Kde sa oplatí kúpiť postieľka, baldachýny a obliečky?

katavinka
6. jún 2008

Viete poradiť dobrý obchod...? Alebo viete mi povedať, čo stoja v Poľsku a či sa tam oplatí kúpiť postieľka? Ale riadna, nie také rozhegané jak napr. mávajú v Hypernove a pod.

katka1981
23. feb 2009

Ahojte, neviete mi poradit, chcela by som si objednat vybavicku od firmy Scarlett, je to polska firma. Neviete mi pooradit nejaku polsku stranku, eshop, kt, ma komplet ponuku suprav do postielok aj perinky aj vsetko od nich? Dakujem pekne.

katka.sa
4. mar 2009

na babysen.sk su teraz ešte lepšie ceny mrknite 😉

tinka08
4. mar 2009

ahoj, skúste pozrieť na www.rajdeti.sk . majú dobré ceny a kvalitný tovar. mám doma 4 3-dielne súpravy a som spokojná.

katavinka
autor
14. mar 2009

rajdeti - majú pekný výber, dobré ceny, ale o tej kvalite by som pomlčala. Mám komplet sadu, obliečky, hniezdo, závesy..., hniezdo napr. už vyzerá biedne 😒

katavinka
autor
14. mar 2009

pr. mimisk sada je oveľa kvalitnejšia

cka
16. mar 2009

Ahojte, neviete mi poradit, ci napr. v Miscolci zozeniem hniezdo do postielky lacnejsie ako tu?? Lebo v polsku na trhu som nemala na to stastie, a tu je to za 3000sk, co je vela, ked viem, ze v polsku to predavaju za 1200 sk, a tu to dovazaju z polska.
Dakujem.

katka1981
16. mar 2009

Prosim o radu. Treba supravy do postielok 2? Manzel tvrdi ze ved to treba aj oprat a ozaj keby som prala len obliecky., ostatne by malo potom inu farbu a baldachyn tiez chyta prah. Mate niektora dve supravy? Ste spokojne? Nelutujete, ze ste mohli radsej kupitnieco ine?

sarianah
16. mar 2009

..akurat tento tyzden rozmyslam, ze kupim este jednu, lebo mi jedno padla do oka 🙂

katka1981
16. mar 2009

sarianah, mne by tento tyzden mal priniest kurier veci do postielky ale zvazujem kupit jednu cez polsky eshop sidney, zadarmo je v akcii zavinovacka, a cela supravicka aj s tou plachtickou a zavinovackou stoji 2500 sk a na slovensku 4000. Tak neviem, co robit. Ako casto si doteraz prala tu supravicku?

cka
17. mar 2009

katka...aky eshop myslis?? daj blizsie info prosim. Dakujem.

safs
17. mar 2009

katka skus mrknut na www.babysen.sk 11-dielna suprava aj so zavinovacku tam vyjde okolo 2.600,- skk

katka1981
17. mar 2009

Tento tyzden by mi mal priniest kurier supravicku do postielky ale zvazujem este jednu. Paci sa mi tato. Len hladam co najlepsiu cenu. http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...
oplati sa mat 2 supravicky kvoli praniu, ci nie?

paola.o1
18. mar 2009

ja som kupila postielku, matrac, perinku, vankus, plachty aj tu blbost okolo postielky v ikea za super cenu , okolo 4ooo sk a sme spokojny, ta postielka sa da polohovat vyssie, alebo dole a predny ram sa da dat dole, takze babo ked vie chodit moze z nej samo odist a nezlomi si vazy pri preliezani 🙂

e.vacka
23. mar 2009

Ja odporucam rajdeti.sk

safs
3. apr 2009

ahojky,
dnes mi prisla suprava do postielky , ktoru som si objednala zo stranky www.babysen.sk, bola som super spokojna, az do chvile kym som zistila, ze je tam polsky vyrobca ( hmmm saq co som mohla cakat vsak 😉 ) a ked som mrkla na tu polsku stranku www.mamo-tato.com skoro ma siblo 😕 z toho cenoveho rozdielu samozrejme u nas 87,20 Eur polsko za 239 zl. co je asi 50 Eur by ocko , doprava tam vychadza na 20 zl. kurierom, tak a hned mam po nalade 🙄
ak mate niektora v plane kupu tejto vybavicky skuste a dajte vediet 😉 papa

marrgo
3. apr 2009

Ahojte, ja som našla tento inter. obchod http://www.prisababy.sk/ a sú tam celkom dobré ceny .Mám od nich tento výrobok,http://www.prisababy.sk/product/sada-medium-kac..., iba hniezdo nie je dosť pevné.stojí 66 euro, teraz majú tento výrobok a aj hniezdo vyzerá pevnejšie
http://www.prisababy.sk/produkty/sady-do-postie... 70 euro.

