Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

lienka1
22. sep 2008

Tak ta Nanny sa naozaj z tej stranky vyplati objednat, lepsiu cenu som nikde nevidela...

deina
27. sep 2008

K Nanny sa druha podlozka dokupit neda?

lienka1
1. okt 2008

Deina, da sa dokupit, skus na tejto stranke: http://e-shop.nanny.sk/index.php?zobraz=webedit...

nevesta
1. okt 2008

Druhu podlozku kupis aj v pre deti za 1000 Sk 😉

deina
1. okt 2008

Dakujem. 🙂

jamik
10. okt 2008

Maminy, kupovali ste NANNY z tej stranky http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-... ?
Bavili ste sa o nej na predchadzajucej stranke. Da sa im verit? Alebo je tam taky cenovy rozdiel preto, ze fy je z CR a preto je to lacnejsie?

hellosona
10. okt 2008

baby, dokedy sa xystate pouzivat monitor? pocula som, ze do 10.mesiaca staci... no neviem.

julajaj
13. okt 2008

jamik, objednavala som pred doma tyzdnami, dorucili do 5 dni, vestko v poriadku - funguje, original zabalene, zarucny list, myslim ze sa netreba bat, a cena je naozaj najlepsia, neviem preco - ale preco nevyuzit

wali
13. okt 2008

hellosona - tak ja ho pouzivam doteraz. pocula som, ze staci do roka, ale este mi to akosi neda a nebola som schopna ho zbalit, tak som si nakoniec povedala, ze v roku a pol ho uz vazne zabalim.

nsoci
21. okt 2008

Navody na obsluhu angelcare
http://www.angelcare.cz/Podpora.htm

janinas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chymenitta33
24. okt 2008

Ahojte keď budem mať ešet jedno dieťa isto si ho zaobstarám je to super vec.

funy
28. okt 2008

AHOJTE, ak niekto predavate monitoring dychu napiste mi pls. nechcem dat 4 tis. za novy, ved sa to pouziva myslim len pol roka.
dakujem
funy

addaa
29. okt 2008

Babule, ja som kdesi čítala, že je dobré ho mať do troch rokov. Škoda, že som si nezapamatla, kde to bolo. Nechce sa i surfovať po nete. Ja o budem mať čo najdlhšie, možno aj do tých troch rokov... 😀

nevesta
29. okt 2008

Ja ho stale pouzivam a pouzivat budem 😉

tweetinkapp
3. nov 2008

Maminky, aky matrac ste kupovali na Nanny?

addaa
3. nov 2008

tweeti, prvé tri mesiace sme mali nanny zabalené v hrubej deke a uterákoch a mali sme ho priamo pod plachtou. POtom sme nanny dali pod matrac. Je to kasický, úplne obyčajný, penovyý s takou výstužou. o roku ho budem ale asi meniť...

nevesta
3. nov 2008

Kokosovy, dobre hruby 😉

tweetinkapp
5. nov 2008

nevesta
no ja som praveze pocula, ze pri kokosovom a dobre hrubom casto nanny nefunguje. Ze je lepsi nejaky tensi a maksi. tak teraz uz vobec neviem. ja som tiez uvazovala o kokosovom. Nakoniec som nasla matrac, ktory je vraj odporucany pre monitor dychu, ale je polyesterovy

funy
5. nov 2008

ahojte, ja mam tiez kupeny kokosovy matrac. bol drahy, ale jediny pevny. ostatne boli take tenke, ved to by sa pod babenkom prehlo, vylezalo a to nie je dobre na chrbticu.
ale monitor este nemam chcem kupit pouzity. nepredavate nikto?
d. 🙂

tweetinkapp
6. nov 2008

a nema niekto skusenosti s tym, ze by mu nanny nefungoval? Lebo aj vyrobcovia odporucaju stredne tvrdy matrac, nie prilis hruby. Tak nechcem urobit nejaku chybu a mat drahy kokosovy matrac, ak mi potom nebude nanny fungovat spravne

slavica2
8. nov 2008

ahojte baby, monitor ychu je uzana vec, vcera vecer sme mali poplach ☹ neviem preco monitor zacal recat, ci to bol len plany poplach alebo malinka skutocne prestala dychat, ale rozhodne nanny stoji zato 🙂
dufam, ze to bolo prvy a posledny krat.
mam ho z pozicovne, ale teraz viem, ze ho aj kupim, pretoze ho budeme mat co najdlhsie.

assimilate
13. nov 2008

Má niekto skúsenost s pričastím pípaním Nanny??????????? Nám za posledné tri dni pípal asi 6x ☹ ... Prvé dva razy to bol hrozný šok, počas trasenia malého sme si nedokázali všimnúť , či dýcha, až keď sa zobudil, dych sme zaregistrovali.Po ostatné razy som dokázala zachovať duchaprítomnosť a pripraveným zrkadielkom som priložením pod noštek zistila, že malý zakaždým dýchal, zrkadielko sa automaticky zarosilo. Matrac hrubý nemáme, malý má síce nižšiu pôrodnú váhu,čo možno spúšťa tie plané poplachy...no, i tak je to nejako často, čítam tu o nie tak často vyskytujúcom sa pípaní.Nanny máme dve, máme dve postieľky , vzdialené od seba v iných miestnostiach, obe reagujú rovnako, pípať začali presne po dvoch dňoch. Vyskúšam dať podložku ešte priamo pod dieťatko, i keď viem, že to bude zrejme zase ďalší planý poplach, mykám sa na každé pípanie hoc čoho, práčky, trúby, už mám nočnú moru z toho...

petka_s
14. nov 2008

ahojte,tak ja sa ho tiez chystam kupovat,
ale ak ho niektora predava,skuste sa ozvat 🙂
a tiez mame hruby kokosovy matrac tiez taky drahy,tak dufajme ze to bude dobre fungovat..
ale radsej nech pipa castejsie,ako keby nemal...

addaa
14. nov 2008

assimilate nám nanny pípala min. sobotu 1krát a opodstatnene!!!!! Malý mal horúčky a nádchy, nenadýchol sa.

Inak nám ho monitoruje aj ak je mimo podložky. Som max. spokojná.

olise69
16. nov 2008

ako je to s podložkou pri malom bábatku keď je v perinke. Môže sa baliť do zavinovačky?

heppu
17. nov 2008

moze sa balit

assimilate
17. nov 2008

adda, nanny je výborná vec, preto som si ho kúpila a som veľmi rada, že vo vašom prípade reagoval tak ako mal, no v našom prípade určie 4x zo 6 pípaní bol planý poplach, myslím, že to bolo ozaj kvôli tomu, že malý mal nižšiu pôrodnú váhu, inak je podľa lekátov zdravý, pri narodení mal 2900g a 47cm, pravdepodobne sa narodil tesne po ukončenom 37.tt, po prepustení z nemocnice po piatich dňoch vážil 2750g... dala som teda nanny po tých skúsenostiach s pričastým pípaním priamo na matrac pod plachtu, na monitor deku aby netlačil a za tri dni nepípal ani raz... 🙂 dúfam, že sa neteším zbytočne...

assimilate
17. nov 2008

olise69, áno, môže sa baliť, dych sníma i v perinke

mala.cinka
24. nov 2008

treba pozriet na www.chrapanie.sk - nie je to na den ale na mesiac