• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V čom spia vaše deti po roku?

5. januára 2009 
Mamičky,viete mi poradit?Maly ma rok a doteraz spal v noci vo vaku.Vak je už maly a ja neviem nikde kupiť vak od roka.Viete mi poradiť nejaku predajňu,alebo ako to riešite vy?V noci mame 22 stupňov.
12. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme spaly vo vaku do roka a pol ale mala som doma sity vak tak asi preto a potom???potom normalne paplonik a ked som sa v noci prebudila a videla ze maly je odkopany tak som ho zakryla..my mame v noci ani neviem kolo stupnou ale zima mu urcite nebola a ked bolo chladnejsie tak som mu davala ponozky a bolo dobre..a teraz sa maly zakryje uz sam a netoci sa uz tolko v postely ako ked bol mensi takze uz ani ponozky nedavame..
12. dec 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas kluk 2,5 roku normalne veliky spi ve vaku dosud. ma jeste asi 5 cm mista a pak- nevim, neumim si predstvit ze by spal v perine, on ji vzdy chmousta pod sebe a spi na ni
12. dec 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davi, malá doteď spala v pyžámku-kalhoty, tričko s dlouhým, ponožky...teď se mi po dlouhé době do ruky dostaly overálky a malá je celá nesvá z těch nožiček dole...jenže ponožky si sundává a v noci bulí, že je chce nandat.jinak kalhoty od pyžámka+body s dlouhým rukávem :wink: peřinu má též vždy pod sebou, takže přikrývám dečkou
12. dec 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja si neviem predstaviť dať malemu paplon.On sa všelijak vrti, lozi...
12. dec 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj maly sa vrtel a mrvil ked bol mensi ale teraz je to uz v pohode a pekne spinka az mam niekedy pocit ze som ho rano nasla tak ako som ho vecer ulozila :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko7 vrtia sa vsetky deti....aj nasi su "cestovatelia" po postielke....a paplon maju od cca 10-tich mesiacov.... :wink: ....zimu v izbe by som potom riesila bud pyzamko-overal, alebo bodynko+pyzamkove nohavice a ponozky...
12. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som davala overaly, v spacom vaku by mi zuril, takze neprichadzalo do uvahy a inak spi pod paplonom. samozrejme, ze v noci ho obcas skontrolujem a ked treba, prikryjem. pre istotu mam vzdy po ruke aj deku, keby som sa k paplonu nedostala :sweat_smile:
12. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pyzamo-vak som nemala vobec
12. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22stupňov? Fúúú, tak to by môj eskimák nezaspal...my máme 18 od narodenia :grinning: :grinning: :grinning: a používame babyvak - vyrástol z 80ky a teraz sme prešli rovno na 110...a to nám vydrží ešte pekne dlho :grinning: bol kupovaný cez net - zadala som si do googlu spací vak a vyhodilo mi to net obchod kde majú všetky potreby do detských postieľok, látkové plienky a tak...len si to nepamätám, lebo to bolo ešte pred pôrodom...
12. dec 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nas Filda spi ve spacim pytli :slight_smile: zrovna vcera jsem objednavala vetsi. Spinka v pytli rad (nastesti ) a ja jsem klidna,ze je mu teplicko. Mame totiz v loznici docela zimu :wink:
12. dec 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spime v spacom vaku a je nam 17 mesiacov a dufam ze este dlho budeme. Spaci vak je vynikajuci neodkope sa a je jej teplo. Predavaju rozne dlzky treba len zadat do googlu :wink:
12. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
overal / pyžamko + tenky paplonik
na spací vak mi zuril, odkedy sa vedel postaviť - teda asi od 8-9 mes.
12. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danu-ale aky mate teraz v zime-velmi teply,alebo normalny?
