Kde sa dá zohnať postieľka so sťahovacou bočnicou?

janninnka
9. júl 2007

ahojte kočky, chcem sa vás opýtať - tých, ktoré ste z ba a okolia, či a kde ste takúto postieľku zohnali. ja mám šťastie len na tie, ktoré sú robené napevno. písala som lilynke, ktorá má takú v albume, len sa mi neozvala, tak skúšam aj takto. ak by ste vedeli, ďakujem za tip. 😉

titkovamiriam
9. júl 2007

janinka len naokraj ja mam este moju postielku,pri kazdom mimi som ju obnovila a este posluzi asi aj mojim vnucatkam 😀 😀

lyzenka
9. júl 2007

ahoj janinka,

tak my sme si uz objednali krasnu postielku - a vobec nie je so stahovacou bocnicou.....a to nam odporucila aj ta pani, co nam to objednavala, ze ona sama nema tu postielku (pritom maju obchod s detskymi vecickami a potrebami), ze je to uplne zbytocne....ze to vyuzijete len na par mesiacov, kym sa babetko este neotaca....takze naco?

zrzulka
9. júl 2007

jani na namesti hraniciarov je predajna s kocikmi a postielkami. tam mali jednu taku🙂)) A potom este v eniky beniky na manesovom namesti som tiez videla. ja tiez chcem s tou bocnicou takze na 100 percent tam mali lebo som sa o to zaujimala. Zial viac je tych ktore su napevno. len ja mam este speci poziadavku aby mala postielka aj ulozny prietor. takze taka sa zhana dost tazko:(((

ddadka
9. júl 2007

My sme kupili posielku Scarlett([PS49] 4.450,00Sk,zásuvka,sťahovací bok,dvojpolohovacia)cez mimisk.

http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=2_3...

Skus pozriet tam 😉

lante
9. júl 2007

lyzeka, dovolím si protestovať proti názoru tej pani. Myslím, že práve v neskoršom veku, to má význam, keď chceš uložiť dieťa do postieľky, uložíš ho do nej pohodlnejšie, keď je bočnica nižšie ako keď sa musíš nakláňať cez pevnú a uložiť dieťa. My sme kupovali, cez českú stránku postieľku so sťahovacou bočnicou a ešte nám ju pošta doviezla až domov, takže som sa nemusela starať o to ako odviezť krabicu s postieľkou domov. Myslím si, že je to vec názoru pevná alebo sťahovacia bočnica. Ja som mala podmienku n a sťahovaciu bočnicu.

titkovamiriam
9. júl 2007

samozrejme ze ju treba,ved to su postielkz do 2-3 rokov,marek ma matrac uz uplne dole a neviem ako by som ho tam dala bez toho aby som si bok nedala dole.A tak za pol roka to dame prec nech sa uci spat ako na posteli 🙂

lante
9. júl 2007

titkovamiriam: Ja mám tiež ešte postieľku po sebe, tú mám v pláne zaparkovať v kuchyni, aby som mala na Vilíka lepší dohľad a nemusela stále behať do spálne. 🙂

titkovamiriam
9. júl 2007

super napad,ja som mavala mareka vo vajicku a kukuckoval co som robila.Mne by sa postielka do kuchyne nezmestila 😀

lante
9. júl 2007

Ja som sa tak rozhodla, bývame totižto v takom starom dome po mojej babke a presne takto ako budem mať postieľky ja mala aj moja mamina pri mne a fungovalo to, takže je to už odskúšané 😀

titkovamiriam
9. júl 2007

suprove!Inak ja som narodena 20okt.a vidim ze cakas v oktobri 😀

lante
9. júl 2007

Hej, od dokiho mám dokonca termín 24.10 a 22.10. má narodky manžel 😀 , že by som Vilíka posúrila.......aspoň by som mala pre manžela darček 😀 😀 😀

cat
9. júl 2007

janninka, postielka so sťahovacím bokom bola tá najväčšia hlúposť akú som kúpila. zbytočne sme ju preplatili, syn má 1,5 roka a bočnicu som ešte ani raz nespustila, je to zbytočné.. inak majú ich napr. aj v Petržke, za dostihovou dráhou je taký sklad s vecami pre bábetká, je to Starohájska 65 ak si dobre pamätám..

cat
9. júl 2007

opravujem, je to č. 35 a sklad sa volá Liatex.

susik77
9. júl 2007

ahojte, my sme kupovali tiez so stahovacou bocnicou cez: www.detskyraj.cz
ale vymyslali sme, aby to bolo co najpohodlnejsie tak sme dali postielku uplne tesne k nasej posteli, rost sme nastavili do rovnakej vysky ako mame manzelsku postel a tu stahovaciu bocnicu sme dali zatial uplne dole-takze v noci, ked budem kojit, nemusim malu vyberat z postielky, aspon par prvych mesiacov. Neskor, ked uz bude santit, tam tu bocnicu dame...

