Kvalitné antialergické paplóny pre deti. Poraďte

llaabbkkaa
25. mar 2009

Ahojte maminy, potrebujem poradit hlavne ohladom vyplne - aby sa "nezgucila" po vyprani a aby nebola magnet na roztoce... . Umele vlakno alebo klasika perie /podla jedneho z nazorov sa v nom vraj hromadi o dost menej roztocov/?

darinas2
12. mar 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@harlinka no moj manzel videl prvykrát ten paplon s dierou a sa smial ale potom važnym kxichtom povedal že ho chce že je akurát pre neho 🙂 a že vie predstaviť s ním aj iné veci ako spánok tak sme sa na tom pobavili a vyzerá že tiež objednáme aj s dierou aj bez :D

petrak20
12. mar 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@darinas2 ja som ho objednala pre sestru lebo svagor hovoril ze s nou je katastrofa spat teraz v posteli ze mu kradne paplon a tak tak som sa smiala :D

erika161
16. mar 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@petrak20 a kde si ho objednala? potrebujem kupit paplony a hlavne vankuse tie co mame su priserne tazke a vankuse som oprla a su v nich hrce vrrr potrebujem nieco kvalitne

stastnazena2
20. mar 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@hena6 už ich mám aj ja objednala som jeden s dierou pre mna alebo malého a 2 obycajne 🙂 vybrala som 100% bavlnu a su super a ten paplon s dierou ma vsestranne pouzitie 😀 😎

hena6
20. mar 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@stastnazena2 to vsestranne vyuzitie si viem asi domysliet :D videla si nové video na paplon s dierou? skoro mi cvrklo :D

mamickajanka
23. mar 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

Ja som to minule videla v telke v telerane sa mi zda a zapacilo sa mi to tak ze som to hned objednávala pre baby ale tie detske a oni spia zakryte oby dve 🙂 a konecne prespali celu noc pre mna to bolo vykupenie 🙂

liziknds
23. mar 2015

Nasa Mala poprvé perie,aby nebola syntetika.pekne dostala alergiu,co aj krv potvrdil u alerhologa.takze Sme kúpili vlákno od bes petrovice -ceská vyrobca,cez e shop za Super cenu.perirm v prácke mesacne uz roky a nic jen neni.teraz aj pre malú Sme od nich objednali.kvalita za dobrú cenu.

mamickajanka
23. mar 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@liziknds ja som im kúpila 100/ bavlnu a je to slovenský výrobok aj som to už prala a co je super su lahucke co je pre deti super 🙂

petrak20
25. mar 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@erika161 ja som ho objednala cen internet ked ze sa uz kotulam a dostala som zakaz soferovat kvoli obcasnym zavratom z tlaku. a ked si dáš do googlu paplon s dierou tak to nájdes 🙂

styll
29. mar 2015

Ahoj, skus pozriet moju ponuku. Vsetko mam kvalitne antialergicke slovenske vyrobky. Overene zakaznickami, ktore chodia nakupovat do mojho kamenneho obchodu

stastnazena2
30. mar 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@hena6 áno videla som ich reklamu a tiez som sa pobavila paplon s dierou je vysoko návykový :D ale nieco na to mbude veru mne to vyhovuje a uz automaticky pcham nohu do tej diery a minule som sa zakryla druhym paplonom a v noci som sa zobudila a pchala nohu a skro to roztrhla :D

hena6
2. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@stastnazena2 aj syn chvilu trvalo kym si zvykol ale uz hovori ze je to super 🙂 hoci mi ofrflal obliecky tak som mu objednala aké chcel on a pre mna tiez jeden paplon s dierou a asi aj dcere kupim ten mensi

1veronika125
7. apr 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@hena6 @stastnazena2 baby mne to príde ako marketingový tah len taka namotavka je to divne neviem si v tom predstavit spat a stoji to dost €

erika161
7. apr 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@petrak20 idem to skusit našla som ich už na fb ale este som sa nedostala na ich stranku a musim pozriet e-shop ale pri malej je to tazko 🙂

stastnazena2
10. apr 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 je to urcene ludom spávajucich na boku pokial to nevyskusas nevies a uz keby ti to nebodlo tak to len zazipsujes a mas obycajný jemny a lahký paplon 🙂

sonka345
14. apr 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Ja som pri objednávaní paplónu pre dcérku hľadala tiež antialergický a hlavne, aby sa dal prať na 60. Trošku som sa bála, čo to po praní spraví, ale chvalabohu tvar si zachoval a celkom rýchlo mi na balkóne uschol. Obávala som sa, aby som nemusela objednávať dva 🙂

barca1205
14. apr 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

A odkiaľ si objednávala? Ja som pozerala po obchodoch ale našla som len prateľné na 40

sonka345
14. apr 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Objednávala som z www.prespanok.sk, konkrétne mám tento http://www.prespanok.sk/klinmam-clinic-detske-l-zkoviny?kat=lozkoviny%2Fdetske-lozkoviny. Máme ho rok a pol a zatiaľ sme spokojní

hena6
15. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@sonka345 my máme s aloe vera a ten mozes prat na 60tke a neznici sa uz som ho prala 🙂 kupovala som ho tiez na internete

jarka800
11. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

Baby poradte mi kde kupim kvalitne paplony ajlepsie aby to bol slovensky výrobok žiadna čína ani polsko?

1veronika125
12. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@jarka800 a z akeho materialu? v obchodoch si pozerala?

jarka800
14. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@1veronika125 no to keby viem :/ potrebujem aby sa to mohlo prat v pracke aj na vyssej teplote a hlavne aby nestratil tvar

stastnazena2
15. máj 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@jarka800 tak vtedy je dobrý paplon z aloe vera ten mozes prat na 60tke

1veronika125
15. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@jarka800 ja som kupila z aloe vera ten sa moze prat na 60tke a nic sa mi nestane

hena6
16. máj 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@jarka800 aj ja som kupila z aloe vera ale mam aj zo 100% bavlny a ked som ho oprala nic sa mu nestalo

jarka800
18. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@1veronika125 @hena6 babule a kde ste ich kupili???

hena6
26. máj 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@jarka800 ja som to kupovala cen internet

kvetka589
21. júl 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

Baby poradte mi kde kupim kvalitne antialergicke vankuse?

mamickajanka
24. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@kvetka589 a kde si pozerala? a chces z obchodu alebo z netu?

kvetka589
27. júl 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@mamickajanka aj na nete som pozerala ale nechcem vyrobky bohvie z kadial a v akej kvalite :/