Súpravička do postieľky. Kde sa dá zohnať?

daanka85
4. feb 2009

Ahojte mamičky 🙂

Keď tu už náááhodou podobná téma je, tak sa ospravedlňujem, ale ja som ju nenašala ☹

Mám na vás otázku, kde najčastejšie zháňate súpravičky do postieľky?
Mám na mysli baldachýn, hniezdo, perinky, obliečky, vreckár...
A čo ja viem, čo ešte... Už som videla kadejaké, niektoré lacnejšie, iné drahšie... Niektoré len s obliečkami- bez paplónika a vankúšika, niekde celé hniezdo, inde polovičné... Aké sú vaše skúsenosti???

Je baldachýn dostatočne využiteľný? Či je to skôr záležitosť estetická??? A to hniezdo, lepšie je okolo celej postieľky, či to polovičné???
A tie ceny??? Bola som v jednom detskom obchode a tam to stálo 2400,- Sk (aspoň myslím 😉)* Je to primeraná cena???
V Polsku (na trhu) sme videli aj lacnejšie, no nepáčili sa mi motívy, ani farby... Bola to súprava iba s obliečkami, polovičným hniezdom a baldachýnom a tam vyšli na nejakých od 35 do 45 eur... no bála som sa, či to nebude aj na úkor kvality materiálu...

Nemáte niektorá link na nejakú webstránku, odkiaľ sa dá taká súpravička objednať???

ĎAKUJEM za každú radu 🙂 a príspevok....
PEKNÝ DEŇ

denisocka
4. feb 2009

ja som si objednala cez MMb cez pani Hirnerovej ,čo ma firmu evenit.sk , parada spolupraca,sama som si navrhla dlžku hniezda- ja som chcela na celu postielku a any tam boli take velke hlavy mackov,ine ako v bežnej suprave,mala som aj baldachyn ,obliečky,vrackar a ten mantinel a cca ma vyšlo 1200skk,neviem,ale max.spokojnosť!!! takže odporučam

daanka85
autor
4. feb 2009

A pošleš mi prosím Ťa na ňu kontakt, príp. link? 😉 ĎAKUJEM

katka1981
4. feb 2009

daanka85, dobra tema, aj ja chcem vediet!!! Piste baby prosim a ak viete aj predajne v ba a okoli, chcem vidiet nazivo a potom objednam na nete podla ceny.

silviamt
4. feb 2009

dobra ponuka je na mimisk Ked som pozerala albumceky baby mali presne tie iste co tu ponukaju.

silviamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
4. feb 2009

ja som kupovala postielku (70x140) v rakuskej Kike a k postielke bol aj matrac, konkstrukcia na baldachyn, baldachyn, vankusik a prikryvka, navliecky, polovicne hniezdo - spolu za 149,- € mne sa zdala ta cena super, aj ked samostatne neviem ci by som kupovala baldachyn, pre mna je to moc "imidzove", ale ked ho uz mame, tak ho dam

daanka85
autor
8. feb 2009

Ahojte, tak vela zienok nam tu nepopisalo...
Ale asi ma kazdy ten svoj oblubeny zdroj...
Emjee, ta cena jke SUPER, SUPER, SUPER 🙂

Inac, mna napadlo, ze skocim s manzelom do PL... On sa tam chysta na nejaky stavebny material... Tak sa s nim zveziem (Nemame to extra daleko..) A skusim pokukat tam po obchodoch... Uz len kvoli tomu kurzu by sa to mohlo oplatit- pocitam, ze ceny budu priblizne rovnake ako u nas 😉

Tak potom dam vediet...

Ak mate niektora nieco nove, tak sa ozvite 😉

zuzkazuzkazuzka
4. nov 2010

ja som si kupila detske postelne pradlo a plachticku do postielky tu http://www.postelne.com/28-postelne-obliecky-de... cena detskeho postelneho pradla necelych 7euro, kupila som tam aj normalnu velkost postelneho pradla a som velmi spokojna 🙂