Máte zkušenosti s monitorem dechu Snuza Halo?

mataharyy
16. mar 2009

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda už někdo má zkušenosti s tímto monitorem dechu. Je to prý novinka, tak by mě zajímal Váš názor, případně zkušenosti.
Díky 🙂

veve24
7. okt 2009

Nemate niekto skusenost s tymto pristrojom???

mayka
23. okt 2009

tiez nad nim uvazujem. Mate ho niekto? Akosi sa nikto nehlasi. 🙂

jasminet
23. okt 2009

to je ten na plienku?

lul
24. okt 2009

jasminet - ano

Myslim, ze kedze to je novinka, vela skusenosti tu nebude 😉 je to fajn, ze sa da pouzit aj mimo postielky

tilly
25. okt 2009

aj ja nad ním uvažujem 😀
respisense je niečo podobné a niektoré maminy sa sťažujú, že tým, že plienka nie je úplne na tele, že to niekedy vyvoláva falošné poplachy...

videli ste snuzu niekde predávať? ja som to videla niekde v e-shope za 89 Eur, našli ste to niekto lacnejšie?

tilly
25. okt 2009

a viete mi niekto povedať rozdiel medzi snuza halo a snuza go? teda okrem cenového rozdielu 20 eur?

jasminet
28. okt 2009

ja som to videla na mimibazar, ale neviem co to tam stalo.

tilly
29. okt 2009

snuza go 90 eur, a hallo 120 Eur 😉

susisus
8. nov 2009

No ja na nu v kamennom obchode cakam uz 3 tyzdne a vraj dodavatel este nedodal, tak asi s tym skusenosti nebudu. Potom pridam, ale urcite ho chcem, lebo Nanny mi robi falosne poplachy a budi malu 😠 dufam ze ak to bude na plienocke, tak bude klud...

susisus
14. nov 2009

Ja už ho mám ! 😎 Zajtra napíšem, ako sa nám s ním spalo 🙂

tilly
15. nov 2009

tiež ho už máme, aj prvú noc za sebou, je to super, ale fakt sa to musí dotýkať pokožky, lebo inak to začne hučať...

koniarova
15. nov 2009

Mňa by zaujímalo, ako potom obliekate deti, keď sa to musí dotýkať pokožky.Dá sa to na plienku a na to sa navlečie napr. overal? Neviem si to dosť dobre predstaviť.Veď ten prístroj má určitú veľkosť a asi to musí byť priamo na tej plienke.Keď chcem obliecť napr. body? Možno sa blbo pýtam, ale hádam niekto odpovie.

susisus
15. nov 2009

ono je to uuuplne malinké, az som bola prekvapená, pod dupačkou to skoro netrčí. Ja som pampersku zapla na tesnejšie, snuzu som na nu navliekla a parada, nebol ziaden problem. Som velmi spokojna. 🙂
Len v navode na pouzivanie v poslednom odseku si pekne umyli ruky, by ma zaujímalo kôli čomu taká ochrana.... 😔

tilly - no ved kým ma dietatko plienku, tak to nieje problém, môže to mať nonstop na sebe, aj pod body, aj pod hocičím, proste je to na plienke a stráži to jeho dych. Ja to malej dávam len keď ju dám večer spinkať a do autosedačky. A ono to fakt nevidno, je to veľmi malinké.

susisus
15. nov 2009

teda nie pre tilly som pisala ale pre koniarovu 🙂

jaja26
15. nov 2009

Ahojte,
a ktorý máte - žltý, či modrý? A kde a za koľko ste ho zohnali?
Ďakujem

susisus
16. nov 2009

No modry, ten je halio, zlty je go. Ja som ho kupila za 120 €.

jaja26
17. nov 2009

susisus,
ako myslíš, že si v návode umyli ruky v poslednom odstavci?

susisus
17. nov 2009

Opisala by som to, ale malinka mi spinka a krabicu ma v skrinke nad hlavou. Je tam nieco v tom zmysle, ze cokolvek sa stane vinou toho pristroja, tak za to nenesu ziadnu zodpovednost a pouzvame to na vlastne riziko 😖

tilly
18. nov 2009

my máme žltý... go... za 85 Eur...

ja mu ho dávam tiež na plienku, ale zapínam, až keď spí, lebo vraj je v návode, že keď je dieťa v kočíku alebo sa s ním hýbe, že to nemusí byť spoľahlivé... plienku zaťahujem trošku tesnejšie

aurra
19. nov 2009

aky je rozdiel medzi snuzou halo a go? dakujem

tilly
19. nov 2009

halo najprv vibruje a potom sa spustí alarm, go hneď pípa

kafulienka
24. nov 2009

ahojte,

mozete mi, prosim, napisat, kde ste zlty Snuza go kupili? Dakujem.
k.

brisilda
25. nov 2009

kafulienka da sa kupit cez internet vyjde ta to lacnejsie ako ked si ho das objednat v obchode 😉
ja nad tym tiez uvazujem no vyjadrenie jedneho zdravotnika bolo v zmysle ze vela zien nevie co ma robit ak dieta prestane dychat vtedy zohravaju hlavnu ulohu prve sekundy cize ano pristroj vas na to upozorni no vyrobca nenesie zodpovednost ak sa dietatu nieco stane pretoze nie vsetke deti ktore postihne syndrom nahleho umrtia zacne znova dychat .odporucam Vam informovat sa o tom a hlavne ako v takom pripade spravne poskytnut dietatu prvu pomoc 😉 Monitor dychu neni lekar a ani neposkytuje prvu pomoc no inak tiez nad kupou Snuzi rozmyslam 😀 konecne je na trhu nieco co mozeme davat ak do kociarika alebo autosedacky 😉

danielaviki
6. jan 2010

ja tiez uvazujem nad kupou tohto monitoru. ale neviete ako to je ked sa dietatko zacne otacat a spinkat napriklad na brusku? ako to potom funguje? v tomto sa mi zda zase praktickejsi ten druhy monitor dychu podlozkovy napr.Nanny

tilly
6. jan 2010

kafulienka, cez biga.sk

brisilda, no, ved to, ze ja som to len vypla, absolutne mi nedoslo, ze by mohlo mat dieta nejaky problem... nastastie to bol asi len plany poplach, alebo ho zobudil ten hukot a to ho donutilo dychat, alebo som ho zobudila ja, ked som ho vypinala, neviem...

kutcher
6. jan 2010

prominte, ze jsem asi tak natvrdla, ale na co mi je mobilni monitor do kocarku nebo autosedajd kdyz pri obouch jizdach to snima vibrace a pohyby. To oak muzu s prominutim vozit mrtvy dite a nic se nedozvim, je teda pravda ze kdyz se malej narodil tak jsem mu ven na spani vzdycky dala nannynku a chuvicku a byl klid, ale takhle nevim 😒

tilly
8. jan 2010

nie je to vhodné do kočíka keď sa hýbe... len keď stojí...

kutcher
8. jan 2010

tak je pravda ze ta nanny je velka na naky prevazeni no.

adikasb
8. jan 2010

Baby, co ho mate - ako ste celkovo spokojne? Nerobi caste poplachy? A nevadi nejak babatku? Tiez o nom dost uvazujem, no stale neviem...

tilly
8. jan 2010

babatku nevadí, poplachy to robí len keď sa to zošuchne z plienky