Preležaný matrac. Mám ho reklamovať?

tajava
6. máj 2009

chcela som sa opytat, ci ma niekto podobnu skusenost ako ja. Do postielky sme kupili kokosovy matrac kvoli monitoru dychu, vraj lepsie prenasa tie vzruchy. Maly ma 5,5 mesiaca, pricom prve dva mesiace som ho polohovala, spal v perinke, takze bol iba na jednej strane matraca (oprety o postielku). Od druheho mesiaca spava v prostriedku matraca, necestuje prilis po postielke, iba smerom dole. Dnes som si vsimla, ze v strede matraca je normalne prelezanina. Nie je to trosku skoro? V strede matraca spi asi 3,5 mesiaca a ta prelezanina je presne v strede po celej dlzke ako je maly dlhy. 😢 Mam ten matrac reklamovat?

lenka386
6. máj 2009

No, myslim, ze to je naozaj skoro..My mame madrace 5 rokov a prelezane nie su.. Ja by som ho asi reklamovala..

cestovatelkaandrea
6. máj 2009

tajava, byt tebou tak ho reklamujem 😉 nas drobec ma osem mesiacov ale ziadne stopy po prelezani na matraci nevidno.

lucdavdan
6. máj 2009

je to chyba madraca ak mas blocek od toho skus reklamovat

pietra
6. máj 2009

tajava, znamym sa matrac prelezal skor, islo ho reklamovat a neuspeli 😠 vraj ho treba pravidelne otacat, lebo matrac pracuje. Mne to teda pripada ako blbost 😠
ale pre istotu matrac pravidelne otacam
drzim palce pri reklamacii

cestovatelkaandrea
6. máj 2009

pietra to je uz sila co v obchode povedia len aby neuznali reklamaciu. napriklad nas matrac pre drobca sa neda pretacat lebo z jednej strany je hladky a na druhej strane ma taky hrbolcekovy povrch, na ktorom ma lezat. tajava len chod do obchodu a vyreklamuj ten matrac a nenechaj sa oklamat tym, ze matrac treba pretacat. 😉 😉 😉

tajava
autor
8. máj 2009

tak v predajni mi chceli napisat reklamacny listok, ked sa ma majitel spytal, ci som matrac pretacala 😠 ... a ja, ze nie, ze som este nepocula, ze sa ma matrac pretacat ... inac bol velmi mily, a hovoril, ze vyrobca matracov by to mozno uznal, ale zalezi na mne ci to chcem reklamovat. Keby som to reklamovala, tak cakanie 30 dni a oni mi nechceli zapozicat novy matrac a kupovat novy som nechcela (naco by mi boli dva). Som mu povedala, ze ak ho teraz budem pretacat, som zvedava o par mesiacov, ci sa to nestane aj na tej druhej strane. Este pockam, ved zarucna doba je este vyse roka, tak uvidime.

dakujem za rady, ahojte