Máte zkušenosti s monitorem dechu Snuza Halo?

mataharyy
16. mar 2009

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda už někdo má zkušenosti s tímto monitorem dechu. Je to prý novinka, tak by mě zajímal Váš názor, případně zkušenosti.
Díky 🙂

katarina.banska
1. júl 2010

baterky objednaval manzel z internetu, tak ked bude doma napisem stranku, alebo ak by si chcela tak ti pozem dve predat? manzel ich objednal az 4 ks, podla mna zbytocne vela..... 🙂

helen1007
1. júl 2010

@katarina.banska ďakujem dnes manžel našiel na internete predajňu v Nitre, tak som tam volala a hneď sme ju išli kúpiť

janulka66
2. júl 2010

ahojte, viete mi poradit, v ktorej predajni v BA by sa snuza halo dal zohnat? zatial som nemala stastie ☹
alebo ste objednavali cez net? 🙂
dakujem

jirinkaa
2. júl 2010

holky, jste s ním tedy spokojené? napište nějaké další zkušenosti...díky 🙂

anjelicek26
2. júl 2010

No my ho mame, funguje v pohodicke, z plienky sa mu nezosunul ani raz a to mal krpec na zaciatku len 2550 g... Ma ho aj vonku v kocari, ked tam spinka...fakt vyhoda oproti podlozke...

anjelicek26
2. júl 2010

No ta baterka blikala aj nam pri prvom zapnuti, hlasilo, ze je vybita... to je ale niekde v manuali napisane, ze je to normalne, ona je v poriadku, ked to zapnes znova, uz neblika (teda zapli sme to par krat a potom to prestalo) - je to test funkcnosti, funguje uz pekne tri tyzdne a ma to na sebe v podstate stale...

helen1007
2. júl 2010

@janulka66 ahoj pozri si túto stránku sú tu uvedené predajne http://www.snuza.com/pages/en/where-to-buy.php

jirinkaa
5. júl 2010

aaaa tak uz mame Snuzu doma 🙂 A vypadá opravdu prímově, tak doufám, že stejně tak bude fungovat 😀
Moje dýchání je asi pro ní pomalé, protože když jsem to zkoušela, tak dost často začínala blikat oranžově... 😅

anjelicek : no vidíš, to mi ani nedošlo, že to bude dobré i prckovi na zahradu, když tam bude spinkat... 🙂

tilly
8. júl 2010

ahojte, nam uz snuza posluzila, pouzivali sme ju pol roka, uz ju nepotrebujeme, keby ste ju niekto chceli, tak pisnite IP...

tilly
8. júl 2010

a mame snuzu go 😉

katarina.banska
8. júl 2010

ak niekto budete potrebovat, tak vam viem predat baterky do halo snuzy
manzel ich objednal viac a my ich urcite nevyuzijeme tolko 🙂

katarina.banska
18. aug 2010

ahojte chcem sa opytat do kedy je potrebne pouzivat monitor dychu. my mame halo snuzu a pomaly tahame na 4 mesiac
vy ste dokedy pouzivali monitor ? dakujem krasne

katarina.banska
22. sep 2010

ak budete potrebovat baterky do halu snuzy
tak ich kupite tu :
na stranke www.avelmak.sk
a su to tieto 14250 lithium50 LS 3.6 V

dalayla
29. sep 2010

ahojta kocky,v decembri cakame dvojicky 🙂 a zo zaciatku budu spinkat spolu v jednej postielke.preto monitor dychu podlozkovy je pre nas neaktualny,ale teraz som nasla snuza halo,myslite si ze by to mohlo fungovat? 😨

katarina.banska
11. okt 2010

@dalayla tak to ich potom musis kupit dva 🙂
ja budem v decembri predavat halo snuza, mala by si zaujem?

