Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

elenita
10. feb 2008

biccy, to je vyborna cena. A kupovali ste ho v priamo v obochode alebo ste ho objednali cez net?

biccy
10. feb 2008

Ja som si ten obchod nasla cez net(wewewe.dorjan.cz),je to hned za hranicami vo Valasskom Merizici.A bola som sa tam pozriet,ked som bola tehotna.Hned som si tam objednala kocik,komplet postielku,stolicku,vanicku...a kopec inych veci,aj ten monitor Nanny.A mesiac pred porodom mi pre tie veci isiel ocko s mojim manzelom.Dostali sme aj nejaku zlavu,ale ten monitor stal tolko aj bez zlavy. 🙂 🙂 🙂

loss
10. feb 2008

no ja som nanny kupila za 2500sk cez inzerat mam ho doma a fakt to super funguje skusala som to dufam ze ked sa mala narodi nikdy nezasvieti cerveny panacik

firka1
22. feb 2008

Ahoj, Hľadám niekoho, kto kúpi so mnou monitor dýchania Nanny, vo výhodnej ponuke-pri kúpe 2ks za 2990 SK. Som z východného Slovenska (Prešov). Túto ponuku už spomínala zuzkaslamka. Ak má niekto záujem, ozvite sa, čo najskôr. Vďaka

dominica
22. feb 2008

Baby, tak nášmu anjelikovi Nanny zachránil život, mal vtedy asi 3 mesiace, presne neviem, škoda, že som si to nezaznačila, je síce narodený predčasne, ale myslím, že to s tým nič spoločné nemalo, lebo je úplne zdravý a od začiatku narodenia fungoval ako normálne narodený, žiaden problém, až... jednu noc začal pípať a ja rozospatá kým som pochopila, čo sa deje... no nakoniec som začala malým trepať, otočila ho a chvíľu trvalo, kým sa prebral a to sa len pozrel, zavrel očká a spal ďalej, len ja som nemohla zaspať a bola som šťastná, že nám posr..é necelé 4tisícky zachránili život. Takže radšej vyhodím peniažky, lebo život môjho drobčeka je na nezaplatenie a SIDS môže dostať ktorékoľvek dieťatko. A nikdy nezabudnem na to bezvládne telíčko, ktoré som preberala k životu a môj strach, aj teraz mi stoja chlpy.

danka86
23. feb 2008

no firka ja by som to brala, len ja som z druheho kuta slovenska 😒

zulok
23. feb 2008

Ahojte, chcela by so sa spytat, na obrazku je nakreslene, aj tu v diskusii sa rozoberalo, ze sa dava monitor dychu pod madrac. My mame starsiu postielku a k nej pomerne hruby madrac. Zda sa nam byt zbytocne kupovat novy madrac, ked je tento vo vybornom stave. Da sa dat ten monitor , ze len pod deku a plachtu... ci by to nevadilo, ze by bola medzi babatkom a tou podlozkou len taka tenka vrstva. Dakujem vam velmi pekne a nech sa darii. 🙂

miriamka
23. feb 2008

Dominica...verim,ze to bol riadny sok,ale najma ze Nanny fungoval tak ako mal a drobcek je ok!
Mojej maminke zomrela dcerka na tento syndrom,tiez sice narodena predcasne ale stalo sa to ked uz mala 6 mesiacov...,takze ja som ani sekundu nevahala a kupujem ho!!!

yarrae
26. feb 2008

aj ja som z druheho kuta slovenska :(

j.a.n.e.7
26. feb 2008

Ahojte maminy, ja by som tiež rada kúpila Nanny za zvýhodnenú cenu, som z Lozorna, ale dochádzam denne do Ba, tak ak by ste niektorá mala záujem, kúpili by sme si nanny spoločne tak, aby sme to už nemuseli preposielať poštou ďalej. Pre urýchlenie kontaktu mi môžete zavolať na 0905 390 178. Ďakujem. Jane

trpezliva
28. feb 2008

Ahojte, chcem sa spytat tych, co maju monitor dychu a zvuku Angelcare: da sa to pouzivat aj bez tej podlozky, ked napr. babo zaspi v kociku a chcem pocut len cez vysielacku ci place alebo nie.
A este druha otazka, funguje aj v koliske ten monitor? (mam ho v albume). Lebo k monitoru su dva matrace a ani neviem, ci sa to do tej kolisky zmesti.. Dakujem za vsetky odpovede. 🙂

annika
28. feb 2008

Môžeš aj v tej kolíske, vtedy dávaš len jednu časť toho senzoru. K prvej otázke ti neviem odpovedať, my máme len ten monitor dychu.

gulicka
12. mar 2008

Ahojte, tak moja dcerka ma uz 11 mesiacov, cakame druhe babo a rozhodli sme sa, ze monitor sa nebude dedit, ale kupime dalsi pre toto babo alebo pre dcerku a ten kvazi starsi dame babatku (zalezi, do akej vahy bude ten novy urceny)

my mame monitor od zaciatku a prve tyzdne pipal dost casto, dalo by sa to vysvetlit tym, ze bola malinka a lahka, ale ked sme od troch mesiacov do teraz napocitali 5x pipani, naposledy to pipalo v 9 mesiacoch, som presvedcena, ze dcerka ma proste ten typ spanku (apnoicky, ci ako sa to vola) a zadrziava dych. Ak to bude mozne kvoli vahe, nechame jej ho do 3 rokov, citala som, ze SIDS sa najskor prejavi prvy polrok zivota, ale nie je vyluceny ani v 2 rokov. Ja to riskovat nebudem.

