Kvalitné antialergické paplóny pre deti. Poraďte

llaabbkkaa
25. mar 2009

Ahojte maminy, potrebujem poradit hlavne ohladom vyplne - aby sa "nezgucila" po vyprani a aby nebola magnet na roztoce... . Umele vlakno alebo klasika perie /podla jedneho z nazorov sa v nom vraj hromadi o dost menej roztocov/?

sima410
7. jan 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@muska_miruska aj si sa bola popozerat v tych obchodoch?? ako si sa rozhodla?

silvusinka353
9. jan 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

maminky pod akymi paplonami spia vase ratolesti? teraz mam dilemu aky kupit mojej dcerke lebo sa mi zacala v noci stale budit a je nervoznejsia, neviem co sa s nou deje a este sme ani u doktorky neboli. Mozu to byt aj priznaky alergie?

erika161
11. jan 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@silvusinka353 kludne to mozu byt aj priznaky alergie. Odporucam ti aby si s nou isla k doktorke a budes si istejsia ci to je alergia alebo nieco ine, ale urcite by som to riesila. Zdravie je prvorade. A potom uz budes vediet aj aky paplon a vankus kupit. Tak sup sup k doktorke 😉

muska_miruska
19. jan 2016
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

@sima410 Joooj prepac ze ti odpisujem az teraz, bola som sa aj v obchodoch popozerat ale nejako sa mi nezapacili ziadne obliecky a aj maly vyber mali.. Asi predsa len cez ten internet objednam 🙂

sima410
1. feb 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@muska_miruska Hlavne je ze si odpisala 🙂 A ako si natom, uz si si ich objednala?

zanet63
5. feb 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@silvusinka353 aj si bola u tej doktorky?? Co Vam povedala?

silvusinka353
10. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@zanet63 Boli sme u doktory a Marianke zistili alergiu na roztoce. Najhorsie bolo ze doktorka nam k tomu moc toho nepovedala, tak teraz patram co bude najlepsie aby sa jej aspon trosku zmiernila alergia. Nemas nejake rady aj ty?

vlastulina1
11. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@silvusinka353 S tymi doktormi to je coraz horsie, ale tak niekedy vedia pomoct. Mala si sa jej spytat ci ti nevie dat nejake rady. Co viem kamaratka mi spominala ze jej pomohlo na alergiu ked vymenila stare paplony za nove.

muska_miruska
12. feb 2016
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

@sima410 Ano objednala som koncom januara a uz mi stihli prist aj domov, tak uz ich pouzivame 🙂 Zatial sme len spokojny, uvidim ako to bude ked ho dam do pracky oprat, ale snad sa s nim nic nestane.

erika161
15. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@silvusinka353 Tak dobre ze si isla k tej doktorke aspon vies co je malej. Skus hlavne pretriedit aj plysove hracky a myslim ze ta vymena paplonov by nebola zla. Skus nejake antialergicke pozriet.

silvusinka353
16. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@vlastulina1 A za ake ich vymenila, vedela by si mi to zistit prosim ta?

vlastulina1
17. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@silvusinka353 Skusim ti to zistit, zajtra s nou mam ist na kavicku tak sa jej spytam ake nakoniec kupila tie paplony.

sima410
29. feb 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@muska_miruska Nestane sa ti nic s nim toho sa bat nemusis.. Poznam vela ludi co maju od nich paplony a peru ich uplne v pohodicke v pracke a nic sa s nimi nestalo.

silvusinka353
7. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@vlastulina1 Aj si mi to zistila, prosim ta?

vlastulina1
7. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@silvusinka353 Prepac za oneskorenu spravu. Jasne zistila som ti to. Ona ze objednala paplony z grasshopperu a presne si kupila paplon microfiber, pozri si tu ich stranku a tam ho hadam najdes.

erika161
11. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@silvusinka353 Ako pokracujete? A ako sa citite a hlavne ako malinka, je uz aspon trosku lepsie?

zanet63
29. mar 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@silvusinka353 baby ti tu dobre radia, vymen paplony, vankuse za antialergicke, pretried plysove hracky lebo na nich sa udrziava najviac prachu a malo by to pomoct

silvusinka353
30. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@vlastulina1 velmi pekne ti dakujem zato ze si mi to zistila, pozriem ho aky to vlastne je
@erika161 a vies co este som nejako nepostrehla ze by bolo lepsie, stale sme natom istom bode, ale snad uz coskoro sa to zmeni
@zanet63 ja viem ze radia dobre aj uz pracujem na tej vymene paplonov a vankusov len hladam aby boli naozaj kvalitne

evkafekete
5. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

kočky prosím vás poradíte mi aký paplón si mám kúpiť? pozerala som sa po bavlnenom alebo po tom paplóne so striebrom. Ktorý myslíte že bude lepší?

mamanikka
6. apr 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@evkafekete a precitala si si ktory je naco dobry? kazdy paplon je vhodny pre niekoho ineho, skus si to pozriet a na zaklade toho by si sa aj rozhodla 🙂

evkafekete
6. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@mamanikka nie to som si ešte nečítala, kde to prosím ťa nájdem že ktorý paplón je načo dobrý? mne to len kamarátky spomínali že je aj paplón so striebrom ale vôbec neviem ani koľko stojí a ani aký účinný je

erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@silvusinka353 a aj ste uz nieco preto spravili aby bolo lepsie? ci stale este len zistujes co by pomohlo?

silvusinka353
13. apr 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@erika161 ano uz som aspon nieco preto urobila a objednala som antialergicke paplony tak snad tie pomozu.. a nie tak budem dalej patrat, ale tabletky do nej pchat nechcem urcite !

podlaaa
25. máj 2016

ja mam veľmi dobrú skúsenosť s SCANquilt značkou tie sú vhodné pre alergikov. Ja sama som astmatička a alergička a som veľmi spokojná.
@silvusinka353 Ale ak môžem poradiť netreba zabúdať aj na matracový chránič, pretože najviac hávede sa skrýva práve v matraci ;)