Kde zohnať vyššie hniezdo na postieľku?

cibina
22. feb 2009

Ahoj dievcata, nemate napad, kde zohnat vyssie hniezdo na postielku(najlepsie na celu vysku postielky), pretoze mame velmi studene steny a pri zemi prievan, a klasicke hniezdo s vyskou 25-30 cm nas maly uragan rozmeta 😀 😀 za kazdy napad dakujem.

alon111
22. feb 2009

ja som ho zohnala normalne u nas v obchode pre deti.ale je len do polovice postielky a je tridsat cm vysoky a dve cm hruby .ale mam ho uz styri roky.ale pokial si sikovna tak sa da aj usit.ale to nieje moj pripad

alon111
22. feb 2009

sorry on ma 45 cm teraz na mna krici manzel ze neviem merat

tina78
22. feb 2009

No, ja som si také ušila, presne na mieru postielky. Kúpila som látku s detským motívom a vatelín na vyplnenie. Zvládla som to a to vôbec neviem šiť, takže to nie je zložité, len som okukala to, čo sme mali kúpené v obchode a miery som prispôsobila našej postielke 😉

quetka
23. feb 2009

Kamoska si davala sit jednej babe co ma inzerat na mimibazare, ale bolo to okolo postele. Skus pozriet tam, mozno sije aj okolo postielky. Inac odporucam ak si aspon trosku zdatna v siti si to zhotovit sama, fakt je to lahke a hlavne o polku lacnejsie.

muffinka
23. feb 2009

Ja keby som uz bola v koncoch kupila by dvoje hniezda a zosila ich na sirku postele i vysku postielky. 😕

habibi78
23. feb 2009

ja tiež zhánam, ale na oválnu postielku a to je teda problééééééééém riadny..... 😠

cibina
autor
23. feb 2009

muffinka nie zly napad 🙂

cibina
autor
23. feb 2009

Ja mam totiz momentalne problem s casom, celehniezdo by som asi usit nezvladla v rozumnom case. 😖

cibina
autor
23. feb 2009

quetka na mimibazare som nasla evenit, to je ono?

quetka
24. feb 2009

cibina, fakt neviem, len viem ze to vyzeralo pekne 🙂 teraz je kamoska prec odcestovana ak sa vrati sa jej spytam kto jej to konkretne sil.

jana_u
21. nov 2011

Tato pani sije na mieru ma inzerat na konikovy, v obchode ani na webe u predajcov som nenasla ziadne take v ponuke, ktore by bolo na vysku a dlzku celej postielky: https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielk...