Kvalitné antialergické paplóny pre deti. Poraďte

llaabbkkaa
25. mar 2009

Ahojte maminy, potrebujem poradit hlavne ohladom vyplne - aby sa "nezgucila" po vyprani a aby nebola magnet na roztoce... . Umele vlakno alebo klasika perie /podla jedneho z nazorov sa v nom vraj hromadi o dost menej roztocov/?

mamickajanka
28. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@kvetka589 ja som kupovala slovenského výrobcu 🙂

kvetka589
5. aug 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@mamickajanka a od ktorého? porad? ja som bola po obchodoch ale nic co by sa mi kvalitou pacilo som nenasla

mamickajanka
12. aug 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@kvetka589 ja som objednávala z tadialto http://grasshopper.sk/ a som spokojna uz som z tadial objednala asi 3x a zakazdým som bola spokojná 🙂

stastnazena2
28. aug 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@kvetka589 vyskusaj ten eshop je fakt dobry maju kvalitne Slovenské výrobky ziadnu čínu

kvetka589
7. sep 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@mamickajanka
@stastnazena2 dakujem baby vyskusam lebo v tych obchodoch nemaju nic schopné

stastnazena2
8. sep 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@kvetka589 no to verím preto už keď niečo objednávam tak len z tadialto, maju tam kvalitne obliecky ale aj uteráky a zupany 🙂

veronikazadana
10. sep 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@kvetka589 ja som si z tadial objednala zupan do nemocnice a je fakt super taký makucky ze az a teplý 🙂

agnes9
1. okt 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

ja mam ten paplon s dierou, kupil mi ho moj drahy este ked som bola tehu a nemohla som spavat a bola som nervna a unavena z prace a odvtedy s nim spavam mne vyhovuje uplne dokonale 🙂

sima410
7. okt 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

A ktorý si si kupila? Cenovo by mi vyhovoval ten zo 100% bavlny ale neviem ako by dopadol v pracke

veselamirka2
13. okt 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

my mame doma 100% bavlnu a jeden so striebornými vlaknami 🙂 a je to super

sima410
15. okt 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@veselamirka2 a uz si ich prala? a hlavne kde si ich kupila?

veselamirka2
2. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@sima410 ano uz som ich aj prala, a dopadlo to super, nic sa s nimi nestalo 🙂 a ja som si ich objednavala cez e-shop Holeyquilt..

sima410
4. nov 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

dakujem za info, tak teraz si ho uz objednam ked viem ze ani pranim sa nic s nim nestane..a ked si si ho objednala z tej stranky Holeyquilt za kolko ti prisiel? aku maju dodaciu lehotu?lebo moja kamaratka si raz objednala paplon ani neviem z kade a strasne dlho trvalo pokial jej ho dorucili, tak tomu by som sa rada vyhla..

veselamirka2
6. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

ja som ho mala za 3 dni doma, myslim si ze maju super rychle dodanie 🙂 vsak objednaj a uvidis 🙂

zanet63
9. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

baby tie paplony s dierou su aj detske?? Ja mam dcerku ktora sa v noci strasne poti a stale paplon odhadzuje, tak ma napadlo ze by mozno ten neodhadzovala.. Ake mate skusensoti, neodkopavaju sa vase deti ked su zakryte tym paplonom?

veselamirka2
10. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@zanet63 jasne maju taky paplon aj detsky, my mame tento http://www.holeyquilt.com/sk/holey-quilt-junior/ ..a nasa mala je stastna ze ho ma a este stastnejsia je z novych detskych obliecok

zanet63
12. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

dakujem za stranku, pojdem to pozriet a asi jej ten paplon aj objednam a dufam ze uz bude pekne spinkat a nebude ho odhadzovat.. ten paplon sa moze prat aj v pracke? lebo doteraz som vsetky paplony davala do cistiarne, ale uz sa mi to nechce tak riesit..

