V čom spia vaše deti po roku?

davidko7
12. dec 2008

Mamičky,viete mi poradit?Maly ma rok a doteraz spal v noci vo vaku.Vak je už maly a ja neviem nikde kupiť vak od roka.Viete mi poradiť nejaku predajňu,alebo ako to riešite vy?V noci mame 22 stupňov.

lena27
2. jan 2009

my spíme v overálku a nemůžu si to vynachválit

selu
2. jan 2009

my sice jeste nemame po roku, pouze 11 mesicu, ale taky spinkame v overalcich a jsou bozi 😉 ...v lete v bodycku, v zime v overalku 😉

yuta
2. jan 2009

silvia 123,už som sa bála že som sama. Môj Adamko spáva oblečený ako tvoj drobec.Tiež neznáša paplonik a aj ak niekedy pod ním zaspí o 5 min. je na ňom.pa

prasiatko30
3. jan 2009

my sme spavali v overalikoch az kym sme neskoncili s plienkami - ma plienku len na noc - lebo sa casto krat stava ze ked ide spat tak aj 5 krat zaveli ze chce ist este cikat alebo kakat a lomcovat sa s overalmi - nemam na to nervy - takze sme radikalne zrusili vsetky typy overalov a preslo sa na klasicke pyzamko - kabatik + gatky - bez ponoziek.

matica2
3. jan 2009

ja som dávala overaly , ten vak som ani nemala. potom pižamko a ponožky.

silvia123
3. jan 2009

Yuta 😀 aj ja som si myslela tiež že som sama, ale keď to krpcovi tak vyhovuje, tak ho nemôžem nasilu zakrývať, prípadne pchať do vaku na spanie. Dôležité je, že keď spinká, že nie je spotený a nie je mu ani zima.

lejla77
5. jan 2009

power:
ja davam k pyzamku teple ponozky.

ina.b
5. jan 2009

Nejraději dávám overálek, ale občas babičky a dědové koupí dceři pyžámko, tak dávám body s dl. rukávem a kalhoty od pyžama. Vršek od pyžama nedávám, protože jí věčně koukají zádíčka.

ina.b
5. jan 2009

Ponožky na noc k pyžamu nedáváme 😉