jajkar
17. apr 2009

Mam otazocku, podla coho ste vyberali postielku??? Co by mala postielka obsahovat a co je zbytocne??? Hlavne aj v buducnosti ked dieta rastie. Dakujem... 🙂

katavinka
autor
17. apr 2009

jajkar: tak ja podľa dreva, aby pasovala do izby 😉 , no a potom isto je super vec hniezdo, keď sa začne bábo prevaľovať, aby si nebuchlo hlavičku do dreva; baldachýn je pre okrasu. Nám super slúži postieľka 140x70cm, v menšej sa mu už ťažko gúľa 😀

jajkar
17. apr 2009

Dakujem Katavinka, no ja budem musiet asi tu klasicku 120x60, koli priestoru. A odkial mate postielku?? Az sa nerozpadne po roku, a je kvalitna. A matrac mate ten kokosovy, ci obycajny??? sorry za tolko otazok 🙂

katavinka
autor
17. apr 2009

Matrac máme kokosový. Tie obyčajné sú hrozne mäkké. Teda aspoň tie, čo sme my pozerali. Tú väčšiu postieľku máme z KIKY a druhú sme kupovali u nás v meste.

melany_s
17. apr 2009

ja som postieľku vyberala dlhšie ako kočík 😉 . nakoniec som vybrala takú, čo má certifikát a neľutujem, je super

jajkar
17. apr 2009

melany, a aku mas??? a kde si ju kupila a cena? mne sa zdaju vsetky tie drevenne rovnake 🙂

melany_s
17. apr 2009

Mám bukovú postieľku IVA, stála 3.600,- Sk, kupovala som ju v Galante. Je to slovenský výrobok, poľskú som nechcela, pretože s poľským nábytkom mám veľmi zlé skúsenosti. A veľa poľských postieľok som našla na stránkach Slovenskej obchodnej inšpekcie medzi nebezpečnými výrobkami 😠

jajkar
19. apr 2009

Kocky, a mate skusenosti s postielkami z Ikei??? Kocik som tolko dlho nevyberala, ako teraz kukam postielku... 😀

iinuska
19. apr 2009

ja som kupovala cez prebabo.sk

jajkar
19. apr 2009

a ktoru si si kupila??? inus a si spokojna??? len aby sa nerozhegala po roku.

denisab32
20. apr 2009

- najlepšie je ísť sa na postieľku pozrieť, nekupovať len podľa obrázku...
Čo si treba všímať:
- rošt - väšinou sú už latkové, aby mal aspoň 3 polohy
- vonkajšie opracovanie
- certifikát nezávadnosti používaných lakov a farbív
- možno skúsiť aj penvnosť
- dobré je mať spúšťaciu vyberateľnú bočnicu, v prípade potreby dáte dolu a prisuniete postieľku k manželskej
- radšej sa poobzerať po masívnej pevnej postieľke, kvalitné slovenské masívne vychádzajú okolo 140 Eur, talianske, nemecké alebo anglické vychádajú cca 250 a viac Eur...

Na začiatok podľa mňa stačí ochranné hniezdo, matrac, nepremokavá plachta a zavinovačka-neskôr spací vak, perinku s vankúšikom som využila až od roka.

Niektoré poľské obličky sú veľmi dobrej kvality, ale tiež je lepšie vidieť...mnohé látky sú z takého materiálu, že nie a nie dožehliť, no hrúza 😠

denisab32
20. apr 2009

obliečky 😀

katka1981
20. apr 2009

Ahojte, ja som sa vcera rozhodla ze nebudem kupovat druhu supravu do postielky, lebo tie co sa mi pacia maju iny rozmer a musela by som kupit dalsie vyplne paplon a vankus. Rozhodla som sa ze si kupim latku a adam usit obliecky na vankus, paplon a hniezdo. Neviete mi poradit dobry obchod na latky v BA? A chcela by som aj nejaku nasivku Disney na to. Dakujem za rady.

katka1981
20. apr 2009

deniska, mate nejake nepremokave plachty 120x60? Ale chcela by som 100% bavlnu podsitu polyuretanom.