• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detská postieľka. Na ktorú svetovú stranu ju otočiť?

21. februára 2012 
kubaka, perfektne si to vystihla.deticky sa natocia tam, kam potrebuju, vobec to za nich nemusime riesit. u nas zblbnutych dospelakov je to ine, ale kazdy clovek ma svoje smery, neexistuje univerzalne dobry
9. nov 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a este podstatne je, aby postele neboli v energetickom prievane (tah dvere-okno), a aby malo za hlavickou stenu.to je najdolezitejsie
9. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitrulka • 1d • Dnes o 13:42
Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s patogenníma zonama pod postýlkou miminka. Známá přsetěhovala posýlku a malá hned lépe spala. Moje malá se ted začala budit kažkou hodinu, a samozřejmě že to s tím nemusí vůbec souviset, ale zajímalo, zda s tím máte zkušenosti.
21. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco je dvolezite aby malo hlavicku k stene?? :confused: mi mame k oknu, dufam,ze je to ok :unamused:
21. nov 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stena pri hlavičke vytvára pocit bezpečia, podvedomú ochranu. Nesmie sa spať nohami ku dverám, to je najhoršie. A ani medzi oknom a dverami, tiež nie pod oknom...
21. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sus my spime hlavou k dveram a nohami k stene ta je bez okna a dveri :slight_smile: tak hadam nevadi
21. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susanh prečo sa nesmie spat nohami k dverám.Presne takto spíme mi.Nohami k dverám a hlavou k stene ale nemá okno tá stena.No nemám na výber v malej izbe. :grinning:
21. nov 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dididi, tie dvere si na noc zatvorte lebo cez ne prudi na vas energia a ta moze narusat spanok.

A nohami k dveram je poloha smrti - neviem presne preco ale tak som to viackrat uz citala. Ale ked sa neda inak :frowning2:
21. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Platí to aj ked tie dvere zatvárame na noc? :confused: Lebo už od strachu ani nezaspím. :grinning:
21. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kuknite si na nete Feng-šuej, to je cinske umenie, ktore urcuje ako ma byt rozostavany nabytok v priestore.
21. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako pise fifinna, je to podla feng suej ale ja nie som na to odbornik, uz take blizsie info musite hladat inde. :wink:
21. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,moj maly zle spava .Hlavičku ma na zapad a nohy na sever.Mam mut to prehodit?
27. jan 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa nedavno prestahovali...malej sme umiestnili postielku hned vedla mna a vecer ked som isla spat nasla som ju schulenu a otocenu o 90 stupnov v hornom rohu. Dalsiu noc sme jej otocili celu postielku o 90 stupnov, no a ziadne nocne cestovanie po postielke sa nekonalo...aj spala ovela lepsie. Podla mna deti citia ked sa im na niektorom mieste zle spi.
27. jan 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obecně by měli postele směřovat ve směru jih sever, sever jih
27. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa vas opitat mma 9mesacneho chlapca od malicka mi nechce spavat postielke zaspi mi ale pravidelne sa mi budy v noci ma stalu hd ktoru sa budy neviem preco :unamused: postielku mam pri dverach nohamy k stene a hlavov k dveram moze to byt aj tym neviem ako by som ju dala aby dobre spal boli sme v nemocnici a tam mi spal lepsie lepsie ako doma mozete mi poradit dakujm ahojte :wink:
21. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok