Kvalitné antialergické paplóny pre deti. Poraďte

llaabbkkaa
25. mar 2009

Ahojte maminy, potrebujem poradit hlavne ohladom vyplne - aby sa "nezgucila" po vyprani a aby nebola magnet na roztoce... . Umele vlakno alebo klasika perie /podla jedneho z nazorov sa v nom vraj hromadi o dost menej roztocov/?

ivulik2
25. mar 2009

skus pozrieť značku SCAN vela ludi odporuča aj ja ich mam a som maximalne spokojna teraz som kupila aj pre maleho tak uvidim ako sa osvedčia 🙂

norik1
25. mar 2009

My mame vsetci ScanQuilt, aj maly... su super

a vankuse mamae drahsie - s uhlikovym vlaknom, ale nestracaju tvar a davaju prec z hlavy ziarenia ci co... sa nepamätam 😀 hlavne ze nestracaju tvar 😵

denisab32
25. mar 2009

Mne sa pozdáva na zn. FERETTI - vlákno INGEO™
Vlákno má prírodný pôvod - je vyrábané z kukuričných zŕn. Výplň periniek preto zabezpečuje veľmi dobrú tepelnú izoláciu a dieťatku tak udržuje stálu teplotu počas spánku. Môžete sa spoľahnúť, vlákna sú hygienické a skúšky vykonané nezávislými inštitúciami ukazujú, že nevyvolávajú žiadne alergické reakcie. Vlákno INGEO™ je zlým prostredím pre baktérie.

dosa
25. mar 2009

my mame tiez scanquilt. som s nimi velmi spokojna, ja som alergik, takze mi vyhovuju aj po tejto stanke a ostatnej rodine som ich tiez kupila. casto ich periem, hlavne vankuse, a su stale ako nove. maju vnutri vypln z takych malych vlociek, takze to nie je celok a nemoze sa to zgrcit. dokonca je na vankusoch zips a popripade sa daju dokupit tie vlocky, ked ma rad niekto vyssie pod hlavou 😉

zuzana581
25. mar 2009

http://minreklame.ipapercms.dk/JYSK/SK/4411x123... My máme paplon CARE. Je to v tom katalogu na strane 4-5. Je perfektný.

katka1981
25. mar 2009

Nam prisli v pondelok Feretti, s vlaknom Ingeo, skoda ze sme take nenasli aj pre seba. Zatial sme spokojni, babatko este nie je na svete, ale predpokladame, ze bude spokojne 😀

lusyja
3. apr 2013

Ahoj , ak potrebuješ proti-alergické isto to musí byť syntetické vlákno ,pretože roztoče syntetiku nepapajú takže sa nemnožia kdežto u peria prírodného materiálu majú hostinu takže sa aj množia ,nie že by som to vedela z vlastnej hlavy ,ale zháňala som také paplóny aj vankúše a natrefila som na Slovenského výrobcu a všetko mi takto pekne vysvetlil tu je link je veľmi ochotný stačí zavolať http://www.matesko.sk/bytovy-textil/eshop/8-1-P...

cabby88
1. jan 2015

@lusyja ahoj,nasla som tuto temu,si aj po takomto case spokojna s paplonmi od tohto predajcu?A mas aj vankuse?Dakujem 🙂

milica313
16. jan 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

ahojte aky paplon by ste poradili silnemu alergikovi a aby sa nezhuzval po prvom prani?

stastnazena2
20. jan 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

syn nie je alergik ale kupili sme mu paplon s aloe vera a je fajn aj ho periem v pracke a vsetko v pohode

milica313
2. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@stastnazena2 a aký si mu kupila chcela by som nieco co by sa dalo prat aspon na tej 60tke len vsetky su max na 40tke :/

justinka_l
4. feb 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@milica313 aj ja hladam nieco co sa da prat na vyssej teplote a raz som aj nasla ale to uz bolo davno a paplon sa rozthol tak ze zhanam novy

harlinka
6. feb 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

ja som kupovala paplon a vankus cez net a som s nimi spokojna 🙂 jeden som objednala taky speci a ostatne klasicke paplony s aloe vera 🙂

mamickajanka
10. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@harlinka a kde si ich kupovala ja potrebujem pre moje babule nove paplony aj vankuse 🙂

petrak20
13. feb 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

Ja som kúpila paplony aj vankuse s ale vera su makucke antialergicke a velmi dobre sa v nich spí 🙂

hena6
15. feb 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

aj my mame paplony s aloe vera asu super lahucke a makucke a mozu sa spat na 60tke co je super 🙂

stastnazena2
17. feb 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@hena6 kde si to kupovala prosim ta? ja som vcera obehla obchody a nasla som jeden jediny s aleo vera ale ta cena no to bolo hrozne chceli zan skoro 100e a to je na mňa vela

hena6
23. feb 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@stastnazena2 ja som to kupila na tejto stránke 🙂 http://www.holeyquilt.com/sk/product-category/paplony-bez-diery/ a detsky som vyhrala 🙂 ale majú tam aj paplony bez dier tak som kupila vsetkým nové a spinká sa nám ovela lepsie 🙂

mamickajanka
23. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

som nevedela ze predavaju aj bez diery a su tam lepsie ceny ako u nas v obchodoch 🙂

harlinka
24. feb 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

aj ja som z tadial objednávala páči sa mi že je to slovenský výrobok žiadna čína 🙂 preto som bola ochotná si za to aj priplatiť 🙂

darinas2
25. feb 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@harlinka a objednavala si ten s dierou ci bez diery? Ja by som potrebovala nový paplon ten stary som nechtiac oprala na vyssej teplote a chudak neprezil to 🙂

hudecka9
27. feb 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

Máte niektorá ten paplon s dierou? Ako sa vam spí?

stastnazena2
2. mar 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@hena6 dakujem idem to pozriet a asi hned aj objednam, už si ho prala?

duda09
3. mar 2015

musí to byť paplón s výplňou z dutého vlákna

hena6
3. mar 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@stastnazena2 my už máme doma aj s dierou a bez dier a aj vankuse 🙂 som s nimi velmi spokojna a áno prala som ich a su stale pekne ziadne guce 🙂 kvalitny vyrobok 🙂

mamanikka
5. mar 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

aj ja som ho objednala ked som nemohla spavat poradila mi ho kamoska a mala pravdu spávam lepsie ako predtym 🙂

agnes9
9. mar 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

Baby aj používate ten paplon s dierou? mne sa to zdá také divné

erika161
9. mar 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

Baby poradte mi kde kúpim kvalitné paplóny pozerala som v obchodoch ale vsade je napísane made in china a to nechcem

harlinka
10. mar 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

@darinas2 ja som objednávala aj aj jeden s dierou a 2 bez diery a som spokojná aj obliecky som vtedy od nich kupila a su pekne 🙂 pestre farba a su pevne 🙂

jamnicka
11. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

a tie paplony su vhodne pre alergikou ?
@harlinka