Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

veverica
10. júl 2007

Zrzulka skoda, ze si sa neozvala skor, ja som si prave v nedelu objednavala monitor dychu Nanny v CR. Ak by sa ti nikto neozval napis mi cez IP poslem ti link a mozes si to objednat v CR. Cena v CR je zaujimava a mozes si objednat iba 1ks.

emmy3
10. júl 2007

Ahoj veverica, chcela som sa opýtať, či nevieš ako to je s tým monitorom,pretože vraj to sníma dych iba cez tenký matrac. Aspoň tie staršie boli dosť citlivé v tomto smere.

veverica
10. júl 2007

emmy vraj treba na to ten tensi matrac tusim 8cm. Aspon tak rozpravala teta v obchode. Ale pocula som aj to, ze to mozes dat aj na vrch matracu a niektore mamicky cez to davaju deku, aby to babatko netlacilo.

zuz11
10. júl 2007

my to mame pod normalnym detskym matracom a funguje to 😉 ma tusim 8 aebo 9 cm ten matrac, je obycajny detsky 😉
inak priamo pod dieta sa dava iba ak su deticky napr velmi male resp. nedonosene 😉

emmy3
10. júl 2007

Uvažujem totiž aj ja nad tým monitorom, musím sa mrknúť na náš matrac , ale je to ten klasický, tak by to malo byť potom ok.

vrabec
11. júl 2007

My sme Nanny kupili hned ako sa malicka narodila (pred troma tyzdnami)a funguje nam perfektne. O nejakom specialnom matraci nam nikto nehovoril, my sme si kupili v obchode klasicky detsky matrac a nemame s nim zatial ziaden problem. Rozhodne kupu Nanny odporucam, omnoho kludnejsie v noci spim.

ada78
11. júl 2007

Nam teta v babymarkete povedala, ze to funguje aj pod 10 cm matracom (molitan+kokos).

susik77
11. júl 2007

mne kamaratka tiez hovorila, ze jej to v pohode funguje pod tym molit.-kokosovym matracom...

sonulik1
11. júl 2007

babulky aj ja som si uz nanny kupila - len sa chcem spytat ako ho vyskusat? resp. ako zistim ci funguje?

ena
11. júl 2007

sonulik1: pozvi k vam kamosku s babatkom, polozite babo, zapnete monitor, vyberiete babo a ked funguje, zacne pipat 🙂

dorotka
11. júl 2007

ja mam madrac myslim 8cm polokokosovy a funguje

ena
11. júl 2007

A my tiez mame kokosovy matrac, mozno aj tych 10 cm a monitor v pohode fungoval, len je treba mat pod matracom pevnu podlozku, rosty asi nestacia, takze my sme na rosty dali odrezat sololitovu dosku 120*60 cm, polozili na rost a na to monitor, potom matrac.

tanja61
16. júl 2007

ahojte baby neviete mi poradit ci sa monitor dychu da kupit niekde v predajni alebo je len na objednavku?

mipa
17. júl 2007

Ahoj baby,ten monitor sa dá aj požičať, nasla som firmu ktora ho poziciava, minimalne na tri mesiace, cena je nejakych 220sk mesačne, ale treba tam osobne ist a objednava sa aspon mesiac pred narodenim mimca.Ja sa tam chystam v auguste takze nic blizsie neviem len toto som sa dozvedela telefonicky ale ak mate zaujem tak vam poslem kontakt.. 🙂

trixi
17. júl 2007

Ahoj tanja61, monitor dychu si mozes kupit bud cez internet alebo v kamennom obchode. Napr. v Blave je pekny obchod "pre deti" na Kosickej ulici, maju aj obchod v TN v nakupnom centre Juzanka. Predavaju ho aj na nete, napr. spomenuty obchod ma stranku www.predeti.sk resp. si daj vyhladavat cez google. V tom obchode ho maju na 3890,- Sk. Ja som si ho kupila, vyskusali sme ho a je to super vec. Urcite sa da kupit aj lacnejsie, treba len hladat kde a za kolko ho ponukaju.

adkag
17. júl 2007

mipa a kde je ta firma?

anielik
17. júl 2007

mipa kukni na www.nanny.cz ...neodporucaju pozicivat Nanny. Je vela pripadov co malo takto pozicanu pripadne odkupenu Nanny a potom sa stalo nieco drobcovi.
porozmyslaj ci ti tych "par korun "na vyse nestoji za to..

misa1
17. júl 2007

ahojte,ja chcem tiez pre drobca monitor dychu a mam pani co byva pri trnave aj to predvedie http://babysense.sk/monitor.htm

sonulik1
17. júl 2007

baby ja som nanny kupila v obchode v cechach a visiel ma 2600,-CZK co je aj po prepocitani kurzom ovela lepsia cena ako ho predavaju u nas, tie co ste zo zap. slovenska a nemate daleko do ciech urcite sa vyplati - ja som tak kupila aj kocik a detske vysielacky a kedze som na kazdej veci dost usetrila oplatilo sa mi to aj s cestou

adkag
17. júl 2007

sonulik a kde v cechach si kupovala? ja rozmyslam kupit cez net na stranke www.chuvicky.cz

adkag
17. júl 2007

misa a kolko stoji ten monitor dychu na tej stranke co si pisala?

bihan
17. júl 2007

Babulky, nechcete tie peniaze investovať rozumnejšie? Monitor je fajn pre miminká, ktoré sa nachádzajú v rizikovej skupine (čo je asi tak O,3%). Pre tie ostatné len dúfam, že tie mašinky vám budú dobre fungovať a nevyhodíte ich po troch mesiacoch kôli tomu, že sa budete budiť 3x za noc kôli falošným poplachom 😉

riuska
17. júl 2007

ja ten monitor mam a poplach som mala len raz, lebo bol dany velmi na kraji a dych babatka nezachytil podla mna je to uzastna vec uz len z toho hladiska ze mozem v klude buvat 🙂
takze bihan ja s tebou nesuhlasim

adkag
17. júl 2007

ja ho sice nemam a este ani mimi,ale ako sa poznam budem prve mesiace stresovat a nekludna, takze radsej si vklude pospim,ked sa bude dat bez stresov,lebo sak toho odpocinku a spanku asi moc nebude a mimi by nebolo rado,keby malo unavenu a nervoznu maminku 🙂. preto ho planujem kupit.nie je to mala suma ale zase ani nejak extra velka.

mipa
18. júl 2007

Anielik, diky za upozornenie... Radsej si to kupime, nebudeme predsa setrit na nasom zlaticku 🙂
Adkag,je to v Ba ale po anielkinom upozorneni ani nebudem nic blizsie uvadzat..

adkag
18. júl 2007

veverica, ja som si skusala objedat nanny na tej strake co si pisala - www.chuvicky.cz ale mi odpisali ze na slovensko nedodavaju. tak kde a ako si ty objednavala?

mmem
18. júl 2007

ahojte
my sme si objednali tento, je to 2v1, neskor to vyuzijes aj ako babyfon

http://www.angelcare.de/

alini
18. júl 2007

ahoj mmem, kolko stojí? nevidím tam cenu 🙂

sonulik1
18. júl 2007

ja som kupovala priamo v kamennom obchode - v Brne

lubkaaa
1. aug 2007

zrzulka, aj my rozmýšľame o jeho kúpe.. ale ešte som to nehľadala a nemám prehľad o cenách? pozerala si na viacerých stránkach? možno by sme ich mohli vziať napoly..