Detská postieľka. Na ktorú svetovú stranu ju otočiť?

lindda
8. jan 2008

Chcem sa opytat, ze ci mate niekto radu ako spat najlepsie teda na ,ktoru svetovu stranu ju otocit aby dietatko naj spalo.
Dakujem za odpovede

vandas
9. nov 2008

kubaka, perfektne si to vystihla.deticky sa natocia tam, kam potrebuju, vobec to za nich nemusime riesit. u nas zblbnutych dospelakov je to ine, ale kazdy clovek ma svoje smery, neexistuje univerzalne dobry

vandas
9. nov 2008

...a este podstatne je, aby postele neboli v energetickom prievane (tah dvere-okno), a aby malo za hlavickou stenu.to je najdolezitejsie

emjee
21. nov 2008

jitrulka • 1d • Dnes o 13:42
Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s patogenníma zonama pod postýlkou miminka. Známá přsetěhovala posýlku a malá hned lépe spala. Moje malá se ted začala budit kažkou hodinu, a samozřejmě že to s tím nemusí vůbec souviset, ale zajímalo, zda s tím máte zkušenosti.

dididi30
21. nov 2008

a preco je dvolezite aby malo hlavicku k stene?? 😕 mi mame k oknu, dufam,ze je to ok 😒

susanh
21. nov 2008

Stena pri hlavičke vytvára pocit bezpečia, podvedomú ochranu. Nesmie sa spať nohami ku dverám, to je najhoršie. A ani medzi oknom a dverami, tiež nie pod oknom...

dididi30
21. nov 2008

sus my spime hlavou k dveram a nohami k stene ta je bez okna a dveri 🙂 tak hadam nevadi

vinka
21. nov 2008

Susanh prečo sa nesmie spat nohami k dverám.Presne takto spíme mi.Nohami k dverám a hlavou k stene ale nemá okno tá stena.No nemám na výber v malej izbe. 😀

susanh
21. nov 2008

Dididi, tie dvere si na noc zatvorte lebo cez ne prudi na vas energia a ta moze narusat spanok.

A nohami k dveram je poloha smrti - neviem presne preco ale tak som to viackrat uz citala. Ale ked sa neda inak ☹

vinka
21. nov 2008

Platí to aj ked tie dvere zatvárame na noc? 😕 Lebo už od strachu ani nezaspím. 😀

fifinna
21. nov 2008

baby, kuknite si na nete Feng-šuej, to je cinske umenie, ktore urcuje ako ma byt rozostavany nabytok v priestore.

susanh
21. nov 2008

Ako pise fifinna, je to podla feng suej ale ja nie som na to odbornik, uz take blizsie info musite hladat inde. 😉

bubinko83
27. jan 2009

baby,moj maly zle spava .Hlavičku ma na zapad a nohy na sever.Mam mut to prehodit?

salomuska
27. jan 2009

My sme sa nedavno prestahovali...malej sme umiestnili postielku hned vedla mna a vecer ked som isla spat nasla som ju schulenu a otocenu o 90 stupnov v hornom rohu. Dalsiu noc sme jej otocili celu postielku o 90 stupnov, no a ziadne nocne cestovanie po postielke sa nekonalo...aj spala ovela lepsie. Podla mna deti citia ked sa im na niektorom mieste zle spi.

kacka.va
27. jan 2009

obecně by měli postele směřovat ve směru jih sever, sever jih

evulienka300
21. feb 2012

ahojte chcem sa vas opitat mma 9mesacneho chlapca od malicka mi nechce spavat postielke zaspi mi ale pravidelne sa mi budy v noci ma stalu hd ktoru sa budy neviem preco 😒 postielku mam pri dverach nohamy k stene a hlavov k dveram moze to byt aj tym neviem ako by som ju dala aby dobre spal boli sme v nemocnici a tam mi spal lepsie lepsie ako doma mozete mi poradit dakujm ahojte 😉