Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

edita84
8. nov 2009

Ahojte ja tiež mám nanny a aj krstnej dcerke som ho kupila a používala som ho do 1,5 roka a krstňa tiež ešte používa a ona má teraz 1,5 a v pohode osvečil sa nám.

dzio2
8. nov 2009

super vec

loren
12. nov 2009

baby ako vyvysim matrac ked mam pod nim monitor

jasminet
13. nov 2009

myslis, aby bola vyssie hlava ako nohy? ja mam podlozene knihy pod nohami postele...

loren
13. nov 2009

no to ma nenapadlo super napad dakujeeeem jasminet 🙂

jasminet
13. nov 2009

rado sa stalo 😀 my sme to kvoli soplikom podkladali

bifla
13. nov 2009

Ahojte baby, ja tiež čakám bábetko vo februári a chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s babyfónom SNUZA HALO alebo SNUZA GO. Chcela by som radšej snuzu ako nany, lebo je prenosný a stále na dieťatku.

susisus
14. nov 2009

Bifla - akurát dnes som si kúpila snuzu halo a zatiaľ som nadšená :o) Nanny som už hodila na jeden bazár na predaj 😉

jasminet
16. nov 2009

susisus - nebude to malej v spanku prekazat? teraz mozno nie, ked je malinka, ale ked sa zacne otacat, tak neviem neviem...

susisus
16. nov 2009

jasminet - no nad tym som neuvazovala... a kedy sa zacne pretacat na brusko?

jasminet
17. nov 2009

moja sa zacala ked este nemala ukonceny 3 mesiac...

susisus
17. nov 2009

šupa 😀

adrika8
24. nov 2009

chcela som si tiez kupit monitor,no teda chcela som ho kupit mojej malej k vianociam...a moja kamoska ktora ma tiez tento monitor povedala ze nech si to nekupujem lebo ze budem celu noc hore pri postielke lebo aj dospeli clovek v noci prestane na chvilu dychat a tiez iaj male dieta a ze ten monitor hned zacne na to reagovat ze chvilu nedycha a hned to zacne piskat a ze zobudi to aj male.aj mamicka sa len zbytocne bude bat a cele noci nespavat...akoze neviem co je na tom pravda...to ja len hovorim co mi povedala ta moja kamoska...ja som chcela ten co sa dava na brusko ten malinky...no nevim este kuk na nete co o tom pisu a uvidim...pa

jasminet
24. nov 2009

adrika - ja by som bez monitoru bola stale v noci pri postielke a zbytocne sa bala a nespavala. 😅

josephine77
24. nov 2009

Monitor dychu je super vec, ak Vám na vašom dieťati záleží, tak určite mu to zaobstarajte. Keď aj začne signalizovať, že dieťatko nedýcha tak radšej vstať zbytočne ako neskoro bez monitoru....môj názor

miavin
24. nov 2009

ahojte - my máme nanny a som rada, že sme si ju kúpili, mali sme už 4 krát spustený alarm, ale ako píšete - radšej vstať - zľaknúť sa ale dobehnúť včas, ako nedobehnúť vôbec..... ja som spokojná

miavin
24. nov 2009

adrika - no ja som iného názoru - práveže bez monitoru by si bola stále pri postieľke, ono každý má iný názor - niektoré baby majú dieťatko pri sebe v posteli - no myslím, že ak človek zaspí, nemôže počuť dieťa dýchať. A monitor nepíska každú chvíľku, nanny sa zapne po 20 sekundách bez pohybu..... a to je podľa mňa dosť. Je pravda, že aj dospelý prestane dýchať, ale vzápätí na to - sa nadýchne, takéto maličké dieťatká to jednoducho asi nevedia, alebo tvrdo spinkajú..... náš drobec spinká na brušku - aj preto sme ho kúpili. a neľutujem......

lienka2
25. nov 2009

ahojte,
viete mi poradit aky matrac si mam kupit, ked chcem pouzivat nanny? v navode pisu, ze sa neodporuca tvrdy matrac.. trocha mam strach, ze kupim nejaky ten kokos-molitan alebo nieco take a nebude dobre fungovat.. je teda lepsi molitan? neviem sa rozhodnut.. ak mozete tak aj do IP, nechodim sem tak casto.. vdaka 🙂

loginka
25. nov 2009

aj mna by to zaujimalo 🙂

jasminet
25. nov 2009

my mame kokos+molitan a je fajn.

susisus
25. nov 2009

ja mam kokos pohanka a nerobi falosne poplachy az od kedy ma Sarka cez 4 kg.

lubkaaa
25. nov 2009

ahojte, nemate niekto skusenost- maly spi na nanny už tyzden, doteraz bola nanna "ticho", ale posledne dva dni nad ranom 4x piskala.. 😠 može to byť nejaka porucha pristroja? alebo maly tak plytko dycha? čo mu môže byť? ☹ nestretli ste sa s tym niekto? diki

jasminet
26. nov 2009

lubkaa - necestuje ti maly po postielke, nezlezie z tej podlozky?

sstefi
26. nov 2009

aj my mame kokos pohanka a nebol problém 😉

lubkaaa
26. nov 2009

maly ma 2 tyzdne.. necestuje.. ale, musim poklopat, dnes nanny už nepipala..

miavin
27. nov 2009

lubka - no mohol to byť falošný poplach, ale nanny má dosť silný signál - u nás napr. funguje, aj keď len držím postieľku a nik v nej nie je - takže dosť silný signál....možno trošku tvrdšie anjelik zabubkal..... no ak by sa to často opakovalo, treba napísať do firmy odkiaľ si ho kúpila a určite to spomenúť lekárke

evelina19
30. nov 2009

ahojte,
nemáte niekto náhodou skúsenosť s monitorom dychu, ktorý sa pripne na plienku? (respisense)

bambulka814
30. nov 2009

ahoj, ja mam len s normalnym, ale je to vec o nicom, cloveka len stresuje a falosne poplachy su caste, takze urcite neodporucam - vyhodene peniaze.

miavin
30. nov 2009

bambulka - nesúhlasím s tebou - podľa mňa človek vyhodí oveľa väčšie peniaze za iné - možno nepotrebné veci - a tie poplachy plané niesú také časté - ak áno treba to reklamovať, radšej však planý poplach ako neskoro.....
ale hold - tvoj názor, ja nikdy tie peniaze na naše dieťa nebudem ľutovať.....

mandyk
27. dec 2009

ahojte my mame nanny.je super len posledne dni presne rano o pol piatej sa ozyva.Raz mamu zobudil no naposledy som ju nevedala ani ja prebrat. tAK SOM JU VZALA NA RUKY A VYHADZOVALA A NALA SA PREBRALA. mozno velmi tvrdo spala ale mne sa to uz nepacilo. sme radi ze ho mame a vrele odporucam.Nad ranom deti najtvrdsie spia tak si nastavujem budim na 4tu rano a krmim malu.Nech sa preberie na papanie