Drevená alebo cestovná postieľka. Čo je lepšie?

moncika15
29. sep 2007

spava vas milacik v klasickej drevenej postielke alebo v tyx ohadkax so sietkou co sa pouzivaju aj ako cestovna postielka? 😒 Drevena sa mi zda byt kratko vyuzitelna. Nemam ju ani po kom zdedit 😝 tamta je lahko prenosna a da sa pouzit aj ako "odkladatko" pre vecsie dieta 😉 a my mozme vklude varit...

loren
29. sep 2007

mala doma spava v drevenej a u svokry v ohradke

lefika
29. sep 2007

moncika, my mame tu drevenu a uz zvazujeme kuppu velkej postele. mala sa totiz v spanku pohybuje a poootlka sa o tie drevene tyce, co ju neraz zobudi.ale na "odlozenie" sa da pouzit: das do nej dieta a hracky a ides skrabat zemiaky 😀 s cestovnou skusenosti nemam, v tom neporadim ☹

sue
29. sep 2007

Moncika, dieťatko by nemalo každú noc spávať v cestovnej postieľke - kvôli matracu aký je v nej použitý a podobne... cestovná postieľka by proste mala slúžiť len na občasné príležitosti = "cestovanie" 😉 inak by malo dieťatko spávať v pevnej postieľke a s matracom určeným pre bábätká...

moncika15
autor
29. sep 2007

sue, ved ano matrac by sme kupili kvalitny. to urcite ano.pocula som ze sa to tak robieva.... hlavne koli miestu a obideniu nakladv.ale urcite nie na ukor zdravia malinkeho 🙂

zuzula
29. sep 2007

monci, my mame obidve, drevenu s kvalitnym kokosovym matracom v spalni a cestovnu v obyvacke na hranie...presne ako pise Sue, tie cestovne postielky nie su vhodne na dlhodobe spanie, matrac je tenky, urcite by som to neoporucala na stale spanie...
ved si kludne kup pouzitu drevenu postielku a len do nej kup novy matrac, a ked ti z nej babo vyrastie, tak ju zase mozes predat... 🙂

sue
29. sep 2007

Moncika, ale na matrac v cestovnej postieľke sa už nemá dávať iný, pretože steny sú mäkké a dieťa by tam mohlo zapadnúť a ublížiť si... navyše rošty v cestovných postieľkach nie sú zďaleka také kvalitné ako v normálnych postieľkach a podobne...

moncika15
autor
29. sep 2007

mate pravdu radsej neriskovat 🙂 🙂 🙂

maca793
29. sep 2007

môj krpec spí doma v klasickej drevenej a u starkej má sieťkovanú ohrádku, lepšie povedané postieľku. jej je jedno, kde spí. u sieťkovanej ohrádky máme daný aj matrac, lebo je to dosť nízko.