Kde sa oplatí kúpiť postieľka, baldachýny a obliečky?

katavinka
6. jún 2008

Viete poradiť dobrý obchod...? Alebo viete mi povedať, čo stoja v Poľsku a či sa tam oplatí kúpiť postieľka? Ale riadna, nie také rozhegané jak napr. mávajú v Hypernove a pod.

jajkar
20. apr 2009

ahojki kocky, diky denise za info, a chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti aj s postielkou z Polska. Ci pekne drzi a nevrzga, ci sa neolupuje nater atd. Dakujm vopred.

katka1981
20. apr 2009

My mame Klups krasnu taku docervena s mesiacikom a hviezdickami. Uvidime zatial je prazdns.

jajkar
20. apr 2009

Katka a tu si kde kupila? Ja sa este o postielke len informujem 😀

katka1981
20. apr 2009

Pokusim sa ti najst link, bola v akcii vtedy. Najlacnejsia ako sa dalo. je to tato postielka http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=149867
a pozriem link odkial som to brala

katka1981
20. apr 2009

jajkar, tu som ju objednala, farba teak, ale nema 2 polohy rostu ale az 3
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=456369

denisab32
20. apr 2009

katka1981
sú....myslíš asi tie čo "dýchajú" ale "nepretečú" 😅

jajkar
ja osobne poľské nerada 😒 , pri malej sme mali Gluck so spúšťacou bočnicou, na pohľad pekná, ale keď už malá stála a trošku v nej hopsala dolámal sa rošt 😠 a tá spúšťacia bočnica na tyčkách tiež hrúza ☹

jajkar
21. apr 2009

Diky kocky,
Katka ale ta neni so spustacim bokom, a pisu ze ma 2 polohy. Ale o tie polohy ani nejde, ako ten spustaci bok. Ten by som chcela, ked bude babo starsie tak si ju dam dole a prisuniem k manzelskej. 😀

katka1981
21. apr 2009

deniska presne tie myslim!!!!!! Keby si mala konkretne info, posli mi prosim IP, nech viem co mate, lebo mne sa uz nikam nechce chodit, tak aby som sa neprehnala dakujem.

katka1981
21. apr 2009

jajkar, svagrina nemala spustaci bok a nechybalo im to, a druhe babo bude spat tiez v tej co mal maly. Tie so spustacim bokom boli o dost drahsie a navyse mne sa najviac pacila tato. Su aj krasne postielky ale nekupujem ju na cely zivot ako ja vravim, ale mozno na 2 az 3 roky. Ak by sme mali duhe babo, no tak na dlhsie ale zatial ta postielka bude na 3 roky asi. A co sa tyka rostu co pisala Deniska, samozrejme ze aj my mame obavy aby vydrzala. My sme mali postel kde bol rost na 130 kg a podo mnou sa rosypala a nemala som ani polovicu vahy z udanej a len som tisko spala.... Takze uvidime.

denisab32
21. apr 2009

katka1981
....tie plachtičky sú, zhora je froté...a teraz je aj pekná akcia na posteľné prádlo 😉

jajkar
21. apr 2009

Diky Katka,
ani ja nehladam postielku podla krasy, len aby bola kvalitna, az sa mi nerozpadne , ked bude male uz skackat v nej a aj sa hrat, viem ze teraz bude iba buvat a ani sa nepohne, ale to je to riziko v tejto dobe , ked nieco kupujes...
A aj obycajna postielka sa da krasne vyzdobit baldachynom, ci??!! No uvidim na co nakoniec natrafim.... 😀

jajkar
24. apr 2009

baby,
a kde maju dobre ceny na supravy do postielok??? A aj v Polsku maju pekne??? Diky...

katka1981
24. apr 2009

deniska, ok tak pojdem kuknut len ja uz taaaaaaaaaaaak nerada niekm chodim ale chybaju mi veci. Pozri si prosim IP.

kristina11
10. máj 2009

Ahojte, ak by mal niekto zaujem predavam novú este nerozbalenu detsku drevenu postielku v prirodnej farbe. Rozmer 120x60. Postieľka má drevený latkový rošt s možnosťou nastavenia výšky do troch polôh a dve vyberatelné priečky. Možnosť montáže koliesok. K postielke môzem pribalit aj nový kokosovy matrac s hrúbkou 8cm. Cena postielky je 70e. Ak mate zaujem napiste mi do IP a poslem vam fotku. Prajem pekny den.