veselamirka2
18. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@zanet63 tak potom daj vediet ci paplon zabral 🙂 no ja ho periem aj v pracke a zatial sa s nim nic nestalo, mozes ho normalne prat na 60tke.. tiez ked som si ho kupovala som sa zaujimala hlavne o to ze ci ho mozem prat aj v pracke..

zanet63
20. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@veselamirka2 jasne potom dam vediet ze ci zabral 🙂 tak to si ma potesila ze ho mozem prat aj v pracke uz konecne nebudem musiet chodievat do cistiarne, to ma uz vobec nebavilo a islo to viacej do penazi..a aku maju dodaciu lehotu?

veselamirka2
23. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@zanet63 ja ked som si objednavala tak som ho mala do 3 dni doma, takze tak nejako maju dodaciu dobu ale kamoska mi hovorila ze ked si ona objednavala tak jej to prislo az za 14 dni ale ona si viacej paplonov objednavala tak to asi preto trvalo dlhsie ze to bola vacsia objednavka..

zanet63
25. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@veselamirka2 tak uvidim za kolko mi pride uz som ho objednala.. aj kamaratke som ho odporucila tak ta mi tiez spominala ze si pozerala stranku a ze tiez si nejaky paplon objednala ale sa mi zda ze spominala ze nejaky paplon so striebrom.. som zvedava co bude hovorit..
@sima410 ako si spokojna?

sima410
30. nov 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@zanet63 vies co da sa povedat ze zatial som spokojna.. nemozem sa stazovat, dodane mi boli tak ako bolo napisane, nemusela som dlhsie cakat to ma najviac potesilo.. este uvidim ako dopadnu ked ich dam oprat ale ja verim v to ze zostanu stale rovnako dobre..

muska_miruska
1. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

chcela by som nejaky kvalitny paplon uz konecne zohnat, len zatial som nenatrafila na taky.. naposledy ked som si objednavala paplon bolo pisane ze je antialergicky a vobec tak nebolo, bola som sklamana.. ake mate vy skusenosti? kde by som taky mohla zohnat? uz by som si radsej aj priplatila viacej len aby bol kvalitny..

anikakachnova
1. dec 2015

Ja mám paplóny zo stránky http://emi.sk/18-paplony a som maximálne spokojná. Výplň je antialergické duté vlákno takže sa môžu prať v práčke na 60 stupňov, povrch je 100% bavlna, cena je výborná a hlavne je to slovenský výrobok žiadne made in china.

petrak20
3. dec 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

sestra dlho nariekala, nevedela aky paplon kupit a nakoniec sa rozhodla pre paplon s dierou a nevie si ho vynachvalit.. vravi ze uz konecne moze mat stale nohu vonku a pritom nemusi byt cela odokryta, ze je to pocit na nezaplatenie 🙂@muska_miruska co tak nieco take vyskusat?

muska_miruska
4. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

@petrak20 a to je co za paplon?? z akeho materialu je vyrobeny??

petrak20
10. dec 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

to mas klasicky paplon a v strede je diera.. ale ta diera ma super vyuzitie das si do nej nohu a tym padom spis s nohou vonku 🙂 tie paplony vyrabaju z roznych materialov..co viem tak je aj karbonovy,aloe vera a este nejake dalsie..

muska_miruska
16. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

tak o tom fakt prvy krat pocujem 🙂 a to by som kde zohnala taky paplon??

petrak20
22. dec 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@muska_miruska neviem ti povedat ci ho maju aj v obchodoch lebo moja sestra si ho objednavala cez internet z grasshopperu, tam maju tie paplony a maju tam rovno aj obliecky na ten paplon, ked chces tak si kukni ich stranku alebo popozeraj aj v obchodoch

muska_miruska
28. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

Chcem ist pozriet aj po obchodoch, pojdem asi zajtra lebo pred sviatkami sa mi nechcelo lebo vsade bolo vela ludi ale teraz budu urcite aj nejake zlavy tak pojdem popozerat.. a pozerala som si uz aj tu stranku, pekne obliecky tam maju 🙂 pojdem do mesta a uvidim co najdem a potom sa rozhodnem