Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

michell
15. nov 2007

ahojte chcela by som vas poprosit ci by ste mi neporadili aku znacku monitora kupit,chceme to kupit ale neviem ktora znacka je dobra ☹

annika
15. nov 2007

My sme dnes kúpili Angels´ za 3450 SK a dostali sme k tomu ten kôš na plienky zdarma. Aj som to už dala do postielky, dnes sa už asi vyspím poriadne. My sme to kúpili kvôli tomu, lebo náš malý rád spí na brušku, a ja nemôžem byť vždy pri ňom v izbe.Veď to poznáte, varenie, domácnosť a tak.

yasmina
15. nov 2007

Michell urcite Nanny cesky od Jablotronu...ziadne napodobneniny sa mu nevyrovnaju...bol testovany priamo na to nie je to doplnkovy predajny vyrobok nejakej svetoznamej znacky...
mrkni na: http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html

matus1
16. nov 2007

Annika kde ste kupili ten angels za 3450 Sk aj s kosom? to sa mi zsa dobra cena 😉

angellinka
21. nov 2007

A viete mi poradit,dokedy je dolezite to pouzivat?teda ako dlho to babatko potrebuje?

anamor
21. nov 2007

počula som, že niekde v BA monitory dychu požičiavajú... viete o tom niečo viac?

loss
21. nov 2007

ja som tam volala ano pozicaju vam ho na ako dlho chcete,spisu zmluvu takze treba obciansky,no chcu za to s podlozkou na den 250sk co je do mesiaca 7500sk a monitir stoji 4000sk takze sa to oplati len ako na odskusanie
my si to rozhodne kupime pouziva sa to do 1roka a isto budem kludnejsie spat ked viem ze babenko je zabezpecene

danuska24
21. nov 2007

nam vcera dosiel monitor z CR - nanny - 3200,-- Sk

loss
22. nov 2007

teda to je super cena mas este kontakt?

danuska24
22. nov 2007

loss posielam IP 🙂

kili
22. nov 2007

My sme mali monitori s čiech na prepočet 2800,-Sk, tiež nanny

sloniiicek
22. nov 2007

znama to mala a nevedela si to vynachvalit, ze je to fakt super. maly im raz zacal pochodovat po postielke, tak si tusim dokonca dokupili druhu podlozk.

loss
22. nov 2007

danuska dakujem 🙂

matus1
22. nov 2007

Nanny sa da dobre kupit na www.babatko.com, kde ste to kupovali za lepsiu cenu, ved to je super, ak na tom usetris aspon par stovak. 😅 Nik zatial nenapisal ze vlastne KDE? kde maju take skvele ceny?

kili
22. nov 2007

matus, ja z čiech, keď si na seznam.cz naťukáž monitor dychu, tak ti vybehne všetko možné a ja som objednávala ten najlacnejší, však je to aj tak vždy ten istý výrobca, bol to tuším okolo 2300,-Kč. Ale neposielali na SR, tak som to musela cez niekoho.

anamor
23. nov 2007

to vazne je to poziciavanie take nevyhodne? mala som pocit, ze to niekde riesili, ze to stoji o nieco menej.... nevadi, asi aj my kupime

monitaa
24. nov 2007

ahojte požičanie nanny stoji myslim 290 sk na mesiac nie na den, neviem presne aka stranka ale google vam to vyhodi. ale my sme si kupovali vlastny, si myslim že je to ovela lepsie

danuska24
24. nov 2007

ja by som tiez nepoziciavala

viiila76
27. nov 2007

Ja som kupila synovcovi Nanny cez internet po dvoch detoch. Stal ma 2500,00, potom neskor som videla na nete aj za lacnejsie... Nevedela som, ako to ma vlastne fungovat a neskor sa ukazalo, ze pani mi ho predala pokazeny... Kedze jej cislo som vymazala (mudra.. 🙂 ), tak som to musela riesit sama, taka som bola nahnevana, ako som sa dala nachytat.. zavolala som do firmy, ktora distibuje Nanny tu na Slovensku, povedali mi, aby som ho poslala a o par dni mi prisiel monitor opraveny a ZADARMO.
Odvtedy funguje spolahlivo ako novy. 🙂

miriamka
11. dec 2007

Baby,ktore firmy predavaju tento monitor dychu?

hellosona
13. dec 2007

miriamka: http://www.jablotron.cz/nanny/en/index.php

a k tomu poziciavaniu... v ba ho poziciava buona notte, je to spolahlive spankove studio. mas k tomu plny servis, ked tu podlozku clovek vrati, okamzite to prexadza servisnou kontrolou.
ak si to clovek kupi a nexce mat dlhsiu dobu druhe dietatko, tak to zbytocne strati zaruku.
od druheho cloveka by som to nekupovala...
ale toto je urcite spolahlive, moj nazor 😉

hellosona
13. dec 2007

www.chrapanie.sk (buona notte)

miriamka
18. dec 2007

Baby,myslite ze je jedno ci kupim monitor NANNY alebo ANGEL CARE?

ivetah
18. dec 2007

ahojte,
a mozete mi poradit, kde sa d akupit ten angelcare? uvazujeme nad tym, co je kombinacia detektora pohybu + zvuku, cize monitor dychu a vysielacka v jednom, co sa da vyuzit aj neskor. len neviem, kde to predavaju...

miriamka
18. dec 2007

Ivetah...a preco chces ten Angel care?Ja sa teraz rozhodujem,na oba mam rovnaku cenu a neviem sa rozhodnut ktory vezmem.Myslis,ze je to jedno?

ivetah
18. dec 2007

np prave preto, ze je tam ta kombinacia s vysielackou. a nanny to nema. aspon som to nenasla.

loss
18. dec 2007

miriamka tak skus prezistit co je vyhodnejsie

cuchre
18. dec 2007

angel care maju v poluse, myslim, ze obchod sa vola loretta....mali "reklamu" v poslednom cisle mama a ja..a boli tam aj ine predajne po slovensku 🙂

ivetah
19. dec 2007

jeeej dakujem za info 🙂
mate to niekto prezistene, ake su v nich rozdiely a tak?

miriamka
19. dec 2007

Ivetah...zatial nie,vcera to studoval manzel a povedal,ze jemu sa zda lepsi ten Angel.