Spací vak Grobag - Tog 1 verzus Tog 0,5

haimi
28. jún 2017

Ahojte kočky, nemáte niektorá skúsenost, aký je rozdiel v hrúbke medzi spacim vakom s togom 1 a 0,5? Ten 0,5 by mal byť na úplne teplý večer, ale je to aj skutočne tak? Tog 1 mame doma, ale sú v tomto spotené, lebo máme už teraz strašne teplo. tak či to má zmysel. dakujem

emi16
28. jún 2017

Nema to zmysel
Teraz body s kr.rukavom a hotovo
Teda ak mate taky hic v byte ako my
29 stupnou
A ak je dieta starsie ako 3 mesiace
Do troch mesiacov sa deti nevedia potit a ani zahriat tam to treba strazit

zuzanaete
28. jún 2017

U nas ma zmysel mat aj 0,5. Je tensi od 1. Je to len jedna vrstva tenkej bavlnenej latky. Cez leto ho vyuzivame vela. Teraz v nom 3 rocny spava tak, ze nema pod nim ziadne tricko. V byte si v noci robime prievan a tak je vhodne mat cosi tenke na sebe. A ked prichadzaju prve tepla, tak 0,5 je pouzita cez den a 1 v noci.

maciatkolulu
29. jún 2017

@zuzanaete prosim vas a aku velkost kupujete trojrocnemu? Ja som uz z toho magor.

zuzanaete
29. jún 2017

@maciatkolulu Mal nedavno tri. Pouziva este 98 z minuleho leta. Je mu to len tak tak. Snad mu este tie dva mesiace este vydrzi.

haimi
autor
29. jún 2017

@zuzanaete máte grobag, či nejakú inú značku?

zuzanaete
29. jún 2017

@haimi grobag

saza007
29. jún 2017

0.5tog je v jedna vrstva. Ja som ho vyuzila dost pri oboch detoch, na denne spanie aj nocne.

maciatkolulu
29. jún 2017

@zuzanaete tak nas bude mat styri, ale je drobec, chcela som este 98, ale asi sa uz neoplati, len pri tych vacsich velkostiach, uz nemaju taky vyber, nevadi