Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

sonenschein
15. apr 2008

ja by som asi umrela od strachu, ako si vedela ako ho mas prebrat?

sonenschein
15. apr 2008

dik za IP

kacenka885
15. apr 2008

ahojte chcem sa spytat, neviete ci ma Nanny aj nejaky nepriaznivy ucinok an dieta..ako napriklad mobil?

lyongirl
15. apr 2008

ja si myslím, že nemá, ale vlastne netuším, na akom princípe pracuje... , ale je to dotykové a nechytá to signál a asi ani nič podobné nevyžaruje...

lalunna
16. apr 2008

babule, ak ste poistencom Unionu, zapozicaju vam nanny monitor dychu na obdobie siestich mesiacov dietata zdarma, kuk: http://www.unionzp.sk/index.php?www=sp_detail&i...

diddi
16. apr 2008

do akeho veku je nanny vhodny?...lebo v teme zastava dychania mamicke rocne dievcatko prestalo dychat, nastastie vsetko dopadlo ok...ale predsa

tribitka
16. apr 2008

diddi, ja ho budem používať minimálne do jedného roku...on sa môže aj dlhšie, ale potom sa vraj už dieťatko v postielke prehadzuje a hrozí že ho monitor nezachytí a začne pííííííííípať.... 😀

diddi
16. apr 2008

ved to, ze babo putuje...len vidis na tej teme s tym dievcatkom..ozaj, ty si rodila na Antolskej?

tribitka
16. apr 2008

nie, ja som rodila v Ružinove, malú hned po pôrode previezli na Antolskú... Prečo? 😉

diddi
16. apr 2008

pisala si, ze si bola s malou na patologickych novonarodencoch...aj my sme tam lezali, len skoda, nam tu prednasku sestricky nespravili ☹

tribitka
16. apr 2008

nespravili vám ju? no teda, to som prekvapená...ked ju robili nám, tak museli byť prítomní aj oteckovia.... 😀

diddi
16. apr 2008

a kde vam ju robili?...hore na 6 posch.?

tribitka
16. apr 2008

hej, na 6, robila ju staničná

diddi
16. apr 2008

no mne stanicna akurat doniesla geliky, kremiky na predaj, a promo monitoru

tribitka
16. apr 2008

no, aj nám chcela nanútiť kopec krémikov a olejčekov..... volali sme ju dílerka 😀

diddi
16. apr 2008

presne 😎

janca704
25. apr 2008

Ahojte, hladam partacku na kupu Nanny z www.babatko.com 😉

weroni
25. apr 2008

baby k tomu "nezachyteniu babenka" ked je uz vacsie - my sme kupili nanny sice spod ruky ale funkcny - vcera som sa ale riadne vylakala lebo sme ho testovali a nefungovalo to - nakoniec sme asi po polhodine prisli na to ze ja som cely ten cas sedela na tej istej posteli kde sme to skusali - vedla monitoru a hoci som od neho bola vzdialena aspon takych 20 cm - zachytil ma a bral to akoze tam niekto je a nepipal. Ked som zisla z postele - spustil 🙂

claudinka
2. máj 2008

jeeej baby dobra tema.. teda sa to oplati kupit, pre istotu? 😝

bianca
2. máj 2008

ahojte.ked som robila na detskom tak sme nanny mali v kazdej postielke a po tych pribehoch co som tam zazila to bude jedna s prvych veci ktr.kupim

janca704
2. máj 2008

Ahojte, ja tiez chcem kupit monitor "pre istotu" a hlavne pokojne noci, lebo ako sa poznam, asi nebudem spat a sledovat maleho, ci dycha 😅
Takze ma niektora zaujem o jeho kupu z tej stranky? 😉

vejinka
6. máj 2008

ahojte ...tiez rozmyslam nad kupou nanny..ale niesom si ista.. 😒

mum_to_be
7. máj 2008

ahojte, nemate niektora kontakt na firmu, ktora monitory dychu zapoziciava? a aku znacku by ste odporucali? mate niektora aj monitor, ktory zaroven funguje aj ako vysielacka? diky moc za vsetky rady!!!!

majula009
7. máj 2008

Caute baby, ja som si kupila v Madarsku v Gyori Angel care, dva v jednom, monitor plus vysielacka za cenu 4800, ked som to pozerala tu u nas tak to vychadza v obchodoch cez 7 tisic a na nete cez 5tisic. Kupila som si to aj ked niektore kamosky vraveli ze to netreba ale ja to riskovat nechcem. Bojim sa ze ak by sa nieco stalo tak co potom budem robit? Budem si vycitat to ze som bola lakoma a neobetovala tie peniaze na to? Ak to ma pomoct tak to pomoze, a hlavne budem aspon vediet ze som spravila maximum pre svoje dieta.

majula009
7. máj 2008

Rozdiel medzi nanny a angel care je vraj aj v tom ze angel care sa dá dat pod hoci aký hrubý matrac, kdezto nanny nie, angel care sa dá pouzti aj neskor pre starsich ludi, a hlavne ten dva v jednom má aj vysielacku a ked zoberiem ze by som si kupila nanny a potom este vysielacku tak ma to bude stat este viac ako to co som kupila v Madarsku, inak tam aj Avent vychádza podstatne lacnejsie...neviem cim to je ale u nas su tie veci tak hrozne predrazene ze mi je z toho zle...aby bol takmer tisic korunovy rozdiel na odsavacke? Alebo na ohrievacke na mlieko?

katkaromi
8. máj 2008

ahojte, aj ja by som Vám chcela prispieť so svojou skúsenosťou. Pred pôrodom som bola rozhodnutá, že si Nanny kúpim. Nakoniec sme s kúpou trochu otáľali až bola zrazu malá na svete. Teraz som rada, že ju nemáme, keďže malá spí s nami. Tiež sme plánovali, že bude spať sama 🙂 . Má krásnu postieľku s baldachýnom, ale nechce tam byť a ani ju nebudem nútiť. Takže Nanny by nám bola zbytočná. Ale nikoho neodhováram. Iste je to super vec.

monitaa
26. máj 2008

ahojte ja mam nanny a je to super vec, ale maly od sesť tyždnov spinka s nami tak už ho nepouživame,ale ak by to niekomu pomohlo tak by som ho vedela vyhodne posunuť dalej... ma este rok a pol zaruku. podla mna je to dobre hlavne ked je miminko chore, myslim nadchu a tak , vtedy ma problemy s dyxhanim

monitaa
26. máj 2008

dykobraz888@azet.sk

moni1412
27. máj 2008

monitor dychu je naozaj skvela vec. My sme nerozmyslali ze ho kupime, ale malinky sa nam narodil o mesiac skor, tak sme sa rozhodli ze ho nakoniec kupime. Mame ho asi 2 tyzdne, je to naozaj fajn. Aj ja sa kludnejsie vyspim, lebo viem ze keby cosi, tak budeme vediet. uz sme mali aj jedne poplach, ale maly spinkal ked sme sa prisli pozriet. Neviem ci sa na to zobudil, ako sa to vraj stava.... takze dalsie plus monitoru dychu. On to babo niekedy aj donuti dychat ked prestane 😉

evca35
28. máj 2008

keď je dieťatko poistené v UNION-e, tak vám zapožičajú na pol roka. Aspoň to uvádzajú v reklame.

http://www.unionzp.sk/index.php?www=sp_detail&i...