12. dec 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ve spacim pytlu nikdy ..to nesnasela..bud mela pyzamko kalhotky a tricko ,ale vetsinou takove dupacky bez nozicek a 3/4rukavek moc pekne ,ale kupovane v USA tady jsem takov enevidela..pac nesnasime od mala cokoliv na nozicky
12. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne spaval cca do 1,5 roka v spacom vaku ... potom mu uz vak bol malicky, tak sme presli na paplonik ... a klasicke pyzamka zatial nepouzivame - iba overaly na spanie, ktore maly miluje :dizzy_face: (raz som mu dala klasicke pyzamko a mal v noci holy chrbatik a nozicky studene :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aponchie, overalčeky bez nožičiek s 3/4 rukávikmi dostať aj tu, v CaA alebo HaM, prípadne v Nexte... ale v žiadnej čs firme som to nenašla :pensive:
12. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko mame klasicky neviem ako to mam napisat nie je hruby ale ani tenky :sweat_smile: pod nim ma len tenke pyzamko, ziadne ponozky nic
12. dec 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko: my sme mali tiez klasicky vak - z tesca (ani tenky ani hruby) - s velikanskym macom :dizzy_face: .....
12. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidko, zbehni do C&A ja som malej kupila tam :wink: Spi vo vaku.
12. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame ovaraliky bez nožičiek TCM (Tschibo shop)
2 ks v balení stáli 299,- CZK, ale super materiál

Tescove aj 18-24 mes. su nam už male, predtým sme používali tie
12. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danu,nevesta-ďakujem
12. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidko7, naša malá spala vo vaku od 7 do 10 mesiaca, ale potom sa začala v postieľke vrtieť a všelijako sa vytáčať. Začala sa nám preto budiť, nakoľko jej vak prekážal a necítila sa v ňom pohodlne. Tak sme ho zo dňa na deň zrušili, natiahla som jej body dlhý rukáv + pyžamko a opäť krásne spáva (celú noc). Veľakrát ju nájdeme ako leží na paplóniku, ale nerobím z toho tragédiu, pretože ak by jej bola zima, tak by sa určite budila. Ona je dosť horkokrvná, takže ju ani v noci nechodím do jej izby kontrolovať ako spinká a zakrývať ju. No každé bábo je iné ... :wink:
12. dec 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v overalovom pyžamku
12. dec 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V overalovom pyžame...........vo vaku sa už jedoval.......zasadne spí odokrytý.keď ho prikryjem do 5 min je odlkopaný.....a to máme v noci v spálni chladno....podľa mňa. Takže v noci vždy keď mrnčí tak ho po daní čajíku a dudlíka aj prikrývam. A vrtí sa ako na kolotoči :grinning:
12. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pořád ve spacím pytli, má teď Scarlett, délka 90 cm, a je skvělý. Na sobě má bavlněný overálek a někdy ještě tenkou košilku.
12. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme vzdy pod perinkou spali, aj ked Simon v noci lozi kade tade, ked sa zobudim, prikrijem ho, inak mu davam body s kratkym rukavom a overalove pyzamko a spime stale s trosku pootvorenym oknom, neviem si predstavit 22 stupnov, to by sme nezaspali a Simon este nebol chory z toho...
12. dec 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A kolko mavate v noci stupnov?
12. dec 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue uz asi jo mala ma skoro 4roky a nebylo tady nic takoveho :wink: obvzlast takovety co jsou jako kosilky dlouhe dole na gumicku u nozicek jen plandave a zahrnovaci rukavky proti skrabani to mam od Carters ale je to skoro 5let dovezene ..u nas je pomerne chladno a vsem to vyhovuje specialne na spani teda..jakmile se zatopi je sucho skrabe v krku smrka se hruza radsi teplejsi obleceni a netopit
12. dec 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko ja to nemam zmerane, ale v spalni nekurime a mam odchylene balkonove dvere asi na 1-2cm, tak neviem kolko to moze byt... :confused:
12. dec 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme stale v spacom vaku a je to super vec :wink: neviem kolko mame stupnov ale v noci kurim pretoze nam strasne prefukuje cez okna....
12. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok