Máte zkušenosti s monitorem dechu Snuza Halo?

mataharyy
16. mar 2009

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda už někdo má zkušenosti s tímto monitorem dechu. Je to prý novinka, tak by mě zajímal Váš názor, případně zkušenosti.
Díky 🙂

kamishek
17. jan 2011

@keila Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale návod (a angličtině) jsem našla tady - http://www.detske-chuvicky.cz/produkty/treti/n8...

keila
17. jan 2011

@kamishek děkuji, ten jsem taky našla a nakonec stačil. Moc díky. 😉

gejbry
17. mar 2011

Ahoj, nevíte náhodou jestli má snuza také nějakou dobu "životnosti". U klasických podložek udávají totiž životnost je 2 roky, tak bych si ji nechtěa kupovat z druhé ruky. A nevíte jaký je rozdíl mezi Snuga GO a Hello? nikde jsem to nenašlo. Moc děkuji zo odpověď 😉

zuzul1310
11. apr 2011

@gejbry Kočky tu písali že Snuza Hallo pred zvukovým signálom vibruje a bábo tak môže zareagovať dýchaním a Snuza Go hneď vydáva zvukový signál. Práve som prečítala celú diskusiu, lebo sa rozhodujem medzi Hallo a Go ale asi rozhodne cena a zvolím Go. Pri prvom synčekovi som mala Nanny postieľkový monitor a zaspávala som tak že som pozerala na blikotanie monitoru a to ma upokojovalo, takže aj teraz určite monitor dychu kúpime.

lollin
2. jún 2011

ahoj tilly...
ja by som potrebovala poradit ohladom snuzy...mame ju doma zatial v krabici,lebo potrebujem vyriesit ako vypnut alebo prerusit monitorovanie snuzy pocas vymeny plienky alebo prezliekania bez toho aby som snuzu uplne vypla-off.....diiiik

szelvicka
9. jún 2011

Ahojky, takže jestli jsem to dobře pochopila, tak je jen do postýlky, kočárku a kamkoliv, ale musí dítě spát a nesmí se s ním hýbat...takže když mě usne v kočárku a já s ním pojedu po městě, tak je mi to naprd, jelikož to snímá otřesy a né jak dýchá miminko...do samé autosedačka s autě..snímá to ty vibrace od auta, když jede..takže je to na prd ☹ a nebo ne a pletu se

kj
19. júl 2011

Ahoj, přemýšlím o pořízení Snuzy Halo - nevíte náhodou, do jakého věku miminka se přístroj může používat? A stejně jako s ptala szelvicka - funguje přístroj pouze pokud se s miminkem nehýbe???
Děkuji za rady!

kristinka86
2. aug 2011

Neviete mi prosim niekto poradit? Prave mi dosiel monitor Snuza Halo a neviem ho nijak vypnut. ☹ Myslela som, ze staci stlacit tlacitko ON/OFF a bude to, ale akosi nereaguje.. 😢 Uz som zufala.. Dakujem za odpoved!

drobcek24
27. sep 2011

Prosim nemate niekto na predaj baterku do snuza halo ?

zlamal.i
7. okt 2011

ahojte potrebujem vasu pomoc,dostala som snuza halo uz pouzitu z anglicka,nemam manual,nebol by niekto ochotny a preskenoval a posla mi,velmi by mi to pomohlo.a asi mam vybitu bateriu takze musim objednat.ked ju zapnem tak len pipa a ani svetielka nesvietia to asi oznamuje ze je vybata bateria.prosim poradte

zlamal.i
7. okt 2011

@drobcek24 ahojky prepac ze otravujem,ale nasla som si ta v debate o snuze a predpoladam ze ju mas a j s manualom.nechcem velmi obtazovat ale ak by sa dalo nemohla by si mi niejako poslat manual napr mailom?a taktiez sa opytat ak je vubita bateria tak to iba pipa?ani nesvieti mi nic iba pipa a ako sa meni bateria.viem ze chcem vela informacii ale uz som zufala. ☹

zlamal.i
7. okt 2011

@drobcek24 prosim ta a porad mi ako to mam otvorit aby som vymenila baterku dakujem 😒

lovesista
13. okt 2011

@baruskaaa @adikasb
ahojte, chcela by som sa opytat ci je mozne snuzu pouzivat aj pri uplne malickom babatku - novorodencovi. nemoze mu to drazdit hojaci sa pupcek? musi byt pripnuta vzdy v strede bruska? dakujem 🙂

