Drevená alebo cestovná postieľka? Čo je lepšie?

luluka
1. aug 2007

Ahojte maminy! My ešte bábo ani nečakáme, ale už teraz sa zamýšľam, že aká postieľka je vhodnejšia. Rozmýšľam či je lepšia drevená alebo tá cestovná? Aké s nimi máte skúsenosti?

mimusiacik
1. aug 2007

🙂 Ahoj luluka neviem porovnat s cestovnou,ale my mame drevenu s kolieskami na posuvanie po byte,s uloznym suflikom dole,s nastavitelnym rostom do 2 poloh,s posuvnou bocnicou,s odnimatelnou celou stranou ,vyhodne ak dieta je uz samostatne a chodi na nocnik v noci same - cca do 3r.vyuzitelna i dlhsie...

mimusiacik
1. aug 2007

🙂 Dokonca som uz v obchode videla drevenu posielku i so systemom kolisky a cena bola v celku primerana (okolo 4000.-)

luluka
autor
1. aug 2007

mimusiacik, diky za radu, ale my by sme radsej nejaku lacnejsiu (do 2000,-)lebo sa teraz chystame kupovat byt a urcite ho bude treba davat do poriadku, kupovat novy nabytok, takze budeme mat dost velke vydavky a k tomu este planujeme babo... 🙂 tak sme si to zas dobre nacasovali... 🙂 ale vdaka za typ. Urcite porozmyslam aj nad tou drahsou, vsak uvidime ako nam to vyjde...

hanka274
1. aug 2007

luluka, ale obycajna, teda bez odnimatelnej bocnej strechy, polohovania, alebo bez moznosti vyberanie 3-4 tyciek....sa da kupit bez matracu aj do 2000sk, uplne obycko jednoducha-taku mame aj my...alebo kup na inzerat, a matrac si dokupis...predsa to sa aj pocika, takze to radsej nove...
a co sa tyka cestovnej, ved tie su drahsie ako obycajne...
ale ak vela cestujete-tak zrejme budete potrebovat....my mame z Pegperega je perfektna, bola v minulosti aj ako ohradka, ale na normalne dennodenne spanie by som nepovedala, ze je. Nie je taka ako klasicka, takze odporucam ak chces co najlacnejsie, tak kup si na inzerat alebo uplne obycko drevenu, a potom cestovnu ak potrebujete...bude urcite takmer rovnaka ako nasa, len nasa stala viac len kvoli znacke, ale ja som ju mala od kamosky, takze nas stala facku... 😎 😎

mimusiacik
1. aug 2007

🙂 v Metre zvykli mat drevene do 1000.-sk,ale bolo to take tenke drevo,molitanovy matrac i za 500.-,aj tak mozno bude s Vami male spat v manzelskej posteli,takze mozno nebude treba vobec ziadnu...

petaba
1. aug 2007

Ahoj luluka jednoznacne ti odporucam drevenu. My mame aj cestovnu na chatu ale mala tam nema take pohodlie a hlavne nie je tam bohvie ako spevnená chrbtica. Cestovnu mozes pouzivat raz za cas ale urcite nie na kazdodenny spanok.

hanka274
1. aug 2007

mimusiacik....ale vacsina rodicov sa snazi o to aby malo dieta vlastnu postielku spalo v nej a tak. Takze skor rozmyslat, ze kupit, ako, ved mozno bude spat u nas, tak naco. Staci to deti nenaucit-aby spali s rodicmi...

tilly
1. aug 2007

drevenú so spúšťacou bočnicou, ak budeš chcieť mať dieťa pri sebe, dáš dole bočnicu a postieľku prirazíš si ju k svojej posteli...

a v rakúskej kike som videla takú, bola originál aj so spojkami na dospelácku posteľ...

marianna23
2. aug 2007

moj ma postielku aj s uloznym priestorom a s doskou na prebalovanie, 4 pozicie na nastavenie mriezky, postielka sluzi aj po tom ako maly dovrsi tie 2roky , je do 10rokov, lebo potom sluzi ako postel, mriezky sa daju dole a je z toho postel, je to viac ekonomicke, stalo to do 10 000 tisic,ale to,ze zijeme v uk, je to lacnejsie pre nas.

danona
2. aug 2007

no, ja pridám akú postielku asi nie - v 9/2006 som kupila postielku v Babylande, nebola najlacnejšia, páčila sa mi.. aj páči.. postielka je drevená, je na nej vyrytý mesiačik a hviezdičky, namorená je tak na odtien čerešna, to by bolo ok, len... malinká sa mi začala stavať na nožičky a zistila som - z jej uslintaných rúk - že postielka totálne púšťa farbu.. 🙄 som maximálne nespokojná a na seba nahnevaná - neviem kde som založila blok - doklad o kúpe.. 😠

georgia333
6. okt 2012

ja mám celodrevenú so spúšťacím bokom v prírodnom farebnom prevedení, postupne my stmavla ale viem, že žiadný chemicky lak na nej nieje

852852
4. apr 2015

Mate niekto detske postielky odtialto? http://www.detskapostel.com/detske-postielky/ Chcela by som aby bola detska postielka bezpecna. Dakujem