Prvá posteľ pre dieťa

ivanecka0602
22. nov 2017

Ahoj maminky. Chcem sa opytat, aku postel ste ako prvu kupili pre dieta...uz sa nam schyluje k zariadovaniu vlastnej izby pre malu a nejak by som chcela zistit aj vase nazory a postrehy, pripade aj nejaky odkaz na dobry nabytok do izbicky. dakujem

denisa098
22. nov 2017

Ja sa chystam dcerke urcite velku,asi bielu nakolko o dva roky by sme isto museli kupovat vacsiu,premyslala som nad rozpravkovou ale rozhodla som sa za klasiku dame napr. tapetu na stenu,lebo zas ked bude vacsia pochybujem ze bude chciet mat postel ako trojrocna bambulka .To si tak myslim svokra mi to tiez hovorila .

ivanecka0602
autor
22. nov 2017

Aha...a kupujes taku so zabranami? A dole pristelka alebo sufliky? Lebo aj jedno aj druhe a mi zda prakticke tak nejak stale rizmyslam

alieeenka13
22. nov 2017

my sme teraz v septembri kúpili túto a dorobili sme drevenú zábranu https://www.google.sk/search?q=drevona+rea+post... dcéra má dva roky

dominika6
22. nov 2017

@ivanecka0602 hlavne nekupuj tie somariny 160x80..
kúp normálny rozmer 200x90,je to rozmer naozaj na dlhodobý čas,stačí tam už len vymeniť matrac ked dieťa vyrastie..

henikav
22. nov 2017

@ivanecka0602 no my sme hladali a porovnavali a nakoniec kupili v ikei, da sa roztiahnut na dvojpostel a ma aj sufliky a zmesti sa do nej pohodlne aj dospely clovek. Cez den s vankusmi to ma ako sedacku a vecer postel. Vymenili sme na nej len gombiky na suflikoch za ruzove "diamantiky"
Jaj no a jej prva ozajstna postel bola taka malicka, krasna a nikdy v nej nespala, hoci ju bozkavala ked sme ju skladali. Baldachyn chytal neskutocne prach, potkynali sme sa o nu a malej bola od zaciatku mala lebo ona je sice malicka, ale roztahuje sa tak ze potrebuje viac miesta ako dospelak. Pridam aj obrazok

terka1607
22. nov 2017

Odporucam kupit normalny rozmer, aspon 180 cm, my sme kupili 160 a bola to riadna blbost, sice bola krasna obrazkova, ale ked mala v noci plakala a isli sme si k nej lahnut ja, alebo manzel, ten je vysoky cez 190 cm tak to bolo ako tetris sa tam poskladat. Po dvoch rokoch sme ju predali. Teraz mame 200 cm a to je super. Mala ma teraz obdobie, ze v noci plakava a boji sa, tak tam u nej mozne vpohodke spat a nie sme dolamany. Inak mame ak suflik a super vec.

henikav
22. nov 2017

tu je ta prva a nevyuzita, doteraz som sa jej nezbavila

ivanecka0602
autor
22. nov 2017

@alieeenka13 pekna....to je z uloznym priestorom...

ivanecka0602
autor
22. nov 2017

@terka1607 ved prave ze urcite bude pri nej niekto zo zaciatku spat a tak teda rozmyslam ze asi aj s pristelkou...

alieeenka13
22. nov 2017

@ivanecka0602 mozes si zvolit bud dole lozko alebo dole dva sufliky perinaky a da sa zvolit z viacerých farebných prevedeni napr. Aj ine len tie dolne sufliky mateac sa da dokupit k tomu aj priamo z drevony, co pre nich vyrabaju alebo hocijaky iny my sme spokojny aj s materasso matracom

alieeenka13
22. nov 2017

spokojní