Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

azuz
4. aug 2011

@lehotka monitor ti zapozicia zadarmo na 6 mesiacov aj zdravotna poistovna union, ale musis tam dietatko prihlasit a aj rodicia musia byt, ked si ho chces nechat do roka, tak plati sa potom mala suma za to, myslim ze okolo 17 eur som platila, nepamatam uz presne, ale viem ze ani 100sk nasich to na mesiac nevychadzalo 🙂

lenkacu
4. nov 2011

@gulicka Ahoj,my pozeráme príspevky čo sa tkajú pípania monitoru,nakoľko nám malá pípa od 8 mesiacov,to bolo prvý krát,objavovalo sa to tak dvakrát do mesiaca,tak asi po štvrtom pípaní som to povedala našej detskej lekárke,začali všetky možné vyšetrenia,neurol.,kardio.,pľúcne,reflux,sono hrudníka atď.,nič sa nezistilo,poslali nás do nemocnice na neurol.hospit.,najskôr jej tam robili merania na epilept.výboje,voľačo sa tam nachádzalo na pravej strane,vraj nejaké výboje sa objavujú,tak usúdili,že by to mala byť epilepsia v spánku,dali nám lieky,dlhšie ich užívala a zistili,že lieky nezaberajú,tak začali sa vyjadrovať k tomu tak,že to s epilepsiou súvis mať nebude,pretože liečky keby zabrali,tak by pípať vôbec nemala,išli sme do nemocnice opäť,porobili jej ct a magnet.rezonanciu,v podstate nič nezistili,ešte sme aj podložku vymenili za novú,aby sme vylúčili aj chybu takúto,ale sme už v koncoch,lebo malá má 2 roky aj mesiac a pípame stále,niekedy raz za 3 týž.,niekedy 3 krát do týždňa,ale hlavne v čase od 03h-05h.,žiže tak nadránom,kedy má asi najtvrdší spánok.Takže chcela by som sa vás spýtať,ako ste vy dopadli s tým pípaním vašej dcérky,či ste to aj nejak ešte riešili potom,či vám ešte pípavala po tých 9 mesiacoch,ako ste naposledy o tom písala,bolo by som rada keby ste mi napísala o tom.Lenka

lucifnik
6. feb 2012

monitor poziciava aj poistovna, ale trva to strasne dlho, aj unionu aj dovere, ja mam skusenosti s pozicanim cez jednu firmu, dali mi to na 3 mesiace, poslali dobierkou, stalo to dakych 18 €, a bolo to ihned, bez nejakych papierovaciek a cakania. Kolegynka cakala skoro 2 mesiace po porode od poistovne, takze to je uplne bezpredmetne. a navyse to poziciava lekarka, takze vam odborne povie, co s tym treba robit a mozte tam kedykolvek zavolat, keby sa nieco dialo, osobna skusenost. nebudem robit presnu reklamu, kto chce si najde na internete, kto poziciava baby monitory.

katrenka111
15. mar 2012

Ahojte nam sa tiež v noci spustil alarm a skoro som ja infarkt dostala, malý tvrdo spinkal ale dýchal...tak teraz ho len sledujem ci dýcha....cim to može byt??? može mat na to vplyv že je v perinke, alebo ako???

lola77
6. máj 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať mamičiek, ktoré používajú alebo používali monitor dychu Nanny, aký matrac si mám kúpiť a hlavne akú hrúbku, aby mi monitor spoľahlivo fungoval.
Ďakujem 🙂