mywiel
12. mar 2008

Trpezliva ja mam tiez 2 platne a do kolisky sa mi zmestia, pravdu povediac do kocika ma to ani nenapadlo, ved mas babo pod dozorom. Bez platni to nefunguje, len ako vysielacka, nato si musis kupit osobitnu vysielacku ak nechces pouzivat tie platne pod matrac. 😉

sonenschein
19. mar 2008

Ahoj viete mi poradit ktora znacka je najlepsia?

miriamka
19. mar 2008

Snoneschein...oba Nanny aj Angelcare su dobre,a splnaju svoj ucel "zachranuju zivot dietatku" takze tam nemusis moc rozmyslat ktory je lepsi.

sonenschein
15. apr 2008

Ahoj kocky, nebudete niektora kupovat monitor dychu na www.babatko.sk dva su lacnejsie

mywiel
15. apr 2008

Tieto monitori nie su vhodne ani do kocika ani do kolisky lebo sa moze stat ze na 100% nebudu fungovat, normalne by maly byt na niecom stalom co sa nehybe, takze ak to mate v koliske treba to casto kontrolovat, predajca to neodporuca ako som citala do kolisky co sa hybe. 😒

sonenschein
15. apr 2008

ved ja to chcem do postielky a ta sa nehybe
a ktore su potom dobre?

mywiel
15. apr 2008

Vsetky su dobre ale ani jedno negarantuju ucinnost do kolisky ktora sa hybe to len ak by nahodou to niekto mal tam aby vedel, ze to treba casto kontrolovat.

weroni
15. apr 2008

baby k tomu ci kupit alebo ni ten monitor - presne ako to tu uz bolo pisane - radsej tie peniaze clovek za to da a po roku to preda a povie si "boli to zbytocne vyhodene peniaze" ako keby sa to nekupilo a nedajboze by sa to stalo - to si neviem predstavit co si ti rodicia potom budu trieskat hlavu o stenu? ☹

my ho ideme tiez kupit - baby mam moznost kupit ten NANNY za 1500,- sk - po 8mesacnom dievcatku - myslite si ze sa to moze nejako opotrebovat? lebo mi to ta pani predvadzala a funguje to....

mywiel
15. apr 2008

Weroni ak funguje tak si nemyslim, ze sa to moze opotrebovat, akurat nemas zaruku ak by sa pokazil, novy mozes ist dat vymenit, ale za tu cenu si myslim, ze vela ludi kupuje z druhej ruky.

sonenschein
15. apr 2008

tiez si myslim ze 1500 sk je super cena

klba
15. apr 2008

ahojte, ja som si tiez nasla monitor dychu na inzerat, za 2000,- Sk, este je rok v zaruke a dnes si mam po neho ist k jednej milej babenke, tak uz sa velmi tesim, kedze bez neho by som bola urcite vo velkom strese a trpla by som obavami.
Sice ma v obchode upozornovali na to, ze kupovat pouzivany je risk, kedze je to zdravotna pomocka, ale kedze tento je este rok v zaruke tak som to riskla.

lyongirl
15. apr 2008

opotrebovať sa neopotrebuje, ale po 2 rokoch je potrebná kalibrácia, ktorá stojí viac ako nový monitor, takže bez záruky za akúkoľvek cenu sa neoplatí, ale po 8 mes. je to super za takú cenu, je to určite ako nové, nemá sa tomu čo stať - vlastná skúsenosť, lebo platňa je pod matracom a iba sa to zapína a vypína - fakt sa to nemôže opotrebovať, iba po 2 rokoch záruky to treba preveriť, lebo už nezaručujú, že bude fungovať tak, ako má...

weroni
15. apr 2008

lyongirl: aha tak to som nevedela s tou kalibraciou... 😕 no ona vravela ze dcerka ma 8 mesiacov - ale maju uz 2,5 rocneho chlapca - no neviem ci to ma este po nom lebo oni maju dost penazi a vsetko kupuju aj tej malej nove - predali po chlapcovi kocik aj postielku a vsetko kupili nove 😕

lyongirl
15. apr 2008

nám to s tou kalibráciou vysvetľovala doktorka na JISke, mimochodom naša známa, že ona to vidí tam, že to hocikedy pípa, lenže nemocnica na tú kalibráciu nemá peniaze, keďže to je také drahé a tak isto nemajú na nové monitory. Tie čo majú dostali od sponzorov a už sú po tých rokoch všelijaké....Ináč mali tam povačšine Baby sense a potom Nanny, niektoré staré typy a niektoré už aj tieto posledné...

Ak by to malo byť ešte po tom chlapcovi, tak by som to nechcela, ja som tiež radšej kúpila nový a potom ho predám a pri druhom spravím to isté, lebo neplánujem druhé hneď a ten monitor radšej neriskujem po záruke. Ak si zrátam, čo ma po predaní vyšiel, tak za to mi to oplatilo 😉 , keďže mu zachránil život... za to by stála aj tá plná suma monitoru 😉

sonenschein
15. apr 2008

lyongirl vazne zachranil zivot tvojmi drobcovi?

lyongirl
15. apr 2008

áno, nedýchal a ja som ho preberala, nikdy na to nezabudnem a som vďačná Pánu Bohu za to, že Nanny vymysleli...

sonenschein
15. apr 2008

fiha tak to uz hej, nastastie to dobre dopadlo