na tom madrac, takze by som sa nebala ze by ma neusniesla. mna je teraz sice trocha viac, ale tiez si tam niekedy lahnem k malej ked chce rozpravku na dobru noc 😉 mame ju uz dva roky, spava na nej aj muz, ja uspavam malu a v pohode, vobec nie je rozhegana, ani srobik sa zatial neuvolnil.

peter1212
10. nov 2015

Skús pozrieť tu Jani: http://www.rozpravkovaizba.sk/