Elektricka hojdačka. Ako ste s ňou spokojný?

zuza.m
7. jan 2009

mate ju niekto???ako ste spokojny??je to vlastne vhodne pre detičky alebo je to rozmaznavanie??myslim na taku čo sa hojda sama.

erikasadek
7. jan 2009

zuzka ja som ju mala, teda vyuzila som ju super a hned od zaciatku..... odporucam... 😉

eva770
7. jan 2009

ja som ani nevedela,ze taka je

zuza.m
autor
7. jan 2009

do kedy si ju mohla použživat??su všeliake značky aku si mala ty??aj stupne hojdania a take veci.moj maly sa velmi rad hojda nieje nikde spokojny tak že by som ho hadam už uspokojila 😅

erikasadek
7. jan 2009

http://www.vertbaudet.fr/Fr/balancelle-fisher-p...

zuzka, ja som ju mala min do jedneho roka, je do 10 kil, otaca, sa takze je hojdanie, klasicke, alebo bocne...
su dve nastavenia, najprv, polohove, pre 0az6 mesiacov, a potom ide viac do sedu..
u mna som ju pouzivala, aj ako stolicku , ked jedol...
nad hlavou sa mu otacali rybky, ten stred svietil jene ako aquarium, a hlavne si mala 7 stupnov hojdania, a ' rozlicne zvuhy, bud zvuky mora, alebo dazda, alebo tecucej rieky, alebo muzika....
pre mna to bola super investicia...
kedze drobec mal na zaciatku reflux, pre neho byt tam bolo super vo vyssej polohe, a hlavne sa nenudil...

zuza.m
autor
7. jan 2009

nenašlo mi tento tvoj link.
ale viem aku mysliš aj na nu som pozerala ale zdalo sa mi že je vhodna pre malinke deti.maly už ma skoro 5mes.a 7kil.tak že ak už kupim bola by som nerada ak by ju využival iba minimalne.tvoj maly maly viac ako 10kil než si ju skončila použivat??alebo už ked dovrši tu vahu tak to nehojda???neutiahne motorček??

zelmirka1
7. jan 2009

ahoj
ja ju tiez mam a som spokojna. Nemyslim si ze je to rozmaznavanie, ved deticky maju radi hojdanie.
Mam ju od druheho mesiaca /vtedy mi v nej pri hojdani aj casto zaspal/ a teraz mame 3,5 mesiaca. Davam ho do nej napriklad rano kym sa umyjem, namalujem a potom ked ranajkujem tak na mna pozera z hojdacky. Aj ked s muzom obedujeme tak ho mame pri sebe v hojdacke. Niekedy mu nastavim hojdanie a niekedy nie. Planujem ho v nej neskor krmit ked zacneme s prikrmamy. Tie stupne hojdania podla mna nie su rychlejsie a pomalsie, je to skor
pre to ze babo rastie a ked ma viac kg tak proste das vyssi stupen lebo inak by ho to uz moc nerozhojalo. Ja mam taku ze sa na nu daju zavesit rozne hracky, hra mu tam hudba, jedine som dala dole vrchnu striesku lebo na mna nevidel, ale to zavisi aky je to typ. Su aj take klasicke lehatka ktore sami nehojdaju a myslim ze aj tie su fajn ale
ja som zvolila radsej moznost hojdat aj nehojdat a je to super. Takze je to na tebe.

zelmirka1
7. jan 2009

na tie kila pozor lebo ja mam taku do 9 kg a som zvedava dokedy vydrzime lebo uz mame 6 kg...
Ale podla mna ju vyuzijem aj potom len uz sa nebude hojdat...ale krmit ho v nej snad budem moct...
je velmi vela typov treba si to kuknut nazivo to je najlepsie

erikasadek
7. jan 2009

zuzka, tak to je , cudne, mne to nacitava, nevadi...

medzi nami prveho som davala, aj ked mal 11 kil, on bol v tom rad, aj ked mal 13 esiacov....
motor tahal bez problemov...
a utiahol aj druheho...
a este stale je funkcna.. 😀

saska.t
7. jan 2009

zuzi - mam ju od narodenia pre malu a chvalabohu keby nebolo jej tak sa nenajem, neupracem a mala by poobede vobec nespala, takze je to u nas nahradna mamina 😀

zuza.m
autor
7. jan 2009

no už to išlo,je to ta čo som myslela dakujem za rady 😉

lusya
7. jan 2009

zuzi - tiez mame nieco podobneho ( http://www.ciao.co.uk/Reviews/Graco_Baby_Swing_... ) - nasa hojdacka je do 11kg a pouzivali sme to cca od 3 mesiacov a teraz sme to uz zlozili, nebolo uz v obyvacke miesto na stromcek...ale este by sme ju stale vyuzili...lebo maly ma teraz cca 9kg...určite je to super investicia, aspon v nasom pripade bola...nespocetne krat v tom zaspinkal, ked uz neslo inak...neskôr sme tiez v nej papali a zvykol sa tam aj celkom dobre prehrat...tiez to ma rôzne hlasitosti zvuku na melodii, tiez rôzne rychlosti hojdania... 😉

zuza.m
autor
7. jan 2009

no aj nad takou som rozmyšlala .to su dva typy pre ktore som sa nevedela rozhodnut.ale už som objednala stym akvariom.ale zase banujem lebo ona je len do 9kg.a moj už ma 7tak že neviem kolko vnej bude moct byt. 😠 asi som sa unahlila.ta sa mi pači lebo tam ma všeličo a polohovatelne sedadlo.no ved hadam nebudem banovat..

