Postieľka so šuflíkom. Je to praktické?

ikaika
7. sep 2007

mate niektora taku postielku? Je vobec ten suflik prakticky?
Ja by som tam chcela mat zasoby pampersiek a tak ale neviem aky je velky :(

ena
7. sep 2007

ikaika: ked ho chces len na pampersky, tie su zabalene v igelite, takze ich mozes mat rovno pod postielkou na zemi a nepotrebujes na ne suflik.

bubulik
7. sep 2007

Ikaiak, staci ked pojdes do dobreho obchodu a pozries si to 😵

milliigoret
7. sep 2007

ja mam postilelku so suflikom,bola drahsia o 1000,-sk,a v tom sufliku mam odlozene akurat tak papierove tasky.podla mna je to zbytocne,ten suflik nieje ani velmi velky.ale mozno mas na mysli neaku konkretnu postielku s vecsim suflikom.

kasis
8. sep 2007

ikaika, my mame so suflikom, v ktorom je uskladneny vankus a paplon, kedze to nepouzivame(dostali sme), inac by bol nevyuzity, dost tazko sa otvara, na papmpersky je podla mna zbytocny

petaba
8. sep 2007

Ahoj ikaika my mame tiez postielku so suflikom, ale je to skor vec vyzoru, aby bola pekna, my ho sice vyuzivame, ale nie na veci pre malu lebo nie je uplne uzavrety a tak sa tam dost prasi... 😀

kattom
8. sep 2007

ahoj ikaika - my mame tiez postielku so suflikom - mam tam odlozene maleho oblecenie -najskor tam bolo to, co mu bolo este velke a co sme podostavali a teraz tam uz mam odlozene aj to, co vyrastol. ako pise petaba - jedina nevyhoda, ze nie je na nom vrch a prasi sa don. ja mam veci v takych roznych obaloch priesvitnych a v krabiciach ozdobnych. tie raz za tyzden utriem a je pokoj.

ena
9. sep 2007

tu je celkom pekna postielka so suflikom: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=386356

zuz11
9. sep 2007

ja mam postielku zo suflikom a mne to vyhovuje, mam tam cca 3 baliky plienok, asi 10 balikov vlhcenych obruskov, a kopec dalsich drobnosti, pritom mam tiez uzky suflik, len manzel na to musel urobit dosku lebo bol ten suflik otvoreny z hora, som ju kupila inak v auparku v per perego a cenu mala podobnu ako zo spustacim bokom bez suflika 😀 ked najdem ucet tak napisem, ale ja si ju chvalim 😀

susanh
11. sep 2007

Ikaika, sranda aka tema. Lebo prave pred par dnami som doma mudrovala, ze by mali vymysliet taku postielku s perinacom alebo suflikom, do ktoreho by som mohla odlozit paplonik, ked ho prave nepotrebujeme. A manzel mi na to, ze nech taku navrhnem a dam si patentovat 😅 😅 Tak vidim, ze nie som sama a ze dokonca take existuju 🙂 Keby som si teraz mohla vybrat, asi by som si taku kupila.

dahlia23
11. sep 2007

My máme tiež postieľku so šuflíkom. Ale myslím si, že zatiaĺ je zbytočný. Má opodstatnenie, keď už je dieťatko väčšie a má matrac v spodnej polohe, vtedy sa tam aj niečo dá dať. Lebo teraz sa tam iba práši. 🙂

wighy
11. sep 2007

my sme tiez kupili postielku so suflikom a mne to vyhovuje, mam tam odlozene balenia plienok, nejake drobnosti, a paplonik s vankusikom ktory este teraz potrebovat nebudeme a ked je to zabalene tak sa na to prasit nebude 😉

dahlia23
11. sep 2007

No, to je pravda, my sem tam veci mali v plastových obaloch. 🙂

veronka91
26. okt 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

Myslím si že je to praktické