Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

sofik
19. dec 2007

ja mam nanny a som s nim velmi spokojna. A aj ta cena je este celkom fajn pretoze su aj ovela drahsie.

pappo
19. dec 2007

ako to vychadza cenovo?

kamilecka
19. dec 2007

My mame tento http://babysense.sk/monitor.htm a mozem povedat ze je uplne super,ani raz sme nemali falosny poplach,fungue uplne super,sme velmi spokojny

pappo
19. dec 2007

celkom sa mi pozdava ale nie je tam nikde cena ☹

elia
21. dec 2007

Aj ja sa rozhodujem medzi Angelcare a Nanny, na Angelcare sa mi paci ze do druhej miestnosti netreba tahat kable a funguje ako vysialacka, pri Nanny to ide iba cez predllzovaci kabel. Ale zase pri patrani po nete som nasla toto:

Renomovaný britský časopis BABY & toddler gear (Kojenec a výbava pre batoľa) vyhlásil vo svojom septembrovom čísle výsledky testov zariadení, ktoré sa používajú pri starostlivosti o kojenca. V kategórii prístrojov pre stráženie dychu spiacich novorodencov (ochrana proti tzv. syndrómu náhleho úmrtia kojenca) získala zlatú medailu "Nanny" BM-02.
Podľa hodnotenia poroty predčila konkurenciu svojou spoľahlivosťou a jednoduchým používaním.

loss
21. dec 2007

takze zda sa ze nanny je najlepsi

anamor
21. dec 2007

podla mna je asi jedno aka znacka, ale nech je znackovy, ci angelcare alebo nanny, asi je to jedno, aleo ten babysense. Ja tiez este neviem, ktory kupime.

loss
21. dec 2007

amamor ja pozeram aj nato ci v pripade poruchy po zaruke sa mal kde dat poravit lebo mat ho na jedno pouzite tiez nie je ziadna vyhra

evercila
21. dec 2007

aj my sme mali babysense, pozicany zo spitalu /tam ho pouzivaju/, bol v pohode.

anamor
21. dec 2007

ja inak tiez uvazujem aj o tom, ze si ho mozno poziciam, ale zasa pre dve deti sa uz oplati kupit

loss
21. dec 2007

ja som pocula a aj citala ze pozicanie nie je take dobre ale to si musi kazdy uvazit sam ja som ho tiez najprv chcela pozicat ale mame to len v Blave a musis si ist osobne takze ja radsiej kupim

cartmanko
10. jan 2008

Ahojte, cakame prve babo precital som vsetko aj z hora aj z dola.
Nanny je fajn aj spolahliva a hlavne sa jednoducho pouziva ale podla mna je ovela vyuzitelnejsi Angelcare lebo je bezdratovy a ma lepsie funkcie.
V tom Brttskom clanku Nanny vyhrla preto ze je dratova. Bezdratovym veciam ludia neveria.
Angelcare ma vsak aj indikator dosahu, baterie, a zda sa mi vyuzitelnejsi aj ked je drahsi.
Na nete sa vsak da kupit uz od 70USD co je slusna cena aj po prepocitani.

tucniacik
11. jan 2008

ahojte, tiez mame doma nanny, babo je este brusku...
ale my sme ju skusali dvomi sposobmi - zapli nanny,manzel dal ruku na podlozku, snimala mu dych, ked dal ruku prec,za kratky cas sa spustil alarm...to sedi, ok... ALE - potom sme ju skusali tak, ze manzel mal ruku na nanny, a prestal na minutu dychat, a nanny alarm nespustila... viem ze asi je ine ked je tam iba ruka ako ked je tam polozene cele babo, ale aj tak, co si o tom myslite? nemala by nanny zareagovat aj ked manzel prestal dychat/nie iba ak dal prec ruku?? hm???

elia
11. jan 2008

Podla mna Nanny nereaguje na dychanie, ale na pohyb branice babetka, a aj ked manzel prestal na chvilu dychat, nemohla sa mu trosku zatriast ruka? Ale inak to by aj mna zaujimalo, neskusali ste tam dat babiku, alebo nieco?

zuzkaslamka
24. jan 2008

Ahojte, chcela by som si kúpiť Nanny z Jablotronu a hľadám niekoho kto monitor dychu ešte nemá. Na spomínanej stránke www.babatko.com by som chcela využiť akciu, kde pri kúpe 2 ks je ich cena 2.990,-Sk za kus.
Dajte vedieť...lebo môj termín sa blíži....26.2. až 3.3.2008.
Alebo keby ste poprípade o niekom vedeli, bolo by to úplne super....