markettka
11. okt 2010

@dalayla i já budu prodávat Snuza Halo, je kdykoliv k odběru, pokud bys měla zájem, stačí napsat... Cenu domluvíme 😵

zzzzuzka
14. okt 2010

ahojte, nemam velmi cas citat celu diskusiu, tak sorry ak tu uz taka otazka bola... Da sa snuza pouzivat aj ked ju pripevnim na plienocku z boku alebo na chrbatik? Alebo musi byt iba na brusku?
Syncek totiz zacal oblubovat spanie na brusku a preto sa aj obzeram po nejakom monitore. Ale keby som mu snuzu pripla na brusko, tak by ho to asi tlacilo...
pls dajte mi vediet, tie ktore snuzu pouzivate, resp. ste aj vyskusali, ci to tak funguje, aby som mohla rychlo objednavat 🙂 dakujem

renatka100
14. okt 2010

@zzzzuzka podla mna musi byt pripevnena na brusku, aj na oficialnej stranke vo videu to tam tak je. Ide totiz o to, aby monitor skumal nadych dietatka a to je naj citit na brusku takze na inej casti tela by to robilo asi plane poplachy

katarina.banska
15. okt 2010

@renatka100 my sme mali snuzu pripnutu prve mesiace na postolkach a koncek sa nedotykal holeho bruska, ale latkovej plienky a v pohode. Ani raz sa nam nestal plany poplach, len ked som je to tam ja zle zapla a nemal sa to coho dotykat.

kamka17
19. okt 2010

pekný večer prajem...tiež uvažujem nad kúpou snuza halo, ale veľmi by ma zaujímalo, ako to funguje pri spaní na brušku, lebo naša malá je zatiaľ v nemocke v inkubátore a tam si obľúbila práve spanie na brušku, tak či jej snuza nejako nebude zavadzať 😕 😕

titania1
27. okt 2010

neviete mi nahodou poradit ako s vymenou baterii pri snuza halo. akokolvek sa to snazim otvorit, nejde to. ☹

katarina.banska
27. okt 2010

@kamka17
no ja by som potom na tvojom mieste nekupovala snuzu, ale radsej podlozku.
my sme spavali na chrbatiku, takze snuza malej neprekazala. no ak ked v piatom mesiacie zacala spavat na brusku, predala som snuzu. pretoze, si myslim, ze jej to tam dost vadilo, a zvyklo to vydavat falosne poplachy. no to len pre to, ze ona sa prevracala a povolilo sa jej to na plienke.
inak dovtedy som bola so snuzou velmi spokojna. 🙂

titania1
27. okt 2010

@katarina.banska ahoj, nevedela by si mi prosim ta poradit ako je to s tou vymenou baterie? zo zadu ten kryt vyzera ako keby bol zaliaty a vobec sa neda otvorit. ☹ prosim ak s tym mas skusenost o pomoc.

katarina.banska
27. okt 2010

no mal by tam byt taku stuplik. ten treba povolit a otvorit ju.
uz nemam snuzu, tak sa na to neviem kuknut. len co si pamatam.vela stastia.... 🙂

titania1
27. okt 2010

@katarina.banska dakujem, skusim sa s tym este potrapit. 🙂

titania1
28. okt 2010

ahojte, mne sa ten monitor stale nepodarilo otvorit, uz si ripadam ako nemehlo. ☹ prosim ak s tym mate skusenost, mozete mi poradit??? ja uz fakt neviem....

denisocka
9. nov 2010

@katarina.banska asi ju už predavate,čo?

katarina.banska
9. nov 2010

@denisocka uz som ju predala.
preco sa pytas?

denisocka
9. nov 2010

@katarina.banska dnes som pisala na jeden inzerat ohladne snuzy a pan tiež písal,že kupil 4baterky 😉

keila
12. dec 2010

Ahoj holky, dostala jsem od švagrové nepoužitou Snuzu Halo, ale nenašla návod. Nemohla byste mi ho některá naskenovat a poslat na mail? Na netu ho nemůžu najít. Mail bych napsala do IP. Budu vám moc vděčná. Ozvěte se prosím.