moko123
10. máj 2009

jajkar
skus pozriet http://www.mimisk.sk/
maju akciu s kupou vplni

kristina11
11. máj 2009

jajkar ak este nemas postelnu supravu mam novú na predaj, napis mi do IP a dam ti viac info

zuzana030
11. máj 2009

ja som kupovala túto na http://www.babysen.sk/index.php?page=shop.produ...

vyšlo ma to s poštovným 42eur a mám tam, baldachýn, obliečky, hniezdo a držiak
podľa mňa lacnejšie u nás nekúpite a som spokojná

dara2583
14. máj 2009

Ahojte, nemáte niektorá skúsenosti s touto českou stránkou - www.kojenecke-obleceni.eu? Majú tam krásne vecičky aj návlečky, baldachýny a za výborné ceny.

sorciera24
15. máj 2009

dara, ja som odtial objednavala, a asi este aj budem, lebo skvele ceny, pekne veci, dodanie do 10 dni a ked nakupis za 40 eur, postovne zdarma. Len vsetko je to polska vyroba, ale co nie je? 😉

lenka_66
16. máj 2009

http://www.elefani.eoldal.hu/fotoalbum/kis-agya...

tak ja som si kupila taku.da sa polohovat na 3x.ked dieta odrastie tak sa rozlozi na skrinku a klasicku detsku postel (do 40kg) s uloznym priestorom.myslim ze v tomto pripade cena 5000 sk je velmi slusna.

dara2583
16. máj 2009

sorciera24 ďakujem za info, ja som tiež rozhodnutá, že si z tade objednám. Majú tam veľa pekných vecí a za výborné ceny.

tinus20
16. máj 2009

Ja osobne som kupovala postielku v IKEA aj paplonik a obliecky a mozem povedat ze som maximalne spokojna,paplonik je dost siroky takze deti sa donho pekne zababusia .moj ma sice iba 3,5 mes.ale uz davno spi pod paplonikom
odporucam porziet webovu stranku

vladkaz1
16. máj 2009

Ahojte ja som si kupila latku a dala som si vsetko usit aj hniezdo ,aj navlecky ,aj mantinel, pekne to ukaze a mam farbu latku aku som chcela vislo ma to nejakych 30 euro aj s latkou 😉

lenka_66
17. máj 2009

vladka , o usiti uvazujem aj ja.na mantinel si pouzila molitan? ja planujem dat usit aj paplonik s vankusikom.chcem ich lahke.myslis ze postaci vatelin na vnutro ak ho dam 2x?

zabkatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alidoly
11. jún 2009

😕 ahojte. Som tu prvý krát.Bola som na kočiar na Ukrajine, ale nepochodila som dobre-neodporúčam.Na každom kroku Vás stopne policajt a pýta si pokutu,napr. zastavite na STOP a on Vám tvrdí, že nie .Zaplatili sme100Eur.
V Krosne sa mi páčilo. Kočiar som kúpila za 220Eur a je aj s vajíčkom. Krásny s otočnými kolieskami podobný ako X lander.
Neviete koľko by tam stála výbava do postielky? Čo obsahuje sada?Nestihla som sa opýtať.
Ďakujem.

tinika
11. jún 2009

ahojte, v polsku stoji súprava s baldachýnom 30-35eur bola som tam v sobotu a pozerala som aj na to.

julianka99
16. jún 2009

Ahojte kočky, 🙂)

neviete mi náhodou niektorá poradiť nejaký dobrý obchodík s detskými vecičkami v Čechách niekde pri hraniciach? 🙂)) Napr. Zlin, Brno, Olomouc... Poradte.... 🙂))

Ďakujem

julianka99
17. jún 2009

Baby tak ja som si včera s nadšením objednala tovar z Batoleshop.cz a oni mi dnes napísala že na Slovensko neposielajú.... to čo???? Viete o tom niečo viacej ???? 😠 😖

danulik500
17. jún 2009

Baby, keď ste si objednávali rajdeti.sk, tak vám za aký čas prišiel tovar. Lebo u mňa je to už vyše týždňa a som z toho dosť nervózna... 😠 Ďakujem