baruskaaa
14. okt 2011

@lovesista ja som si snuzu kupila az ked mala dcerka par tyzdnov, ale myslim, ze ten pupcek by nemal byt problem, lebo snuzu nemusis dat presne do stredu bruska, aspon teda ja som ju tiez niekedy davala kusok nabok, ono je dolezite, aby mala kontakt s telom vzdy 🙂

lovesista
16. okt 2011

@baruskaaa dakujem. este by som sa opytala ci sa pod snuzou nejak vyrazne nepoti pokozka? nemoze to nejak uskodit (vyrazky alebo nieco podobne?) dakujem 🙂

renatka100
16. okt 2011

@lovesista ja som davala snuzu raz na jednu raz na druhu stranu, nikdy nie do stredu a fungovala na 100%. Nikdy som si nevsimla, ze by sa pod snuzou pokozka potila, fakt je velmi mala a dietatko to vobec neobtazuje.

renatka100
16. okt 2011

@zlamal.i tie snuzy, ktore sa vyrabali predtym mali jednorazovu baterku - teda nedali sa vymenit. Nove uz su s vymenitelnou bateriou. Musis pozriet u dodavatela na Slovensko - mozno maju aj servis starsich zariadeni.

renatka100
16. okt 2011

@zlamal.i distributor aj servis - AGS sport maju aJ www stranku.

lovesista
16. okt 2011

@renatka100 dakujem krasne 😉

mirka0703
4. nov 2011

pouzivate Snuzu Halo aj v kociku? lebo som sa niekde docitala ze ked je dieta v pohybe(v kociku) tak to nesnima dieta ale pohyb kocika....Dakujem

denisa168
4. nov 2011

Ahojte jsem zde nová, mám půlročního synka a mám Snuza go a jsem s ní naprosto spokojená a hlavně v klidu. Malej už jí měl od narození a bez problémů, používám jí i v kočarku a taky v pohodě.

mirka0703
4. nov 2011

@denisa168 dakujem za info... 🙂

denisa168
4. nov 2011

Akorá ještě chci dodat, že se plenka musí trochu víc utáhnout, aby byl snímač u bříška, protože se mi jednou stalo, že to začalo pípat a vystrašilo mi to, ale neměla sem utaženou plenku 🙂

mija_jami
5. jan 2012

Ahojte, potrebovala by som poradiť s nahradnou bateriou na Snuzu Halo. Na mojej baterii je napisane OR 14250 3.OV , takže ide o 3V bateriu. Našla som ju aj v jednom obchode na nete ale maju ich vypredané. Tu sa v prispevku pisalo že kupovali 3,6V a aj na inej netovej predajni som našla že tieto predavaju do snuz. Tak som z toho jeleň, je to jedno či tam dam 3 alebo 3,6 V?

limbika
25. jan 2012

Ahojte, chcela by som spýtať,kto máte snuza halo,koľko v nej asi vydrží jedna batéria?Už som viac menej rozhodnutá kúpiť ju, len by ma zaujímalo, ako často treba meniť batériu a či to nejako vopred upozorní, že batéria je slabá a treba ju vymeniť. Ďakujem za odpovede!!!

mony80
12. feb 2012

Ahojte, my uz mame rocik, takze mam Snuzu Halo na predaj + 4ks bateriek. Zaruka do 6/2013. Cena 80,-

bibi16
14. feb 2012

dobry vecer odisiel my monitor dychu velmi prosim pomozte my surne ho potrebujem kde je neaky servis prosim,skusala som kupit nahradnu baterku ale neni to tym :( tak mam baterku novu napredaj ak ma niekto zaujem velmi dakujem za radi

lubi
29. feb 2012

ahojte, pouzival niekto z vas Snuzu uz v porodnici? alebo ste to zacali az doma?

kamilka007
29. feb 2012

My ho máme doma, byla jsem vystresovaná ze známých, kterým ve spánku miminko umřelo, takže jsme koupili i Nanny i Snuzu na plínku. Je to fajn a venku na procházce máš klid, když spí prcek jako dudek. Jinak nám se nesplašil ani jednou a na plínce dobře drží a přitom netlačí. Nevím ale jak to mají děti, co spí na bříšku, tam by to asi vadilo. Jinak doporučuju, za ten pocit bezpečí ta investice stojí. 🙂

lubi
1. mar 2012

@kamilka007 hej o cenu nejde ozaj lebo to ze ti niekto dava pozor na babatko 24/7 je na nezaplatenie . len neviem ci mam traposit aj v nemocnici ale myslim ze to je moja vec. len neviem ci s tym budem vediet narabat dovtedy 😀 tak preto.