• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

6. mája 2012 
Tak ta Nanny sa naozaj z tej stranky vyplati objednat, lepsiu cenu som nikde nevidela...
22. sep 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K Nanny sa druha podlozka dokupit neda?
27. sep 2008 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, da sa dokupit, skus na tejto stranke: http://e-shop.nanny.sk/index.php?zobraz=webeditor&idmenu=105
1. okt 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhu podlozku kupis aj v pre deti za 1000 Sk :wink:
1. okt 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem. :slight_smile:
1. okt 2008 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, kupovali ste NANNY z tej stranky http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dychu-dojcata ?
Bavili ste sa o nej na predchadzajucej stranke. Da sa im verit? Alebo je tam taky cenovy rozdiel preto, ze fy je z CR a preto je to lacnejsie?
10. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dokedy sa xystate pouzivat monitor? pocula som, ze do 10.mesiaca staci... no neviem.
10. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamik, objednavala som pred doma tyzdnami, dorucili do 5 dni, vestko v poriadku - funguje, original zabalene, zarucny list, myslim ze sa netreba bat, a cena je naozaj najlepsia, neviem preco - ale preco nevyuzit
13. okt 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellosona - tak ja ho pouzivam doteraz. pocula som, ze staci do roka, ale este mi to akosi neda a nebola som schopna ho zbalit, tak som si nakoniec povedala, ze v roku a pol ho uz vazne zabalim.
13. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navody na obsluhu angelcare
http://www.angelcare.cz/Podpora.htm
21. okt 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. okt 2008 o 13:52 • janinas
Ahojte keď budem mať ešet jedno dieťa isto si ho zaobstarám je to super vec.
24. okt 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE, ak niekto predavate monitoring dychu napiste mi pls. nechcem dat 4 tis. za novy, ved sa to pouziva myslim len pol roka.
dakujem
funy
28. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, ja som kdesi čítala, že je dobré ho mať do troch rokov. Škoda, že som si nezapamatla, kde to bolo. Nechce sa i surfovať po nete. Ja o budem mať čo najdlhšie, možno aj do tých troch rokov... :grinning:
29. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ho stale pouzivam a pouzivat budem :wink:
29. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, aky matrac ste kupovali na Nanny?
3. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tweeti, prvé tri mesiace sme mali nanny zabalené v hrubej deke a uterákoch a mali sme ho priamo pod plachtou. POtom sme nanny dali pod matrac. Je to kasický, úplne obyčajný, penovyý s takou výstužou. o roku ho budem ale asi meniť...
3. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokosovy, dobre hruby :wink:
3. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta
no ja som praveze pocula, ze pri kokosovom a dobre hrubom casto nanny nefunguje. Ze je lepsi nejaky tensi a maksi. tak teraz uz vobec neviem. ja som tiez uvazovala o kokosovom. Nakoniec som nasla matrac, ktory je vraj odporucany pre monitor dychu, ale je polyesterovy
5. nov 2008 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam tiez kupeny kokosovy matrac. bol drahy, ale jediny pevny. ostatne boli take tenke, ved to by sa pod babenkom prehlo, vylezalo a to nie je dobre na chrbticu.
ale monitor este nemam chcem kupit pouzity. nepredavate nikto?
d. :slight_smile:
5. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nema niekto skusenosti s tym, ze by mu nanny nefungoval? Lebo aj vyrobcovia odporucaju stredne tvrdy matrac, nie prilis hruby. Tak nechcem urobit nejaku chybu a mat drahy kokosovy matrac, ak mi potom nebude nanny fungovat spravne
7. nov 2008 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, monitor ychu je uzana vec, vcera vecer sme mali poplach :frowning2: neviem preco monitor zacal recat, ci to bol len plany poplach alebo malinka skutocne prestala dychat, ale rozhodne nanny stoji zato :slight_smile:
dufam, ze to bolo prvy a posledny krat.
mam ho z pozicovne, ale teraz viem, ze ho aj kupim, pretoze ho budeme mat co najdlhsie.
8. nov 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto skúsenost s pričastím pípaním Nanny??????????? Nám za posledné tri dni pípal asi 6x :frowning2: ... Prvé dva razy to bol hrozný šok, počas trasenia malého sme si nedokázali všimnúť , či dýcha, až keď sa zobudil, dych sme zaregistrovali.Po ostatné razy som dokázala zachovať duchaprítomnosť a pripraveným zrkadielkom som priložením pod noštek zistila, že malý zakaždým dýchal, zrkadielko sa automaticky zarosilo. Matrac hrubý nemáme, malý má síce nižšiu pôrodnú váhu,čo možno spúšťa tie plané poplachy...no, i tak je to nejako často, čítam tu o nie tak často vyskytujúcom sa pípaní.Nanny máme dve, máme dve postieľky , vzdialené od seba v iných miestnostiach, obe reagujú rovnako, pípať začali presne po dvoch dňoch. Vyskúšam dať podložku ešte priamo pod dieťatko, i keď viem, že to bude zrejme zase ďalší planý poplach, mykám sa na každé pípanie hoc čoho, práčky, trúby, už mám nočnú moru z toho...
13. nov 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja sa ho tiez chystam kupovat,
ale ak ho niektora predava,skuste sa ozvat :slight_smile:
a tiez mame hruby kokosovy matrac tiez taky drahy,tak dufajme ze to bude dobre fungovat..
ale radsej nech pipa castejsie,ako keby nemal...
14. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
assimilate nám nanny pípala min. sobotu 1krát a opodstatnene!!!!! Malý mal horúčky a nádchy, nenadýchol sa.

Inak nám ho monitoruje aj ak je mimo podložky. Som max. spokojná.
14. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je to s podložkou pri malom bábatku keď je v perinke. Môže sa baliť do zavinovačky?
16. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze sa balit
17. nov 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adda, nanny je výborná vec, preto som si ho kúpila a som veľmi rada, že vo vašom prípade reagoval tak ako mal, no v našom prípade určie 4x zo 6 pípaní bol planý poplach, myslím, že to bolo ozaj kvôli tomu, že malý mal nižšiu pôrodnú váhu, inak je podľa lekátov zdravý, pri narodení mal 2900g a 47cm, pravdepodobne sa narodil tesne po ukončenom 37.tt, po prepustení z nemocnice po piatich dňoch vážil 2750g... dala som teda nanny po tých skúsenostiach s pričastým pípaním priamo na matrac pod plachtu, na monitor deku aby netlačil a za tri dni nepípal ani raz... :slight_smile: dúfam, že sa neteším zbytočne...
17. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olise69, áno, môže sa baliť, dych sníma i v perinke
17. nov 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba pozriet na www.chrapanie.sk - nie je to na den ale na mesiac
24. nov 2008 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok