Nepremokavé plachty

marlen_ka87
16. jan 2018

Ahojte,

mám dilemu ci mam aj nepremokave plachty do postielky kupovať riadne kvalitne. nasla som jednu stranku ale iba jedna detska plachta tam stojí 15e.

ale potom som nasla aj nepremokave plachty bobobaby za cca 7 eur za kus.

co si o tom myslite?

dakujem
Marlen

senta_sofia
16. jan 2018

Ja osobne by som patrala po priedusnosti, nech sa ti nepoti jak somar v kufri a nepriedusne nie je vhodne ani do tej casti, kde ma dieta hlavicku. A to, ze ma nieco vyssiu cenu, neznamena, ze je to kvalitnejsie. Pozri si hustotu tkaniny a porovnaj.

lavieenrose
16. jan 2018

v ikei predavaju nepremokavu plachtu ktoru si mozes dat na polku postielky a tam kde je hlava ju nemusis dat

lavieenrose
16. jan 2018

cize ti posluzi ak sa babatko precika ale ked sa povracka iba ak malicko zachrani to plienka ktora sa dava babatku pod hlavicku

zuzina316
16. jan 2018

Ja mám z firmy Adema (tuším), a stáli okolo 10€. Deti sa v tom nepotia. A moji bežne precikajú plienky, tak som rada, ze ich mám. Za mňa určite áno.

karamelkax
16. jan 2018

Ja som mala dve obyčajné nepremokavé plachty do postieľky, jedna z Lidla a druhá z Jysku, zvrchu bola tuším bavlna a zospodu pogumovane, bála som sa že sa na tom bude potiť, ale nepotil sa, a na to som ešte dávala bavlnenú napinaciu plachtu...

lavieenrose
16. jan 2018

my mame ochranu matraca na manzelskej posteli...a potime sa len v lete ked je v noci 30°C