• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Od kedy používať veľký paplón pre drobca?

15. júna 2015 
ahojte, pozerala som sa po takejto téme, ale nič som nenašla...

syn má 20 mesiacov a cez deň bez problémov prespáva na veľkej posteli v deckej.
o mesiac by som ho tam chcela nechať aj na noc, ako motiváciu by som mu rada kúpila
návlečky s motívom krtka, ale sú na veľký paplón, bojím sa či to ešte nieje skoro?

doteraz spával pod deckým paplónikom
ako ste to riešili vy?
5. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme malej dali velky paplon od roka...lebo pod detskym bola viac odkryta ako zakryta...takze kludne daj velky...
5. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...my sem maleho dali do detskej s kompelt spanijm, den/noc (nedavali sme ho najprv poobede, potom na noc..ked uz, tak naraz...ˇ) ked mal 2r2m a hned som mu zaobstarala velky paplon,vankus...novucke, novy matrac a nove navliecky...oblubeneho McQeeena a krtka na vymenu...Preco myslis,ze by to mal by probem?
5. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem, len si ho takého malého neviem predstaviť s veľkým paplónom, či mu to nebude nepohodlné alebo čo...

na noc ho nedávam pretože sa páve odnaučil od plienok a nechcela som mu robiť 2 väčšie zmeny naraz, tak som to rozdelila, ale myslím že s nočným spánkom nebude problém, aj keď teraz mu idú očné zuby a sem tam v noci fňuká

dakujem za radu
5. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima...ja som naopak videla vo velkom paplone vyhodu, nakolko sa nas syn neustale odkopavala prakticky celu noc spal odokryty...aj ked som ho pod chvilou prikryvala...Vo velkom paplone som videla riesenie, ze je tazky a nebude sa aspon odkopavat :wink:
no....ale clovek mieni, dieta meni :grinning:
5. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od dvoch rokov odkedy spí na veľkej posteli :slight_smile:
6. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je paplon? :wink: :frowning2:
6. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy presla na velku postel tak ma aj normalne velky paplon - od 1r9m
6. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja má 3apol a stále malý paplón a zatiaľ to ani neplánujem meniť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked zaspí v mojej posteli pod mojím veľkým paplónom, tak je hned celá mokrá a nespí kľudne, s jej paplónikom sa síce tiež odkopáva, ale len ked jej je teplo, takže aspoň sa tak nespotí

bramburka, perinka, prikrývka :wink:
6. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my odkedy je vo "velkej "posteli-2 roky 4 mesiace-a tiez hlavne lebo na motivaciu som mu kupila navlecky s mackom pooh,takze hned v nich chcel spat-a tie uz su na velky paplon,takze maly paplonik uz nie u nas
6. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akym rozmerom hovoris detsky paplon?

Bo prave teraz uvazujem nad kupou toho 120 cm x neviem kolko, bo malej uz z toho mini trcia nohy... V zime ju ale asi zas supnem do vaku... Tak neviem, uz sa s touto myslienkou pohravam tak 2 mesiace...

Koncom roka budeme riesit aj vacsiu postel, aby sme nemuseli mat 2 postielky, tak preto sa aj pytam...

Existuju aj nejake speci? Nechcm, aby jej zas bolo nejak velmi teplo, kedze mam pocit, ze ma pocit chladu nastaveny inde ako my :sweat_smile:
6. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mám 120x80

tak skoro mu z neho nohy trčať nebudú, ale tiež čakám druhé mimi a zdá sa mi zbytočné kupovať dva malé
skúsim ten veľký a keby sa moc potil, alebo by sa mu nepohodlno spalo tak sa ešte na pár mesiacov vrátim k malému
ide mi hlavne o tú motiváciu s peknými návlečkami :grinning:

vo vaku nikdy spať nevedel, keď spí tak by mal nohy vyložené najradšej na strope :grinning:

špecialne neviem, ale ten 120x80 som kúpila z tej istej značky ako naše dospelácke
je pre alergikov, veľmi ľahký /na činžiaku nepotrebujeme nejaké super hrubé a teplé/ a možem ho prať na 40 stupňov
6. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame perinku 120*80 od uplného narození, nikdy v ničem jiném nespala... :wink:
6. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam mensi, este z kolisky, taky stvorec vacsi...preto je jej maly, tak skusim pokukat. Tusim na Zlatych pieskoch ako je Tesco je taky obchod, ze?
6. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mate na mysli "velky paplon" 120x80, tak taky pouzivame od dvoch mesiacov, kupili sme lahucky, nevidim v tom problem (aj tak sa odkope) :grinning:
7. sep 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka_da, nie, 120x80 myslím ako decký a velký paplón je ten pod ktorými spávame mi, dospeláci
7. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoja.mima: aha, prepac, poplietli ma niektore prispevky :wink:
7. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zvazujem ze malu zacnem ucit na paplonik (spaci vak nechce od 1 roka). nemyslim sice ze ho vydrzi mat na sebe lebo neznesie akukolvek prikryvku (preto obliekam teplejsie a je bez prirkryvky). ale mna by skor zaujimalo ci je vhodne davat vankusik kvoli chrbtici (predsa len na rovnom je podla mna lepsie spat) a tiez si sa mi tym paplonom nepridusi nakolko sa tam stale mrvi a cestuje po posteli.
20. okt 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.
My sme obom deťom kupovali veľký paplón, keď sme ich presúvali do veľkej postele. Obaja mali okolo 2 rokov. Nemyslím že by im to nejako vadilo. Sami si vybrali návliečky a boli spokojný, že si mohli niečo rozhodnúť sami :slight_smile:
15. jún 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok