Mám kúpiť hojdacie či vibračné kresielko?

marus313
1. mar 2013

ahojte chcem sa spytat ci mate skusenosti s kresielkami.Neviem sa rozhodnut ci mam kupit hojdacie alebo vibracne kresielko.Alebo ci je to dobry napad ho vobec kupit. 🙂

ekinkala
1. mar 2013

ahoj ja som mala vibracne aj zaroven sa hojdalo dalo sa zapnut vibrovanie aj hojdanie ked mam pravdu povedat to vibrovanie tam vobec nieje potrebne a dokonca ked je dieta chore nemoze byt vo vibracnom kresielku lebo to stimuluje body a dietatku je este horsie podla mna je lepsie iba hojdacie

sampo
1. mar 2013

vibracne sa vacsinou daju aj hojdat 😉 ale ked uz, tak radsej hojdacie.

ivuska027
1. mar 2013

My mame od FP do 18kg a nedala by som ho za nic na svete. To bola jedna z najlepsich kup pre deti 😉

cawes
1. mar 2013

ja som mala aj aj v jednom a nedam nan dopustit, maly ked mu to vibrovalo bol velmi kludny, vacsinou pritom zaspinkal, ja som bola spokojna kupu som nikdy neolutovala

dedenini
1. mar 2013

ja mam take co hupe a aj hra hudbu... je to super ... dcerku tam dam, hupe to same a ked pustim aj hudbu tak zaspinka v tom 🙂

dtveronika
1. mar 2013

hojdacie je lepsie, ja som bola maximalne spokojna, teraz ho uz predavam ...

januliku
1. mar 2013

Pre mna to bola zbytocnost. Mala v nom nechcela byvat, vlastne bola tam len parkrat. Nastastie som ho mala pozicane a nevyhodila som zan zbytocne kopu penazi.

nikolet_89
1. mar 2013

my sme mali toto a boli sme spokojny 🙂

michaela80
1. mar 2013

Mala som vibracne kresielko aj tu velku hojdacku rainforest od fisher price... kym bola uplne malinka prve 3-4 mesiace nam vyhovovala viac hojdacka no po tom 4-5 meisaci bola spokojnejsia v kresielku 🙂 .

evening_star
1. mar 2013

My máme od Bright Starts to kuriatkovské 🙂 Maximálna spokojnosť. Dá sa aj hojdať, ale len ručne, je so 18kg, a vibruje. Nám tie vibrácie pomohli, keď sa malému nedalo vykakať - posadili sme ho tam, a už šli prdíky jedna radosť 🙂

kattrin5
1. mar 2013

My mame aj aj oboje fisher price ale poviem ti ze hupacku moc nepouzivam, myslim ze ti bude stacit len kresielko, to ja aspon vyuzivam kazdt den🙂

lin123
1. mar 2013

ja som kupila take, ze sa da aj hodat, ale je mozne to aj zablokovat,a je tam aj vibracia. Na vibracku vobec nereaguje,takze to sa nam nevyplatilo,kresielko do 18 kg...a maly je tam rad aj ked zo zaciatku protestovatal, ale teraz sa tam zabavi, chyta hracky,aj ho v tom krmim

laura0
1. mar 2013

Kup si to od Fischer Price ,my ho mame je super ,malá v nom stale sedí ,ked je dietatko male moze sa dat aj do ,,lehu" ,tu funkciu vybrovani my mepouzivame vobec lebo malej staci ze tam sedi.Ked bola mala v nom casto aj spinkala.A je do 18 kg ,ked sa hrazdicka da dole tak je z toho normalne kresielko.Tie ostatne lehatka su do 9kg len a to mas teda priblizne do polroka dietatka ,tie su aj plytke takze ked sa dieta zacne hybat lahko z neho vypadne ,su tam sice traky ale aj tak, toto co mame my je hlboke. 🙂

evka555
23. sep 2013

@laura0 prosím ťa aké je to presne lehátko? môžeš naň dať link? díky

ivetkab.
23. sep 2013

ja by som poradila len klasicke kresielko či lehátko. Aby tam boia možnosť polohovať. Podľa mňa je blbosť učiť dieťa, že sa s ním má stále natriasať. Teraz myslím to vybrovanie. 😀

miku1
23. sep 2013

Ja mám kresielko od Fischer price - hojdá aj vybruje. Ale to vybrovanie nepoužívam, nakoľko staršej dcérke sa to nepáčilo a mladšej som vybrovanie ešte vlastne nezapla. No určite je to kresielko pre deti super vec. Obe dcérky mi v tom aj spali, keď boli úplne malinké. Môžeš v tom bábo aj kŕmiť, kým nebude samé sedieť v stoličke. Dá sa dať aj do ľahu, ak tam bábo zaspí.

lenkacka
23. sep 2013

my máme toto a maximálna spokojnosť 😉 . http://detske-lehatka.heureka.sk/bright-starts-...
Malý mi je tam spokojný.Ale veľmi závisí podľa mňa aj od povahy dieťatka.Niektoré "neposedné" tam vobec nechcú byť.My máme za 4,5 mesiaca a malý mi tam vydrží spokojne "sedkať",ale on je úžasné ,pokojné dieťatko.Ja vybráciu vobec nezapínam-príde mi to zbytočné a zase hojdacie som nechcela,lebo som si nechcela na hojdanie dueťatko naučiť. U nás sa hojdanie na rukách vobec nepoužíva 😝 .Ale je to super vecičky. 😉

stanislavao
23. sep 2013

kazde dieta je ine a nie kazde chce byt v kresielku. treba vyskusat a uvidite. skuste v obchode.

kikina84
23. sep 2013

aj my sme mali od FP..malo vsetko,aj vybracie aj sa same hojdalo na niekolko urovni + melodie,aj hračky vysiace..to bola najlepsia pomocka ked bola dcerka mala..mala som ruky vytahane ako opica..3 mesiace v kuse som ju mala na rukach..a ked manzel navrhol kupu kresielka,tak som sa potesila..vysledok uplne fantasticky..keby som mala dalsie dieta,urcite by som ho riesila opat 🙂