ena
9. júl 2007

cat.. tusim prave ten LIATEX e uz prestahovany na namestie hraniciarov, to co spominala zrzulka.
My sme kupovali vo FOR BABY..
Ale podobne ako Cat, tiez sme bocnicu skoro vobec nevyuzili... a teraz uz ani nemozeme, lebo Filipovi staci raz ukazat, ako sa dava dole a uz by bolo... 🙂) A okrem toho, na nasej postielke je rozdiel spustena a nespustena bocnica len nejakych 12 cm, tak ze nic moc..
Takze neviem, ci sa oplati.. teraz by som asi skor zvolila postielku co ma tie 2 vyberacie tycky.. len zas, ktovie, ci by nam poto z takej mrnus neutekal 🙂
My budeme postielku este asi chvilu pouzivat, lebo maly je velky cestovatel a na normalnej posteli neviem, ci by stacila ta zabrana, co sa da k posteli dokupit, on by sa prekotil asi aj cez nu..
aj v postielke spava omotany medzi tyckami... 🙂

titkovamiriam
9. júl 2007

Tak ja som kratka aby som mareka dala do postielky bez bocnice dole. 😢

ena
9. júl 2007

titkovamiriam: ja som zas dlha, tak mne bocnica nezavadzia 🙂)

susik77
9. júl 2007

ale prvy mesiac sa mimi tusim nehybe ked je v perinke, nie? A keby, maximalne sa dostane na nasu postel, z druhej strany je pevna bocnica...

titkovamiriam
9. júl 2007

tak zalezi aj od vysky rodica 😀 😀 😀 😀 ,ked bola matrac uplne hore ani ja som ju nedavala dole no uz sme na poslednej 3 polohe 😲 .mam len 158cm.

janninnka
autor
9. júl 2007

dievčence, ďakujem pekne za info. tiež som viac-menej rozhodnutá pre tú pohyblivú.
dadka, tá scarlett je perfektná a ten šuflík nemá chybu, práve také niečo hľadám. videla som jednu v drevone, tiež stála 4,500, ale zdala sa mi strašne malinká a bez šuflíka. skočím mrknúť aj do tej petržky.
tiež si myslím, že pohyblivá je lepšia, je to pohodlnejšie a tiež neviem, ako budem po pôrode. no uvidíme, už aby to bolo tu. 😀
ak máte ešte niekto nejaké tipy sem s nimi

dorotka
9. júl 2007

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
ja mam tuto bara natur s bocnicou ja bocnicu spustenu stale a je pritlacena k posteli tak sa mi tam mala najlepsie uklada ked ju uspim postojacky tak si postielku jednoducho odtiahnem lebo sme dokupili na tej istej stranke aj kolieska ktore sa daju aj zabrzdit

titkovamiriam
9. júl 2007

ja mam vnutri matrac 60 na 120.

lante
9. júl 2007

K tým vyberateľným tyčkám, čo spomínala ena. Známi majú práve takú a malá sa ich naučila vyberať sama, a zdrhala im z postieľky, takže ju otočili tými tyčkami k stene 🙂

ena
9. júl 2007

lante: to uz tusim aj barunka niekde tu pisala, ze to tak poriesili.. ale ked su vyberatelne tycky pri stene, tak su asi aj zbytocne ;)

sussik77: prve mesiace mas aj tak polohu postielky najvyssie, takze tam ti ani tu bocnicu vtedy spustat netreba 🙂
to az potom posuvas matrac nizsie a nizsie a niekedy by bolo najbezpecnejsie, keby bol az uplne na zemi 🙂))
ale zas na druhej strane, ked je postielka pri posteli a v noci mas babo v perinke a nechces a ti vstavat z postele, tak ked mas dole bocnicu, tak tam das lahsie babo naspat.. som si spomenula ;)))

nikam
7. mar 2011

Ak ma postielka stahovaciu bocnicu, znamena to zaroven, ze sa da ta bocnica uplne odmontovat? A ak ju nema, tak naopak? Vyberam teraz postielku a neviem, co nam bude neskor vyhovovat, mozno budem chciet mat prisunutu postielku k nasej posteli - v tom pripade potrebujem ten odmontovatelny bok. Privitam vsetky Vase postrehy, pripadne aj navrhy na kokretne postielky, s ktorymi ste spokojne. Dakujem.

brnka
8. mar 2011

@nikam , my mame tuto :http://www.renkastyl.sk/index.php?option=com_phocagall..., momentalne je bocnica uplne odmontovana a postielka je prisunuta k nasej posteli. Ja som napr. velmi ocenila aj kolieska, postielku som si totiz zo zaciatku prisuvala k posteli, aby som v noci nemusela vstavat 😉

nikam
8. mar 2011

@brnka Dakujem za tip, uz som pisala predajcovi. Doteraz som tieto postielky nikde nevidela.

brnka
9. mar 2011

@nikam , nemas za co, dufam, ze ked sa pre nu rozhodnes, budes spokojna 🙂. Nas krpec v nej dokonca totalne skace a v pohode to vydrzala, a o chvilu do nej pojde druhe babo 😉