Odkedy dať deti spávať do postele. Poznáte posteľ Vikare?

sisa79
20. mar 2008

Od akeho veku ste zacali davat spat vase deti do postele? Mate niekto skusenost s postelou VIKARE? Vdaka. Slavka .

other_side
20. mar 2008

ahoj, nas maly je este v postielke, ale ideme prerabat izbu a uz mu kupime normalnu velku postel, a ak sa mozem opytat, co je zvlastne na posteli VIKARE? chceme malemu nejaku kupit a mozno das dobry typ 😉

jabber
20. mar 2008

Neteře i synovec šli spát do velké postele, když se už do postýlky prostě nevešli - byly jim asi 3 roky 🙂

simone
21. mar 2008

Tak nase mala v noci spi v postylce a pres den na jeji poschodovce.Samozrejme dole a na noc ji tam dam asi jak bude mit dva roky.Umi sice uz na postel vylezt a seskocit,ale jeste se v noci moc toci.Tak jak bude mit dva,tak ji dam tam a postel zabezpecim tim,ze dam na kraje takove ochrany aby se neskutalela a rano si zeslest umi.

jabber
22. mar 2008

simone - jedna z mých neteří spí nahoře na palandě, mají takovou tu nízkou ohrádku kolem, nebo jak to nazvat, a jednou v noci spadla dolů i přes to 😖 , nějak se přes to ve spaní překulila 😒

simone
22. mar 2008

jabber,tak to je blbe.Ale mala spi dole a kdyz spadne,tak se ji nic nestane,jen se skouli.Ja budu kupovat ochranu taovou vysokou,je to s obrazky a to by leda musela preskocit.Ale mala tam spi pres den ajeste nikdy nespadla a spi bez ochrany.Ona ma u hlavy ty schudky,tak to ji asi taky brani,tak uvdime.Zatim mame jeste pul roku cas na nocni stehovani.Ja se spis bojim,ze bude v noci za nama chodit do loznice.

maca793
22. mar 2008

ahoj mne dvojičky spávali vo veľkej posteli od 8 mesiacov, ale malá spí ešte v postieľke dovtedy, pokým si neprerobím obývačku.

simone
22. mar 2008

maca,tak to jsi me uklidnila,ja se taky tesim,az tu postylku sbalim,zbytecne v detskem zabira misto.Ale ted jedem na mesic domu,pak budem dva mesice zas doma apak zas jedem na mesic a pul do cr,takze ted ji jeste necham,kdyz je tam zvykla.Stejne jak budem v cr,bude spat na velke posteli,tak pak v srpnu jak se vratime, uz pofici do velke.
Ael bude to boj,tatka nechce,ze pry jeste moc malicka 😝

maca793
22. mar 2008

simone
ani si nevieš predstaviť, ako mi v detskej zavadzia. už sa neviem dočkať, keď ju zbalím a dám ju sestre, keď bude mať dieťa, ale to prejde strašne veľa času 😀

sisa79
autor
24. mar 2008

Ahoj other_side!
Postel VIKARE je dobra v tom, ze ma skladacie čelá postele, dĺžku možno nastaviť podľa výšky dieťaťa.
Posteľ je nastaviteĺná do 3 dĺžok: 80x130/165/200 cm. Mame maly byt, tak preto by sme to chceli riesit takouto postelou.Pa.Slavka

simone
25. mar 2008

maca,my jak slozime postylku,ta pak mame jeste pod posteli detsky skakaci hrad,stan...........takze my jsem porad malomistni 😀 Ale ta postylka me uz fakt rozciluje,uz ji v srpnu zabalim.Chtela jsem az v listopadu,ale tady jsem se usvedcila,ze v srpnu.Stejne spi na velke pres den,tak muze i v noci.

sisa,tak to zni dobre,to bych ji brala. 😉

other_side
6. apr 2008

sisa79, to som ani len netusila ze nieco take existuje, normalne si mi dala chrobaka do hlavy, tiez sa po takej popozeram, diky!! 🙂

other_side
7. apr 2008

videla som vcera v jednom obchode s nabytkom postel pre maleho ale bola vyvysena, bola tam aj smyklavka - uplna parada ale mam obavy pre tak maleho chlapca taku vyssiu postel kupovat, bojim sa ze by s nej spadol aj ked je nizsia ako poschodova ale predsa... co si o tom baby myslite? ze nemam vymyslat, ze? 😀