erikasadek
7. jan 2009

zuzka nebudes... neboj moj bol do 11 a v pohode... 😉

saska.t
7. jan 2009

zuzi - tiez mam fisher price aquarium a neboj hojdalo sa tam aj 12 kg dietatko takze nic sa nedeje ... mam aj odrazadlo (skakadlo) z tejto firmy a su fakt dobre ....

zuza.m
autor
7. jan 2009

tak dakujem baby za utešenie 😅 .aj my mame lehatko od fisheru a pači sa mi.-celkom fajn značka oproti chicu je lacnejšia a myslim že aj hračky su pekne prepracovane.ved sa vam pochvalim ak budem mat niečo doma.a ako sa v tom drobček citi 😉

katavinka
8. jan 2009

Podľa mňa je to fanstastická hračka, malý sa v nej pekne zabaví, máme od Fisher-price, hrá aj rôzne melódie a je tam 5stup. hojdania. Niekedy stačí, keď tam iba sedí a je spokojný. Môžeš pozrieť album.

katarinkad
8. jan 2009

Ja tiez takuto hojdacku vrelo odporucam. 🙂 🙂 🙂 Je to super pomocnik a nas maly sa v nej rad hra aj si v nej pospinka 😵
Mame od Fisher price. Tiez mozte kuk do mojho albumiku.

kvetina05
11. jan 2009

ahojte maminky.... ja mám iež hojdačku, vlastne je to sedečka, ktorá vybruje, da sa v nej aj hojdať. zatiaľ tam malá nechce moc byť, uvidíme časom. Malinká má len 2 mesiace, možno neskôr mi tam bude sedieť... uvidíme, ale myslím že je to dobrá vec, ked si na dieťatko cez den sama a potrebuješ si v domácnosti aj niečo porobiť...

victory881
10. okt 2010

baby a co si myslite o tom ze ked mi tam malaa zaspii??nechat ju tam nech si tam pospi?ci to nieje neohodlne pre nu lebo par krat ked som ju prehodila do postele tak sa mi po chvilke zobudila a bolo po spaanku=DD

bianca
10. okt 2010

@victory881 ja som prehadzovala do postielky.Mala spala dalej ale par krat som ju tam nechala.Ked sa budila.tak som len zahojdala rucne a spala dalej

leanela
28. jan 2011

ahoj kocky mate niektora tuto hojdacku od Fisher Price http://www.babynabytek.sk/houpacka-rainforest-p... ako ste spokojne? dakujem

leanela
28. jan 2011

@katarinkad ktoru hojdacku ste mali??

katarinkad
29. jan 2011

@leanela
my sme mali tento typ hojdacky http://www.babynabytek.sk/fisher-price-hojdacka...
Len trosku starsiu verziu, bez tej zaclonky. 🙂

leanela
29. jan 2011

@katarinkad vyzera super je aj dost draha, a ako ste boli spokojny?

katarinkad
29. jan 2011

Boli sme nadmieru spokojni 😉 Je fakt uzasna, okrem toho ze je krasna je aj premakana, my sme ju vyuzivali od narodenia asi do 7 mesiacov denno-denne. Maly sa v nej hojdal, spinkal, pocuval muziku, pozeral na kolotoc, hral sa.....no fajn pomocnik pre maminku 😵

brisilda
29. jan 2011

ja som mala tiez tu hojdacku a naozaj vrelo odporucam !!! je to velka pomoc pre maminku a nemyslim si, ze je to rozmaznavanie 😉 skor by som povedala, ze je to velmi velka pomoc pre maminky co maju uplakane babatko 😀 inak pouzivali sme ju az doteraz cize do 8 mesiaca 😉 potom sa nasiel kupca a tak s tazkym srdcom som sa s nou lucila 😢

annie13
29. jan 2011

aj my sme ju mali teda este aj mame a neskutocna pomoc, dennodenne ju vyuzivam este aj dnes, obedny spanok spinka tam kedze mam dve deticky kratko po sebe dost sa rusili v spalni hlavne cez denny spanok a malej sa v nej hrozne paci prehra sa tam ma to aj pultik, zvuky prirody, hudbu, sum vody, kolotoc sa kruti
vrelo odporucam neskutocna pomoc
da sa aj polohovat takze dobre aj na chrbatik
hlavne nam to pomaha v case chorob ked je zahlienena a tak lepsie sa jej tam spinka kedze je vo vyvysenej polohe 😉
mame co chvila 11 mesiacov a stale ju pouzivame

annie13
29. jan 2011

@leanela nasa je skoro rovnaka tej tvojej a kupu neolutujes a kludne pozri aj pouzite oni su kvalitne a daco usetris
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9971523&tab=5
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10427601&tab=6
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10512156&tab=0

babula
30. jan 2011

ahojte,my sme mali hojdacku graco a vyuzivali sme ju velmi.od6tyzdna do 8 mesiaca bol v nej 5x denne.mali sme strasne koliky a vykakal sa iba tam.

niki85
28. sep 2014

Ahojte zienky. Poradte kde kupim taku hojdacku lacno?