Máte zkušenosti s monitorem dechu Snuza Halo?

mataharyy
16. mar 2009

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda už někdo má zkušenosti s tímto monitorem dechu. Je to prý novinka, tak by mě zajímal Váš názor, případně zkušenosti.
Díky 🙂

michaela80
28. apr 2010

majovka ja mam angelcare z amazon.co.uk s postovnym za 65 eur
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0013FW5G8/r...

majovka111
28. apr 2010

michaela super cena, za kolko ti prisiel monitor domov? a ako budes dodatocne riesit pripadnu reklamaciu? ja som strasne bojazilva pri objednavani zo zahranicia... mas len jednu podlozku? s dvomi nepredavaju?dakujem

michaela80
28. apr 2010

objednala som ho pred 8 dnami...reklamacia sa v zahranici niekedy vybavi ovela lepsie ako na SK... 😀 😀 😀 s dvomi som si nevsimla, treba sa tam trosku poobzerat na tom amazone...ja mam z amazonu vela veci, teraz by mi malo prist vybracne lehatko
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0035ER18M/r...

majovka111
28. apr 2010

krasne lehatko 😉 len ja nemam absolutne ziadne skusenosti s touto strankou, posielaju vsetko na Sk? ked by som chcela najst monitor s dvoma podlozkami,ako si ho mam vyhladat?

michaela80
28. apr 2010

nenasla so od angel care s 2 podlozkami...mozno inu zbacku ked tak....

gilmorka
28. apr 2010

michaela80 angelcare AC 300 ma dve podlozky, aj 301

gilmorka
28. apr 2010

majovka111 mas v ip

majovka111
28. apr 2010

dakujem kocky 😉

gilmorka
28. apr 2010

to je 5300, ale mozno to maju zle oznacene, vyzera to ako ta 300, ked je to len samotny monitor pohybu. Ja som na slovenskych strankach nasla akciu v 2 e-shopoch za 80 eur s dvoma podlozkami.

michaela80
28. apr 2010

co uz ...uz mame kupenu...

gilmorka
28. apr 2010

Ale ty mas 401, ta by tu bola draha, to sa ti oplatilo. My mame na zvuk Philips, takze mne staci ta AC 300 na dych. A jednu podlozku budem mozno pouzivat do toho kocika, ak tam maly bude chciet spavat napr. v zahrade.

michaela80
28. apr 2010

no mne povedali ze sa to zapina do jedneho monitoru a ze nemozem mat jednu v kociku a jednu v postielke...

gilmorka
28. apr 2010

ved monitor si budem prenasat, len podlozku by som chcela mat jednu tam a jednu tam Aspon kym nezacne cestovat v postielke a nebude ich tam treba obidve. A vzdy napojim tu na monitor, kde bude maly spat. Snad sa to bude dat. Najviac bude aj tak spavat dufam v postielke.

michaela80
28. apr 2010

mozno tak by to fungovalo... 😀 😀 😀 😀

katarina.banska
5. máj 2010

dnes sme kupili halo snuzu, len uz nam do nej treba dokupit baterku, lebo sa stihla hned vybit 🙂
ide tam taka speci baterka, nemaju ju ani v nay ani v okey. musime si ju objednat cez net. no snad budeme spokojni.
tak ja len tolko, ze uz sme sa rozhodli definitivne a investovali sme nemale peniazky 😒 no radsej mat istotu

gilmorka
7. máj 2010

Tak my sme nakoniec kupili predsa Angel care AC300, skusali sme, funguje 😉

jirinkaa
8. máj 2010

katarina : prosim a napises sem zkuseonosti? A jak to že se baterka hned vybila??

tilly
8. máj 2010

gilmorka, mne sa maly pretaca od troch mesiacov... a teraz mi zacina lozit a to aj v noci 😀 a casto sa zosuchuje z plienky, len on ma malu ritku, cize plienku musim davat aj tak napevno, tak ked utiahnem viac plienku, tak sa nezosuchuje ani snuza, mienim ju pouzivat do roka....

nikolkaa
13. máj 2010

ahojte rozmyšlam nad kupou monitoru dychu len neviem čo bude lepšie či podložka nanny alebo tento na plienku?v obchode mi poradili že ten na plienku vybracny je lepši koli tomu že ho može mať dieťatko aj v kočiku...ale bojim sa toho aby to nepadalo a zbytočne nepipalo..alebo aby si to maly nedal dolu..poradte prosimmm 🙂

sonkab
13. máj 2010

Nikolkaa, ja som kupila ten na plienku. A teraz mi kamoška požičala aj ten do postieľky, takže už mám dva 🙂
Na noc budem používať ten do postieľky a na deň + na noc u babinky budeme používať ten na plienku.

Ak plánuješ, že ti bábätko bude spať len doma, potom je lepší ten do postielky.
Ale ak budeš často cestovať a bábo ti bude spať aj inde ako vo svojej postielke, aby si nemusela stále prenášať ten z postieľky, je lepší mobilný 🙂

katarina.banska
13. máj 2010

ja mam halo snuzu a som s nim zatial spokojna. aj ked ho pouzivame len par dni 🙂

jirinkaa
26. máj 2010

Tak co, nejsou nějaké novější zkušenosti? Já už jsem asi na 99% rozhodnutá pro Snuzu Halo...

markettka
27. máj 2010

Přemýšlím, jestli koupit halo nebo go 🙂 ... Má ještě někdo nějaké zkušenosti?

katarina.banska
27. máj 2010

odporucam snuzu halo, predsa len ma to vibrovanie. keby babo prestalo dychat, tak ho to preberie. takze ked uz rozmyslas nad snuzou, urcite investuj do halo. aj ked je tusim o nejakych 50 eur drahsi, ale ja nan nedam dopustit. som ovela kludnejsia ked ho ma na sebe a vidim, ze pekne blika.... nemusim pocuvat ako dycha 🙂 a tiez je super, ze je s nami kamkolvek ideme.
co je len nevyhoda, tak tie baterky co tam su sa velmi nedaju zohnat v beznych obchodoch ako je nay, okey, ... my sme ich objednavali cez internet.
inak vrelo odporucam

markettka
27. máj 2010

@katarina.banska děkuju, už jsem teda objednala halo. Určitě pak písnu svoje zkušenosti... A ta baterka se vám vybila tak brzy?

katarina.banska
27. máj 2010

no dost skoro sa nam vybila prva baterka, ale to sme vtedy skusali ako sa ovlada, stale vypinali a zapinali, takze asi preto.
tak dufam, ze aj vy budete spokojni so snuzou halo.
vela stastia a radosti prajem 🙂

jirinkaa
28. máj 2010

katarina : prosim, kdyz pises o tom blikani...jsou ty svetelka videt i kdyz ma dite neco obleceneho na sobe?

markettka
29. máj 2010

@katarina.banska Děkuju a i vám přeju jen to nejlepší. Snad budeme spokojeni a nikdy nebude monitoru opravdu potřeba 🙂

helen1007
1. júl 2010

@katarina.banska
ahoj aj mi sme kúpili monitor dychu snuza halo, ale nejde nám v ňom baterka, vieš mi prosím poradiť kde ju máme objednať? ďakujem