Posteľ do detskej izby. Poraďte

snilko7
18. aug 2006

Chcem poprosiť o radu. Zariaďujeme nášmu Paťkovi (2 roky) detskú izbičku a potrebovali by sme poradiť s posteľou. Nechceme ho už dávať do detskej postieľky, ale zatiaľ sme nenašli žiadnu, ktorá by sa nám páčila. Viete poradiť nejaké stránky s takýmto detským nábytkom? Vďaka

brnkatko
1. mar 2015

@bubelko
@dokina aj ja ju chcem kupit..stale spokojnost? 🙂 a da sa namontovat flexibilne raz zabrana na jednej a raz na druhej strane...prip.je ta zabrana odmontovatelna?dakujeem

zuzka2241
25. jún 2015

Máte skúsenosť s touto stránkou http://www.detskapostel.com/detske-postielky/ chceli by sme detsku postielku

brnkatko
26. jún 2015

Pozor na obch.podmienky...storno objednavky je mozne do 48h,potom ze budu uctovat 20%z ceny...mne to chceli spravit (aj ked som mala platbu vopred) ale sme si to vykomunikovali...

malasaskia
20. aug 2015

Ahoj ja som kupila na stranke www.primanabytok.sk dobra cena aj kvalita vybrala som si vo farbe orech aby nam ladila do spalne

michal2222
3. nov 2015

co vy na tieto detske izby http://www.detskapostel.com/detska-izba/ ?

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

nezabudnite mu kúpiť do novej postele aj kvalitný madrac a nejako ina mu to tam tiež spríjemniť 🙂 http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

a radšej mu kúpte už normálnu veľkú posteľ 🙂

gabik001
5. nov 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

My chceme teraz kupit postielku pre 4 rocne dievcatko, ale skor taku uz prakticku, aby to mala aj na viac rokov, cize asi klasiku 90x200, co si o tom myslite? Mate skusenosti s detmi na klasikych posteliach?

anetkablahova
9. nov 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

@gabik001 Áno ja som určite za veľkú postel, nemusí sa potom kupovať nová neskôr keď bude už v školskom veku 🙂 Ide len o to aby dieťatko z nej nespadlo, ale myslím že 4 ročné dievčauž vie dobre samo spinkať nie? 🙂

gabik001
11. nov 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

@anetkablahova Ano samozrejme mala spinka uz sama ale mala taku staru postielku co sme podedili a chceme prave jej zariadit uz pekne izbicku.... Lenze mne sa nepacia tie gycove barbinkovske postele,je to pekne iba na chvilku potom za par rokov sa zase musi kupovat nove lebo sa to uz dietatku nepaci..... tak preto sa pytam ci mate niekto skusenost s klasickou postelou pre dieta. Nieco taketo myslim, len taka klasika dreveny ram prespanok.sk/elisa-prirodna-postel-z-masivu

anetkablahova
15. nov 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

@gabik001 myslím, že tá je fajn, taká klasika stým určite nič nepokazíte. Ja som tiež za, aby sa detičky učili spať od raneho veku samé. Tak potom daj vedieť, ako ste poriešili. 🙂 😅

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab_riella
1. mar 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@doriss_po My sme kupovali pre 5 rocneho uz klasicku velku postel v sconte, peknu s drevenym ramom 🙂 , ved maly ti zachvilku vyrastie ani si nestihnes vsimnut ver mi 🙂

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
14. mar 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Ak chcete kupovať v sconte, my sme tam teraz kupovali pre syna super postel s uložným priestorom. Odložila som tam náhradné obliečky aj som tam uskladnila zimné oblečenie - https://www.sconto.sk/produkty/postel-pinto-140.html

slnieckostanka
20. mar 2017

My máme vyvýšenú posteľ a pod ňou je skriňa na oblečenie. Skvelo nám to ušetrilo priestor

julinka29
23. mar 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

A neuvažovali ste pre malé deti tie detské postele so šmýkačkou, bunkrom a pod.?

eevie
25. apr 2017

Maminky prosím Vás nemáte skúsenosti s týmito postelami?
http://shop.detskavila.eu/ Plánujeme malému 2,5ročnému kúpiť postel 160x80 a zvazujem nad nimi, resp. ak máte tip na pekné a kvalitné postele šup ho sem. Ďakujem🙂

ema2macanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema2macanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema2macanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkoamonci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkoamonci
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka_kal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

aký matrac ste kupili do detskej postele, postielky?

ferinka_rodinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejka85
12. jan 2021

@eevie prosím Vás náhodou ste od nich nekupovala? Tiež ma zaujala posteľ na stránke www.shop.detskavila.eu , tak či nemáte skúsenosti. Ďakujem