Ďakujem za pomoc

Zuzana

sloniiicek
4. feb 2008

inak znami mali ten babysense a boli s nim nadmieru spokojni. ona sa rozhodovali medzi nanny a tym a vybrali si radsej ten babysense. zevraj nanny nema zvukove znamenie o vybiti baterie. tie co ho mate, neviete ci je to pravda?

a nikde som nevedela najst, ze ten nanny, ci ma jednu alebo dve podlozky. lebo dost casto ponukaju dokupunie dalsej podlozky. ze ci sa to potom aj tak nepredrazi. 😉 vdaka za radu.

kisska
4. feb 2008

sloniicek - skus stranku www.jablotron.cz, tam maju aj ceny pri dokupeni druhej podlozky...

miriamka
4. feb 2008

Sloniicek..co ja viem,tak Nanny je do zastrcky takze baterky nema 🙂

vivus
8. feb 2008

ahojček, nemal by už nikto záujem o tú akciu na babatko.com, čo písala zuzkaslamka????

dann
8. feb 2008

Ahojte, ja som vcera bola objednat angel care, dali mi 10% zlavu, cize cez 5000 to vychadza, je tam aj podlozka na monitor dychu aj zvukovy monitor, ci dietatko neplace, tak sa mi to zdalo prakticke, ked je to komplet.

annika
8. feb 2008

Ahoj! AJ ja mám Angel, no len ten monitor dychu, ale bola to najlepšia investícia v mojom živote, lebo odvtedy spím kľudne a som vyspatáááá!!!!!!

reana
8. feb 2008

Ahojte,my sme s manzelom akurat vcera kupili cez internet tommy tippie monitor,ma tie same funkcie ako angelcare.Vcera sme ho hned skusali a mali sme ten sami problem ako TUCNIACIK,ale manzel si dokonca na podlozku lahol a prestal dychat a ani raz nezapipal alarm.Ale ked sa vzdiali od podlozky,tak sa spustil.Tak teda neviem.Na akej baze to teda funguje?My sme hladali nieco na monitorovanie dychu a nie pohybu.A ak to ma fungovat na baze pohybu branice ako pisala ELIA,tak to si myslim,ze to by uz bolo trosku neskoro.Ak s tym mate niektora skusenosti,poradte prosim,zijeme v zahranici a ziadna moja znama este neni tehotna a mamicka.VDAKAAAAAA 🙂

annika
8. feb 2008

No, Tvoj manžel nevie zachytiť dych na 20 sekúnd bez toho aby sa trošičku ani len nehýbal. To jednoducho sa nedá. Vyskúšať si vieš len tak, že zapneš , dáš si ruku na postielku, vtedy svieti na zeleno a keď si dáš ruku preč, tak za 20 sekúnd musí zapípať.

reana
8. feb 2008

annika,to ano,pipa,ako besne,ale preco to nefunguje na dych.Manzel vie zadrzat dych perfektneaj ja som to skusala,ale nic.Vies ako,len sa snazime zohnat aspon daku istotu alebo infosku,ze je to v poriadku a bude to fungovat pri babetku.Uz nam takto v rodine jedno babo po 2 mesiacoch zomrelo. 😢

biccy
8. feb 2008

Ahojte,aj my mame Nanny a sme velmi spokojni. 🙂 Pouzivame ho este stale,lebo je do 15kg a tie este nemame. 🙂 Tiez som v noci od narodenia malickej spala kludnejsie.Hocikedy som nan mrkla a blikalo zelene svetielke,bola som spokojna a pokojna. 🙂 🙂

annika
9. feb 2008

Reana, neviem načo myslíš...Prečo by to nefungovalo????Veď je to vyskúšané...

deina
9. feb 2008

Asi je rozdiel v tom, ked dospely zadrzi dych a nehybe sa a babo prestane dychat a je uplne bez pohybu.

elenita
9. feb 2008

biccy, a na kolko Vas monitor vysiel a kde ste ho kupovali? 🙂

reana
9. feb 2008

annika,tak ja len dufam,mozno sa predcasne plasim.Vobec s ty nemame ziadne skusenosti,tak sme si neboli isti.Ale ked vravis,ze to tak ma byt,tak potom je vsetko OK.Vdaka moc!!!!!Papapa 😉

biccy
9. feb 2008

Elenita,kupovala som ho v Cechach a stal 2500 KC. 🙂