• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde zohnať vyššie hniezdo na postieľku?

21. novembra 2011 
Ahoj dievcata, nemate napad, kde zohnat vyssie hniezdo na postielku(najlepsie na celu vysku postielky), pretoze mame velmi studene steny a pri zemi prievan, a klasicke hniezdo s vyskou 25-30 cm nas maly uragan rozmeta :grinning: :grinning: za kazdy napad dakujem.
22. feb 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho zohnala normalne u nas v obchode pre deti.ale je len do polovice postielky a je tridsat cm vysoky a dve cm hruby .ale mam ho uz styri roky.ale pokial si sikovna tak sa da aj usit.ale to nieje moj pripad
22. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry on ma 45 cm teraz na mna krici manzel ze neviem merat
22. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som si také ušila, presne na mieru postielky. Kúpila som látku s detským motívom a vatelín na vyplnenie. Zvládla som to a to vôbec neviem šiť, takže to nie je zložité, len som okukala to, čo sme mali kúpené v obchode a miery som prispôsobila našej postielke :wink:
22. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamoska si davala sit jednej babe co ma inzerat na mimibazare, ale bolo to okolo postele. Skus pozriet tam, mozno sije aj okolo postielky. Inac odporucam ak si aspon trosku zdatna v siti si to zhotovit sama, fakt je to lahke a hlavne o polku lacnejsie.
23. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja keby som uz bola v koncoch kupila by dvoje hniezda a zosila ich na sirku postele i vysku postielky. :confused:
23. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež zhánam, ale na oválnu postielku a to je teda problééééééééém riadny..... :angry:
23. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muffinka nie zly napad :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam totiz momentalne problem s casom, celehniezdo by som asi usit nezvladla v rozumnom case. :confounded:
23. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
quetka na mimibazare som nasla evenit, to je ono?
23. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibina, fakt neviem, len viem ze to vyzeralo pekne :slight_smile: teraz je kamoska prec odcestovana ak sa vrati sa jej spytam kto jej to konkretne sil.
24. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tato pani sije na mieru ma inzerat na konikovy, v obchode ani na webe u predajcov som nenasla ziadne take v ponuke, ktore by bolo na vysku a dlzku celej postielky: http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielky/eqb1/velke-hniezdo-do-postielky/
21. nov 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok