Ktorá cestovná postieľka na denné použitie?

mercy
30. aug 2007

Potrebovala by som cestovnú postieľku, v ktorej by moje dieťa každý deň absolvovalo denný spánok.Ktorá značka má dobré pevné dno,aby si nezničilo chrbátik?

hanka274
30. aug 2007

mercy, denny? a vecer mas normalnu?? tak aj cez den ju pouzi, nie?

sue
30. aug 2007

Mercy, riešila by som to tak, že by som do cestovnej postieľky kúpila ešte matrac určený na spanie do normálnej postieľky a ten by som tam vkladala, keď bude malý spať.

ena
31. aug 2007

mercy: pevne dno nema, myslim si, ani jedna cestovna postielka, inak by si ju nemohla zlozit..
takze ak chces pravidelne na denne spanie, ako pisala sue, kup si do nej tvrdsi matrac.. 120*60 cm by mal pasovat..

ak chces tu postielku na spanie doma, akoze aby spal v niektorej inej izbe ako spi v noci, tak ot je mozno lepsie kupit nejaku lacnu klasicku postielku, tiez s dobrym matracom.. myslim z enapr v ikea by si si vybrala ...http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0011... by ta vysla lacnejsie ako nova cestovna

bubatko
31. aug 2007

mercy, v ziadnom pripade sa neodporuca dat do cestovnej postielky normalny matrac, lebo cestovna postielka ma "makke" steny a medzi bok matraca a stenu postielky by babo mohlo zapadnut!!!

benabianca
31. aug 2007

nam v mothercare odporucili aj na denne pouzitie,teda aj na spanok Graco elektra,nemuseli sme tam davat ziadny matrac navyse.Nie som si ista,ci je ta znacka aj na Slovensku

ikaika
31. aug 2007

nemate niekto skusenost pouzivat cestovnu postielku ako ohradku na hranie?

benabianca
1. sep 2007

my sme ju pouzivali najprv na spanie,kym sa nevedela hrat a teraz ju pouzivame na hranie.Ta nasa je dost priestranna,takze tam ma dost miesta aj na lozenie.

biccy
1. sep 2007

Aj my mame cest.postielku na hranie a niekedy aj na spanie.Ale od januara,ked mala bude chodit k babke (lebo ja do prace),tak cez den bude spinkat v cest.postielke.Dufam,ze sa tam vyspinka. 😅 🙂

maca793
1. sep 2007

sue ja mám tiež u našich len cestovnú postieľku pre malú a do neho sme kúpili obyč. matrac do postieľky. je to lepšie, ako postieľka. 😉
keď bola menšia tak v nej trávila skoro celý deň. teraz len v nej spí. 😵

leva
1. sep 2007

mercy,pravdepodobne nebudes doma cez poobedny spanok,inak by si pouzila klasicku,teda je pravda ze cestovna postielka je ozaj iba na prilezitostne spanie,no ak das pod maleho paplonik tak sa to zrovna,mi sme to tak na dovolenke ci mimo domu tak riesili.Inak moj manzel urobil drevene nozicky na kazdu stranu ces.postielky a spodok je uplne rovny.

hanka274
2. sep 2007

urcite je lepsia obycajna normalna postielka ako cestovna.
A aj lacnejsia.
Cestovne sa nie nadarmo nazyvaju "cestovne" 😉 😉
vid. to co pise bubatko 😉 😉

ikaika-co chces vediet. Mne mala spala v cestovnej na dovolenke a doma sa v nej hrala, ked bola malinka.

masinka
2. sep 2007

hm, my mame cestovnu postielku s pevnym dnom - ale nesklada sa ako vacsina do balika ako stan, ale tak naplacato a mame v nej normalny matrac ktory je tam dost natesno natlaceny, takze Nelka snad vedla neho nezapadne
je to znacka Primi sogni, kupena v Rakusku volakedy davno, neviem ci sa este take vyrabaju a ci v SR nieco take dostat...