Monitor dýchania pod bábätko. Kde ho zohnať?

misa1
6. máj 2007

ahojte mate niektora mail adresu na podlozky pod babetko co kontroluje babetko ked prestane dychat alebo pride k zastave srdiecka?mala som letaky ale neviem kem som ich zalozila.dik

kili
6. máj 2007

ja som videla niekde NANNY, počkaj, pohľadám. Zistila som, že v ČR stojí 2700,-Sk a u nás 3700,-Sk.

zuzik
6. máj 2007

Kili kde v cechach si ho nasla za taku cenu?

misa1
autor
6. máj 2007

teraz som nejaku nasla adresu ale bez ceny tak som tam hned pisala tak uvidim kolko.http://babysense.sk/monitor.htm

kili
6. máj 2007

tak tu je tá NANNY
http://obchod.vlacek.cz/Monitor-dechu-Nanny-BM0...

a teraz som objavila aj toto. Príde mi to super pre moje dvojčatá, aby mohli spať v jednej postielke a je aj výhoda, že sa to dá prenášať kamkoľvek a nie len v postielke.
http://www.vitalshop.cz/monitor-dechu-respisens...

zuzik
6. máj 2007

kili myslis, ze by to zaslali aj na Slovensko?

misa1
autor
6. máj 2007

tu na slovensku tam pani predava po 5900 sk.je to original a nanny su napodobeniny.robi to aj na splatky a aj vam to predvedie.

kili
6. máj 2007

ako vlastne monitoruje ten podložkový monitor, keď medzitým je 10cm madrac? Má to nejaké falošné poplachy? ako často?
a máte niekto skúsenosti s tým Respisense?

kili
6. máj 2007

zuzik asi áno. Ja s čiech budem objednávať plienky, a ževraj sa dá.

misa ??? nepochopila som čo si napísala 😅

zuzik
6. máj 2007

U nas v lekarni mali Nanny za 3600,-ale mali iba jeden kus...tak zhaname dalej. ☹

kili
6. máj 2007

zuzik, a jeden vám nestačí?

misa1
autor
6. máj 2007

ze tato podlaozka je original a tie ostatne su napodobeniny.tak mi to povedala.pozri si tu stranku co som tam zadala.ja som hned volala na cenu sice sa mi to zda dost ale ze druhe firmy davaju k tomu len jednu podlozku a tyto davaju dve.dve su ked je babo malinke a potom ked s zacina hybat tak potom uz len jednu.

vedvies
6. máj 2007

kili na www.nanny.sk sa da tusim objednat aj druha podlozka za 990 Sk 😉
my budeme nanny objednavat tiez z ciech - lebo tu na sk je o 1000SK drahsia

vedvies
6. máj 2007

kili, ale ved aj na tom vlacku.cz sa to da objednat

vedvies
6. máj 2007

aha ale docitala som sa, ze pri dvojcatach sa to neda tak urobit, tak nic ☹

zuz11
6. máj 2007

ja mam Nanny a som s nim uplne spokojna aj ked ten prenosny co dla nan kili link vyzera zaujimavo len sa obavam ze taketo vacsie babo ako Hanka by ho znicila 🤐 netusim ako ale aj snurku od nanny najde pretoci sa k nej a taha za nu 🤐
a dvojcatach musi mat kazde svoj monitor nestaci dve podlozka a jeden monitor, tie dve podlozky su pre malych nespratnikov 😵 my asi budeme musiet dokupit druhu podlozku pre cestovatelku 😵 😀

kili
6. máj 2007

zuz, už neviem kto, ale jedna skúšala dať malú na stranu postielky, kde nie je monitor a aj tak to sníma. Tá druhá podložka je podľa mňa, keď máte aj iné miesto kde bábo spí, tak aby sa tá jedna nemusela vyťahovať s postielky. Je totiž náchylná na udretie.
A o tom, že pre dve deti sa to nedá použiť viem. Aj sme chceli objednať dve, no ešte porozmýšľam nad tým Respisense

zuz11
6. máj 2007

kili, no praveze nasa ked odcestuje tak mame poplach doma 🤐 je jasne ze ked ju da na druhu stranu a mala poskakuje tak to nepipe ale ked kludne zaspi a iba odfukuje tak ju to neberie... inak ja mam na postielke prebalovaci pult a vela krat sa mi stane ze zabudneme vypnut monitor pocas prebalovania anezapipne.. az ked Hanku vezmem na ruky 😵 takze su potrebne dva aj do jednej postielky 😵

kili
6. máj 2007

to má vážne taký dosah? 😨
manželovi sa nepáči, že je vôbec medzitým ten madrac, že to je blbosť aby to tak fungovalo 😀 . Myslím, že keby to bola blbosť, tak by na to už niekdo prišiel 😀

zuz11
6. máj 2007

nie je to dobre ale vlastne pri prebalovani sa dost s postielkou trasie a tak monitor je na to blby... lebo aj v navode mas ako ma byt podlaha a tak.. a v kociku ktorz je v pohybe to nefunguje teda citi aj pohyby kocika takze nic nie je dokonale 😵 ale je to dobre, ked napr ako teraz Hanka sama spinka v spalni 😵

anielik
6. máj 2007

baby ale ten monitor je do postielky nie do kocika, prebalovaciu dosku ci inde....to by ste ho mali mat aj vo vanicke ked kupete detusky...

My po odhaleni ze bol na prrilis makkej podlozke sme s Nanny veeeeeeelmi spokojny

vedvies
6. máj 2007

ahoj maminka 😉

anielik
6. máj 2007

cajo 🙂

zuz11
6. máj 2007

anielik ja viem ze nie je do kocika 😀 ale vela ludi by to tam davalo 😵 kedze ked dlho spia deti v kociku tiez ho kontrolujes lebo sa bojis 😵

vedvies
6. máj 2007

anielik, ako dopadol mejdan? 😀

syko1
23. júl 2009

Tato tema uz nefunguje? hm? :(

zuzka83
23. júl 2009

Ahoj baby, ja chcem určite kúpiť takúto vecičku na monitorovanie dýchania a viem, že bežia asi dve témy o nich, ale sú tam rôzne názory. Je lepší Nanny, Babysence alebo Angelcare?

syko1
23. júl 2009

Tak to neviem ale rad by som zistil ci sa to da pozicat niekde alebo si to radsej zakupit a aku znacku?

zuzana030
23. júl 2009

ja mám nanny, poisťovna union ho požičiava na pol roka zdarma...a sme spokojní

loren
23. júl 2009

už nepoziciava ☹

bianca
23. júl 2009

ahojte

my mame Nanny a absoludna spokojnost

respisensse neobjednavajte.Vobec nie je dobry.Reaguje na pohyb a staci ked idete v kociku kde to drnca a uz to zaznamenava.Pri nasej malej si ani neviem predstavit aby ho mala mat na plienke.Neprezil by to

co sa tyka Nanny do kocika tak v pohode.Videla som maminku co ho mala a ked babo spalo a kocik sa nehybal tak ho porste zapla a bola kludna.Ja som bola leniva vytahovat ju z postielky tak som malu stale kontrolovala a aj kontrolujem ked zaspi v kociku.Asi by sa hodili dve podlozky

ked chcete poslat link na stranku kde stoji 86 eur tak piste do IP.Aj my sme odtial objednavali